Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Tehnika
Telefoni: mobilni, fiksni, ...
Naprslo staklo Samsung S8 +
STRANA 1 OD 1
Fanste Naprslo staklo Samsung S8 + 17.11.2018. 19:41 T66346

status: user
broj poruka: 207
Desilo mi se juce da mi je telefon ispao i da je napuklo staklo u donjem delu ekrana, nije velika naprslina al opet izgleda ruzno, telefon je u normalnoj funkciji kao sto je i touch u celom predelu ekrana. Pogledao sam da je u zvanicnom servisu zamena stakla 28k din sto mi je skupo da dam. Pretragom na internetu sam naisao na Viper servis mobilnih telefona 18k din, da li je neko imao neka iskustva sa njima ? Ili da mi preporuci neki drugi servis ukoliko zna.

Hvala
Essential strike from Wayne Rooney
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Almighty84 Re... 17.11.2018. 21:52 #650995

status: user
broj poruka: 294
Iskreno na tvom mestu se ne bih zezao nego bih otisao u ovlasceni servis, s obzirom da se samo staklo ne menja nego ceo displej... Tako da bolje original displej nego boga pitaj sta... S8+ je i dalje zver od telefona i vredi dosta para, ali kad se razbije kosta i to je na zalost skupo...


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Dejzan Re: Re... 17.11.2018. 22:17 #650996

status: user
broj poruka: 3730
450 evra kosta nov telefon.200 evra za zamenu ekrana ? Po meni se ne isplati iskreno.
Ja bi gledao sto vise da izvucem za delove i uzeo novi ili neki drugi model.


:: Iskreno na tvom mestu se ne bih zezao nego bih otisao u ovlasceni servis, s obzirom da se samo staklo ne menja nego ceo displej... Tako da bolje original displej nego boga pitaj sta... S8+ je i dalje zver od telefona i vredi dosta para, ali kad se razbije kosta i to je na zalost skupo...
::
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Fanste re 17.11.2018. 23:39 #651003

status: user
broj poruka: 207
Upravo to, skoro kao nov telefon kosta kod ovlascenog, necu ga ni prodavati u delove , najverovatnije cu ga odneti u neki servis za koji dobijem preporuku, jer se samo staklo menja a ne komplet ceo ekran.


Essential strike from Wayne Rooney

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
SlasherZ ja menjao na S8 20.11.2018. 23:10 #651134

status: user
broj poruka: 261
pre neki mesec, displej nije bio ostecen tako da sam samo staklo menjao. Sve zajedno ispalo negde oko 14k ali sada ce verovatno i manja cena. Dan danas prezadovljan, nema razlike izmedju originala i zamenjenog. Servis preko puta beogradjanke u kralja Milana, Doktor mobil.

Intel i5-8600K @ 4.8 Ghz @1.280v + Cryorig H7 Quad Lumi
MSI Z370 Gaming Plus
Gigabyte GTX 1060 WINDFORCE OC 6G
2x8GB 3000MHz CL16 DDR4 G.SKILL Aegis
Creative Sound Blaster X-Fi Titanium
Toshiba Q Series SSD 128gb


:: icq :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60273. Broj poslatih odgovora: 646087.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs