Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Softver
Igre
Just Cause 4 u prodaji
STRANA 1 OD 1
Dejzan Just Cause 4 u prodaji 05.12.2018. 23:03 T66393

status: user
broj poruka: 3730

CPY distributer
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
JovanZ Re 07.12.2018. 17:58 #651580

status: user
broj poruka: 2998



Ni jedan deo mi nije legao. Deluje mi da ima previse filler misija. Probacu i ovaj naravno, ali verovatno je i ova igra previse sandbox za moj ukus.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Gare87 Re: Re 07.12.2018. 19:11 #651583

status: user
broj poruka: 4659
evo odmah cu da ti odgovorim, jeste, skoro pa potpuno isto kao trojka, sa nekim manjim `upgradeom` :)



Intel i7 3770 3.6Ghz
Ga-H77-D3H
Kingston 2x4GB DDR3 1600Mhz
WD10EARS 1TB
WD1003FZEX 1TB
Sapphire 7870 Ghz Edition 2GB GDDR5
OCZ MXS-PRO 600W
Windows 8.1 RTM 9600 64-bit


::
::
::
:: Ni jedan deo mi nije legao. Deluje mi da ima previse filler misija. Probacu i ovaj naravno, ali verovatno je i ova igra previse sandbox za moj ukus.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
JovanZ Nadam se da je makar grafika dozivela neki napredak 07.12.2018. 19:22 #651584

status: user
broj poruka: 2998
Da se makar malo opravdaju bacene pare na grafu. :)
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Gare87 Re: Nadam se da je makar grafika dozivela neki napredak 07.12.2018. 20:58 #651587

status: user
broj poruka: 4659
Ma jok, kako sam vido u review, voda mi se i dalje ne svidja, ostalo je onako, mada rekose da sada dobro radi nema onako nizak fps bez razloga kao u predhodnom delu. Nije losa igra za zamlacivanje.

ako hoces propisno da iskoristis GPU, imas AC Odysseya, bas je prezahtevna, mada bih rekao da su je lose optimizovali, probao sam sve na low opet ima jedva 5fps vise, tek 1070ca moze da izadje na kraj sa tom igrom da ne bude ispod 55fps recimo na high-very high, ali bez obzira igra je baz zbavana, imam 110 sati, i sad cekam DLC, super su je uradili, ja sam igrao sa Kasandrom kao glavni protagonist i mogu reci super je.



Intel i7 3770 3.6Ghz
Ga-H77-D3H
Kingston 2x4GB DDR3 1600Mhz
WD10EARS 1TB
WD1003FZEX 1TB
Sapphire 7870 Ghz Edition 2GB GDDR5
OCZ MXS-PRO 600W
Windows 8.1 RTM 9600 64-bit


:: Da se makar malo opravdaju bacene pare na grafu. :)
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Dejzan Re: Re: Nadam se da je makar grafika dozivela neki napredak 07.12.2018. 22:51 #651589

status: user
broj poruka: 3730
Potpisujem, jos prosle godine isto je bilo sa Origins.Dok recimo Far Cry 5 nemam nikakvih problema sve na max , inace imam 1070 .



:: Ma jok, kako sam vido u review, voda mi se i dalje ne svidja, ostalo je onako, mada rekose da sada dobro radi nema onako nizak fps bez razloga kao u predhodnom delu. Nije losa igra za zamlacivanje
::
:: ako hoces propisno da iskoristis GPU, imas AC Odysseya, bas je prezahtevna, mada bih rekao da su je lose optimizovali, probao sam sve na low opet ima jedva 5fps vise, tek 1070ca moze da izadje na kraj sa tom igrom da ne bude ispod 55fps recimo na high-very high, ali bez obzira igra je baz zbavana, imam 110 sati, i sad cekam DLC, super su je uradili, ja sam igrao sa Kasandrom kao glavni protagonist i mogu reci super je
::
::
::
:: Intel i7 3770 3.6Gh
:: Ga-H77-D3
:: Kingston 2x4GB DDR3 1600Mh
:: WD10EARS 1T
:: WD1003FZEX 1T
:: Sapphire 7870 Ghz Edition 2GB GDDR
:: OCZ MXS-PRO 600
:: Windows 8.1 RTM 9600 64-bit
::
:: :: Da se makar malo opravdaju bacene pare na grafu. :)
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Gare87 Re: Re: Re: Nadam se da je makar grafika dozivela neki napredak 08.12.2018. 13:56 #651608

status: user
broj poruka: 4659
Origins su izgleda sa patchevima sredili, meni je fino radilo, kad smanjim neka graficka podesavanja lagano 50-60fps, avrg je bio oko 45-50, citao sam na forumima da se i ostali zalili na odyssey, ali sa patchem 1.07 radi bolje, inace taj patch jos nema da se nadje za sad.




Intel i7 3770 3.6Ghz
Ga-H77-D3H
Kingston 2x4GB DDR3 1600Mhz
WD10EARS 1TB
WD1003FZEX 1TB
Sapphire 7870 Ghz Edition 2GB GDDR5
OCZ MXS-PRO 600W
Windows 8.1 RTM 9600 64-bit


:: Potpisujem, jos prosle godine isto je bilo sa Origins.Dok recimo Far Cry 5 nemam nikakvih problema sve na max , inace imam 1070
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
peki22 Re: Re: Re: Re: Nadam se da je makar grafika dozivela neki napredak 08.12.2018. 14:20 #651609

status: user
broj poruka: 2936
Trenutno za Odyssey je 1.11.Ja imam 122h potrosena i od 1.03 nista specijalno nisam primetio da radi bolje.Ni jedan problem nisam imao , ustvari jedini problem je mnogo skup DLC.


Hero 8,6700K,H-100,Predator 16GB,390X,Nitro 850,HyperX 120GB,U7,7C


:: Origins su izgleda sa patchevima sredili, meni je fino radilo, kad smanjim neka graficka podesavanja lagano 50-60fps, avrg je bio oko 45-50, citao sam na forumima da se i ostali zalili na odyssey, ali sa patchem 1.07 radi bolje, inace taj patch jos nema da se nadje za sad
::
::
::
::
:: Intel i7 3770 3.6Gh
:: Ga-H77-D3
:: Kingston 2x4GB DDR3 1600Mh
:: WD10EARS 1T
:: WD1003FZEX 1T
:: Sapphire 7870 Ghz Edition 2GB GDDR
:: OCZ MXS-PRO 600
:: Windows 8.1 RTM 9600 64-bit
::
:: :: Potpisujem, jos prosle godine isto je bilo sa Origins.Dok recimo Far Cry 5 nemam nikakvih problema sve na max , inace imam 1070
:: ::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
JovanZ re 10.12.2018. 02:41 #651642

status: user
broj poruka: 2998
Stigao sam do prvog conquest battle-a u AC. Do sada utisak mi je bio prilicno los.
Borba mi deluje prilicno lose balansirana, prica je koliko toliko zanimljiva, ali opet, deluje mi da je akcenat mnogo vise na borbi nego u proslim delovima (razumem da su u pitanju spartanci i sve to, ali open nema taj AC smek, mnogo deluje forsirano, gluma je onako cringe sa forsiranim naglascima, ali dobro, to mi mozda ide i vise na zivce, jer mi je to profesija, ali sada idem off topic) a da je sama mehanika dozivela korak unazad. Sve deluje mnogo nezgrapno, abilities su odradjeni... meh. Premalo health-a za tip igre koji su zeleli da naprave, ili mi se tako cini. Samo kretanje je opet drugacije/losije nego u proslom delu, moram da se bas borim sa likom da bi se desilo ono sto zelim. Probao i sa tastaturom i sa gamepadom, isto, s tim sto gamepad nekada bas ume da se zaglupi iz nekog razloga. Sve mi deluje pomalo `off`. Nista nije toliko lose da mogu da kazem da me jedna stvar bas odbija, ali kada se sve skupi dobija se jedan paket koji bas pokusavam da zavolim ali jednostavno uvek je tu nesto novo sto me odbija.

Grafika je posebna prica. Stvarno je sve lepo odradjeno, ali kada se ukljuci bilo koji AA grafika deluje kao da igram u non-native rezoluciji, sve postane mnogo mutno, a kada ga ugasim... Ovaj engine bas lose trpi ugasen AA. Ne znam sta je sa developerima, ne secam se kada sam poslednji put odigrao neku igru u kojoj je AA implementiran kako treba. Ustvari secam se Destiny 2 i Hitman 2. Tu AA bas sluzi svrsi i igra izgleda osetno losije bez njega. Tomb Raider isto kao AC. Kada ukljucim bilo koji AA sve postane uzasno mutno.

Moje pitanje je - da li AC postaje malo igriviji posle nekoliko sati? :)
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Gare87 imam odgovor za sve sto si napisao :D 10.12.2018. 13:58 #651648

status: user
broj poruka: 4659
Prvo grafika(taj blur) jeste primetan i ja sam to zapazio i ne znam kako da ge eleminisem potpunu, ali posto igram na manjoj rezoluciju sa dosta toga ugasenog nisam primetio da ga ima puno, izgleda da bas odredjeni AA ili neko drugo podesavanje dodaje tu `zamagljenu grafiku` (ne mislim ni na bloom ni na motion blur), nego bas to sto si napisao.

Dalje ako gledas igru kao AC, odmah ignorisi to, nije to vise onaj AC kao sto smo igrali(isto kao i AC origins), meni su naglasci simpaticni, a protagonist Kasandra po meni je super uradjena i njen zvuk je odlican.

E sad gameplay, i ja sam imao dosta problema sa gameplayem, OK, kapiram otezali su ga jer je bio dosta laksi u Originu, ali doveli su do toga da svaki protivnik veci od 2 3 levela od tebe preterano MNOGO pravi dmg, i onda su me doveli do toga da sam morao da CITUJEM resurse jer bi mi se igra svela na to `aha, podigao sam karakter na vise od 3lvl a oprema je i dalje isti lvl, ok, moram sve da ostavim po strani i da idem da farmam resurse da bi mogao da predjem narednu misiju(protivnika)`, to je katastrofa mehanika, dalje, set armora koji dobijas su stavili PRETERANO mnogo kasno, znaci maltene svi setovi dolaze tek posle 40tog levela, STO JE KATASTROFA, ta njihova logika se ne uklapa sa mehanikom igre.

Resenje za tebe je, ako mozes da `zaobidjes` ovo sa gameplay mehanikom, igra je odlicna, dakle jedino stavy na easy i cepaj, mozes da se fokusiras da napravis armor sa engrave-om koji ti bostuje archer damage, znaci sve sto se tice `hunter build-a`, ako si igrao TES i slicne igre znas na sta mislim i kako se pravi odredjeni build, ako nisi onda ne verujem da je ovo igra za tebe. :)

Gaemplay i misije su manje vise iste, sa povremenim iznenadjenjima kroz igru, i meni je to bilo dovoljno da mi drzi paznju svih 110 sati koliko imam :) Srecno :D



Intel i7 3770 3.6Ghz
Ga-H77-D3H
Kingston 2x4GB DDR3 1600Mhz
WD10EARS 1TB
WD1003FZEX 1TB
Sapphire 7870 Ghz Edition 2GB GDDR5
OCZ MXS-PRO 600W
Windows 8.1 RTM 9600 64-bit


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
JovanZ Valjda cu sa ovih skromnih 10.12.2018. 20:00 #651652

status: user
broj poruka: 2998
25 godina gamerskog staza uspeti da napravim neki build. :)

Ali da, drago mu je da nisam jedini kome ovo smeta. Meni je originsh bio skroz ok, kako sprica, tako i mehanike i delovalo mi je da je balansirano kako treba, a ovo... Trudim se da zavolim igru, stvarno, ali konstantno se igra trudi da mi presedne. Ja kontam da su hteli da prave neke epske bitke i sve to, ali trebalo je da malo izbalansiraju to kako treba.

Ali... Mnogo je 100+ sati za AC igru, meni makar, ali opet ja sam osoba kojoj je brotherhood bio vrhunac fransize. :)
Da sam sada na faksu ili srednja skola, rasturio bih se od ove igre, a sada mnogo vise volim igru sa kampanjom do 7-8 sati ali da drzi paznju ili neki rpg ali da je bas kvalitetan i da drzi paznju kako treba. Mada, ako na AC odvojim par sati nedeljno, meni ce da potraje do leta sigurno. :)

Plus u februaru novi FC od UBI-ja... Bice sta da se igra a da nije AC.:)
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Dexter013 U temi za just cause mi o asasinu , E jbg... 11.12.2018. 13:23 #651664

status: user
broj poruka: 17084
Iskreno origins je prelak cak i na najvecoj tezini, smoke bombs, ko ih nije koristio ne zna sta je OP mehanika. Bacis bombu svi popadaju na zemlju udri tuci, oni svi leze ti ih ubijes 3-4 u tom dimu, bacis opet ponovis dok svi nisu mrtvi, imas ih ukupno 9 pa bacaj do mile volje, svaki luk i strela su OP. Svaki LUK realno moze da ubije iz jedne strele. Svako stelt sunjanje ubija sve iz prve. Igra je smesna koliko je laka bila.

Ovde se mucim na hard, oprema je bitna, cak i kad su protivnici tvoj lvl je jebeno,
nema vise da luk i strela sve satire, tek mozda dosta kasnije ako budzas archer drvo ali je municija opet jako ogranicena, smoke bombe su samo za defanzivu, dakle cim ih udaris uzvracaju nazad.

Novac je jako bitan jer mora oprema da se odrzava na istom lvl-u kao i lik eventualno jedan ispod. Dakle sve je bitno i ima svrhu.

Sam otvoreni sukob je napokon uradjen kako treba, 1vs1 imas sanse sa teskim protivnicima, cim ih ima vise postaje jako tesko. Dakle samo sunjanje ima poentu, dok u originsu kao sunjam se polako, vide me, uzbuna bez problema pobijem celu bazu rambo stil. Pa koja je poenta sunjanja onda, kad u otvorenom sukobu imas prednost, a igra se zove asasin?!

Mnogo brze napadaju, niko ne ceka kao ranije jedan po jedan da te napadnu i pola sata raniej najave udarac, nego svaki npc te napada odvojeno za sebe, prozor za kaunter ili dodge je smanjen, po meni ovo je prvi asasin koji mi se stvarno svidja, sve ostale sam odigrao od pocetka do kraja vise zbog estetike pejzaza i pentranja.

Cpu: Ryzen 1600x + CM v8 GTS
GPU:GTX 970 Gigabyte G1
Ram:16 Gb
SSD: Crucial 500 gb +HDD 500gb
MBO:Asus b350F
Case:Storm Enforcer
PSU:Corsair 850w
Keyboard: Natec RX22
Mouse: Razer Naga
Screen: ViewSonic 27


:: icq :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Gare87 @Dex 11.12.2018. 14:19 #651665

status: user
broj poruka: 4659
Onda sam ja expert :D 4 placenika i nekoliko vojnika sredio u direktnom konfliktu :D posle svih njih koje sam sredio dosao je onda onaj koji je 10lvl veci od mog karaktera(death skull je imao) da me sredi :D mada sto jes jes igrao sam na normal, nije toliko tesko da se boris protiv vise njih ali je dosadno zamorno i napinje, sto se tice strela samo Death Arrow sa svim engravements za archery plus max hunter lvl vecinu ubija iz prve, ali sam to tek krenuo da uspevam od 30og lvl odprilike pa nagore.




Intel i7 3770 3.6Ghz
Ga-H77-D3H
Kingston 2x4GB DDR3 1600Mhz
WD10EARS 1TB
WD1003FZEX 1TB
Sapphire 7870 Ghz Edition 2GB GDDR5
OCZ MXS-PRO 600W
Windows 8.1 RTM 9600 64-bit


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Dexter013 @Gare87 12.12.2018. 19:12 #651687

status: user
broj poruka: 17084
Turi na hard i uzivaj.

Cpu: Ryzen 1600x + CM v8 GTS
GPU:GTX 970 Gigabyte G1
Ram:16 Gb
SSD: Crucial 500 gb +HDD 500gb
MBO:Asus b350F
Case:Storm Enforcer
PSU:Corsair 850w
Keyboard: Natec RX22
Mouse: Razer Naga
Screen: ViewSonic 27


:: icq :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60273. Broj poslatih odgovora: 646078.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs