Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Internet
Internet servisi, programi, prezentacije, ...
Eon na mts
STRANA 1 OD 1
Ognjeni Eon na mts 31.12.2018. 23:26 T66470

status: user
broj poruka: 4506
Nedavno sam presao sa sbb na mts posle 10 godina koriscenja sbb usluga. 25 og mi je iskljuceno sve sto se tice usluga koje sam imao sa sbb. Vratio im ruter,resiver,pocupao stare kablove tako da nemam ni fizicki pristup sbb mrezi itd itd..... Danas evo vidim da sve jos uvek radi normalno na kompu, Eon kao i HBO paket kanala i njihovi servisi (hbogo.rs)i nije mi jasno o cemu se radi.

Da li treba da zovem sabane 1. da li su zaboravili na internet naloge 2. ili su namerno ostavili da bi mogli da mi tarifiraju obe usluge i dalje.

Da li se desilo nekom nesto slicno ?


6800k | Dark rock pro 3 | Asus x99-A II | 32gb G.Skill Trident Z 3200mhz | Palit 1070 gtx Gamerock | Logitech Z-5500 | Creative Blaster ZxR | Samsung 840 pro 256gb | 2 TB WD black | Evga SuperNOVA 850w G2 | LG 227-BN IPS
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
perrakojot jaoj stomak,jaoj glava 01.01.2019. 08:21 #652384

status: user
broj poruka: 985
al iteresantna tema pa moram da uskocim,ovako polutrezan... sa nekada dobrim sbb-om si uvek znao na cemu si kvalitet svega na maksimalnom nivou,e a sada je sve suprotno od toga... uopste se nemoj ni mali iznenaditi da ti kazu,e pa koristio si posle tog i tog datuma ,mi videli aktivnost koriscenja i AUTOMATSKI ti obnovili ugovor.... ja bi zvao go*na dok im se telefoni ne usijaju i trazio momentalni prekid svih usluga... i da sve dobijes na papiru napismeno...nego i ja planiram da prekinem ugovor sa sbb-om za 3 nedelje kad istekne,jer mi protok nije ni trecina od onoga sto placam,eon tv nekad mogu a nekad ne mogu da gledam jer net je slab pa baferuje secka.... pa me zanima sta si uzeo u mts-u,sta nude i jel su cenovno skuplji ili jeftiniji..


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
MaliAbner Ja sam jos uvek na SBB-u... 01.01.2019. 12:45 #652386

status: user
broj poruka: 7761
Jedino sto sam primetio je to da EON na racuaru ima sve kanale otkljucane...

Ali kad pristupan netu van domena SBB-a skoro da nema nista od kanala... sem RTS-a i sl...

Citat:
`Молимо паметне да престану са попуштањем, ситуација је постала неподношљива!`

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Rancesco85 Re: Ja sam jos uvek na SBB-u... 01.01.2019. 14:08 #652387

status: user
broj poruka: 724
Oko praznika su sve kanale otkljucali i na tv i na kompu... vidim da su ubacili na EON dosta novih kanala ( hrt 1,2, cartoon network, bumerang, History 2 itd.) ne znam da li je ovo isto promocija za praznike ili su za stalno ubacili

LIFE HAS GIVEN ME MUCH,MAYBE TAKEN MORE!

:: Jedino sto sam primetio je to da EON na racuaru ima sve kanale otkljucane..
::
:: Ali kad pristupan netu van domena SBB-a skoro da nema nista od kanala... sem RTS-a i sl..
::
:: Citat:
:: `Молимо паметне да престану са попуштањем, ситуација је постала неподношљива!`
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
phoboskv ... 01.01.2019. 14:39 #652389

status: user
broj poruka: 939
Ne znam kako, kao korisnici SBB-a, niste videli do sad preko info poruka, neta ili slicno, da je sve otkljucano od 15.decembra do 15. januara 2019.

Inace, to rade vec poslednjih nekoliko godina.


Tell the Spartans, stranger passing by,
that here obedient to their laws we lie

`I`m the best there is at what I do, but what I do isn`t very nice`


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Ducza hgf 01.01.2019. 14:47 #652390

status: user
broj poruka: 62
ognjeni preporucujem mail pa onda i poziv

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Ognjeni .... 01.01.2019. 16:41 #652391

status: user
broj poruka: 4506
Prvo srecna nova godina svima, puno zdravlja srece i bar jos 5 centima svima :)

Video sam da su otkljucali kanale za praznike ali mi za neke kanale kaze da nije moguce gledati preko provajdera sa kojeg sam ulogovan.

1. Znaci imaju notifikaciju u sistemu da sam na mtsu
2. Neki kanali mi ne rade, nisu otkljucani u Eonu svi kao sto pise da su otkljucali svima sve od 15 og do 15 og.

Zasto da pisem email pa zovem, mislim koja je svrha ? Zvacu ih sutra, verovatno niko ne radi pametan danas.


@perrakojot mts su jos veci uzas i sljamine. Usluga nije ni blizu sbb-a i vec razmisljam kako da raskinem ovaj ugovor . paket za paket kad se poredi sa sbb om, jeftiniji su tipa 500 din ali su losiji 99 puta. Sporiji net drasticno, losiji tv program, nemaju android box koji daje sbb. mts go se placa 500 din, koji je besplatan na sbb itd itd....

Koliko sam video po zakonou o telekomunikacijama moguc je prekid ugovora bez isplate ostatka i cekanja 12/24 meseca ( na koliko je potpisan ugovor)

20 dana zivkam mts ,znaci potpuno nesposobni, nisu mi jos ni zavrsili instalaciju u stanu komplet, kablove ostavili vise na sve strane. Nazovem call centar kazu mi pa mi ni nemamo u sistemu da neko treba da dodje na vasu adresu da odradi to i to ..i tako 15 puta.

sbb kakav god da je, je 98 svetlosnih godina ispred mts.

6800k | Dark rock pro 3 | Asus x99-A II | 32gb G.Skill Trident Z 3200mhz | Palit 1070 gtx Gamerock | Logitech Z-5500 | Creative Blaster ZxR | Samsung 840 pro 256gb | 2 TB WD black | Evga SuperNOVA 850w G2 | LG 227-BN IPS

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
obradmi Srecna Nova Godina forumasima i od mene 01.01.2019. 18:37 #652392

status: user
broj poruka: 7695
jeste tacno je to ,o tome sam par puta komentarisao ,MTS daje TV preko parica ,sto je smesno ,primeti se kad menjas kanale da je sporije.Tehnoloski je SBB najdalje otisao od satelitske TV do Android uredjaja sa EON .Ko voli nek izvoli ,sto kazu koliko para toliko muzike.


:: Prvo srecna nova godina svima, puno zdravlja srece i bar jos 5 centima svima :)
::
:: Video sam da su otkljucali kanale za praznike ali mi za neke kanale kaze da nije moguce gledati preko provajdera sa kojeg sam ulogovan
::
:: 1. Znaci imaju notifikaciju u sistemu da sam na mts
:: 2. Neki kanali mi ne rade, nisu otkljucani u Eonu svi kao sto pise da su otkljucali svima sve od 15 og do 15 og
::
:: Zasto da pisem email pa zovem, mislim koja je svrha ? Zvacu ih sutra, verovatno niko ne radi pametan danas
::
::
:: @perrakojot mts su jos veci uzas i sljamine. Usluga nije ni blizu sbb-a i vec razmisljam kako da raskinem ovaj ugovor . paket za paket kad se poredi sa sbb om, jeftiniji su tipa 500 din ali su losiji 99 puta. Sporiji net drasticno, losiji tv program, nemaju android box koji daje sbb. mts go se placa 500 din, koji je besplatan na sbb itd itd...
::
:: Koliko sam video po zakonou o telekomunikacijama moguc je prekid ugovora bez isplate ostatka i cekanja 12/24 meseca ( na koliko je potpisan ugovor)
::
:: 20 dana zivkam mts ,znaci potpuno nesposobni, nisu mi jos ni zavrsili instalaciju u stanu komplet, kablove ostavili vise na sve strane. Nazovem call centar kazu mi pa mi ni nemamo u sistemu da neko treba da dodje na vasu adresu da odradi to i to ..i tako 15 puta.
::
:: sbb kakav god da je, je 98 svetlosnih godina ispred mts
::
:: 6800k | Dark rock pro 3 | Asus x99-A II | 32gb G.Skill Trident Z 3200mhz | Palit 1070 gtx Gamerock | Logitech Z-5500 | Creative Blaster ZxR | Samsung 840 pro 256gb | 2 TB WD black | Evga SuperNOVA 850w G2 | LG 227-BN IPS
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
perrakojot Re: .... 01.01.2019. 21:01 #652393

status: user
broj poruka: 985
sad ne znam sta da kazem...placam SBB net 100/6,realno kad merim na speedtest imam 20-30 download,ali to je na merenju,u praksi znam da cekam po 10 sekundi da otvori obicnu stranicu na netu koju je ranije otvarao u momentu,eon secka,koci,a radio je tecno kao sat. bili ljudi na reklamaciju,cackali nesto,tri dana sam imao download 50 (sto je i dalje POLA od onoga sto placam) sve radilo bolje brze,ali tri dana srece pa sam sad opet na istom... a najtuznije od svega,kod kuma u firmi MTS net koji postoji samo za citanje mailova pa je brzina 2 a upload 256,da dobro citate 2/256 :) kao pre 10-12 godina sto je bilo,znaci smesno do bola a tamo sve mi otvara brze nego na kucnom SBB netu koji bi trebao da je 50 PUTA BRZI nego kod kuma u firmi... sta sad raditi????? da li se opet zaliti???


:: Prvo srecna nova godina svima, puno zdravlja srece i bar jos 5 centima svima :)
::
:: Video sam da su otkljucali kanale za praznike ali mi za neke kanale kaze da nije moguce gledati preko provajdera sa kojeg sam ulogovan
::
:: 1. Znaci imaju notifikaciju u sistemu da sam na mts
:: 2. Neki kanali mi ne rade, nisu otkljucani u Eonu svi kao sto pise da su otkljucali svima sve od 15 og do 15 og
::
:: Zasto da pisem email pa zovem, mislim koja je svrha ? Zvacu ih sutra, verovatno niko ne radi pametan danas
::
::
:: @perrakojot mts su jos veci uzas i sljamine. Usluga nije ni blizu sbb-a i vec razmisljam kako da raskinem ovaj ugovor . paket za paket kad se poredi sa sbb om, jeftiniji su tipa 500 din ali su losiji 99 puta. Sporiji net drasticno, losiji tv program, nemaju android box koji daje sbb. mts go se placa 500 din, koji je besplatan na sbb itd itd...
::
:: Koliko sam video po zakonou o telekomunikacijama moguc je prekid ugovora bez isplate ostatka i cekanja 12/24 meseca ( na koliko je potpisan ugovor)
::
:: 20 dana zivkam mts ,znaci potpuno nesposobni, nisu mi jos ni zavrsili instalaciju u stanu komplet, kablove ostavili vise na sve strane. Nazovem call centar kazu mi pa mi ni nemamo u sistemu da neko treba da dodje na vasu adresu da odradi to i to ..i tako 15 puta.
::
:: sbb kakav god da je, je 98 svetlosnih godina ispred mts
::
:: 6800k | Dark rock pro 3 | Asus x99-A II | 32gb G.Skill Trident Z 3200mhz | Palit 1070 gtx Gamerock | Logitech Z-5500 | Creative Blaster ZxR | Samsung 840 pro 256gb | 2 TB WD black | Evga SuperNOVA 850w G2 | LG 227-BN IPS
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
DBCooper Desava se 02.01.2019. 00:33 #652403

status: user
broj poruka: 44
Ostala ti je aktivna mail adresa odnosno nalog koji si napravio za mojsbb.rs portal koji se ujedno koristi i za SBB Webmail, EON, UniFi, Unifon a verovatno i za HBO GO ali ne znam pouzdano jer HBO GO nikad nisam koristio i to je cela prica.

Platices poslednji racun u iznosu koliko treba i nemas vise nikakve obaveze prema SBB-u. To sto ti rade EON i HBO GO nije do tebe nego je SBB-ov propust.

Ti si sve odradio kako treba, vratio si opremu i potpisao raskid ugovora koji stupa na snagu 25.-tog u mesecu. Bili su duzni da ti daju overenu kopiju sa sve potvrdom da si opremu vratio u ispravnom stanju. Ukoliko nisu - zatrazi je.

Onda nazovi 19900 da ti deaktiviraju/obrisu nalog i zavrsio si sa SBB-om.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Ducza Re: .... 02.01.2019. 00:56 #652404

status: user
broj poruka: 62
:: Zasto da pisem email pa zovem, mislim koja je svrha ? Zvacu ih sutra, verovatno niko ne radi pametan danas. :

Preporucio bih ti onda samo mail ako ne zelis i jedno i drugo
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Ognjeni ... 02.01.2019. 17:07 #652423

status: user
broj poruka: 4506
perrakojot zovi ih naravno, nek dolaze dok ne srede. Nikad mi se nije desilo sa sbb kao ovo sa mts da moram da ih zovem, sad ce vec mesec dana da nece da dodju i da mi srede kvar. Nek ti promene sve spojnice i vide gde je problem, meni su jednom tako menjali komplet sve. Ruter, kablove, spojnice itd dok nisu sredili problem.

Da ne prelazim u drugi stan uskoro, ne bi mi palo napamet da prelazim sa sbb a pogotovo sad kad vidim kakvi su u mts.

@DBCooper da upravo tako, ista je adresa za portal,eon i hbo servis.


6800k | Dark rock pro 3 | Asus x99-A II | 32gb G.Skill Trident Z 3200mhz | Palit 1070 gtx Gamerock | Logitech Z-5500 | Creative Blaster ZxR | Samsung 840 pro 256gb | 2 TB WD black | Evga SuperNOVA 850w G2 | LG 227-BN IPS

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
DBCooper Re: ... 02.01.2019. 17:43 #652424

status: user
broj poruka: 44
Sta te briga onda : ) Ti si svoje odradio a to sto ``su te castili` je stvarno njihov problem : ) Mozda citaju forum i gledaju koliko si odusevljen mts-om :P

Salu na stranu, kad ti stigne poslednji racun onda se sekiraj, ovako stvarno nemas razloga za brigu.

Da li na drugoj lokaciji mozes na kabl umesto mtsa? Bilo je druze bar 10 postova kako ljudi kmece i bar 100 odgovora da je nemoguce dobiti to sto mts nudi kroz bakarne zicice...

Mozda kada bude FTTH pa da se nesto i radi sa njima, ovako tesko, sprovedu optiku po zgradama sirom grada a ostane bakar... I time samo dobiju malko stabilnije fiksne linije : ) Ostalo - ostalo isto : )

::
:: @DBCooper da upravo tako, ista je adresa za portal,eon i hbo servis
::
::
:: 6800k | Dark rock pro 3 | Asus x99-A II | 32gb G.Skill Trident Z 3200mhz | Palit 1070 gtx Gamerock | Logitech Z-5500 | Creative Blaster ZxR | Samsung 840 pro 256gb | 2 TB WD black | Evga SuperNOVA 850w G2 | LG 227-BN IPS
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Ognjeni .... 02.01.2019. 19:01 #652431

status: user
broj poruka: 4506
Nisam te bas najbolje sad svatio. Ovde gde sam sad i gde sam uzeo mts je optika sprovedena i uzeo sam ovaj 100 mb paket optike. Dolazili, busili, sprovodili i na kraju nisu ni zavrsili sve.

A u drugoj zgradi cu svakako uzeti sbb, tamo nije sprovedena optika ali mi je i svejedno jer ovi Eon paketi nisu optika.

Tih 10 pomenutih tema zalbi, pricas za mts optiku ?

6800k | Dark rock pro 3 | Asus x99-A II | 32gb G.Skill Trident Z 3200mhz | Palit 1070 gtx Gamerock | Logitech Z-5500 | Creative Blaster ZxR | Samsung 840 pro 256gb | 2 TB WD black | Evga SuperNOVA 850w G2 | LG 227-BN IPS

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
vladarko Re: .... 02.01.2019. 19:05 #652432

status: user
broj poruka: 4228
Prevideo si: lepo je napisao da misli na `bakarne žičice`, tj na mts-ovu ponudu za adsl.

Pozdrav!

Vlada

:: Tih 10 pomenutih tema zalbi, pricas za mts optiku ?
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
DBCooper Re: Re: .... 02.01.2019. 19:19 #652434

status: user
broj poruka: 44
Upravo to. Bakarne zicice za telefon i ADSL. A ova optika koju sam ja letos gledao kako kopaju i razvlace izgleda nije to sto sam mislio, ili jeste?

To se uvodi na zahtev do stana i u stan odnosno kako vec?

:: Prevideo si: lepo je napisao da misli na `bakarne žičice`, tj na mts-ovu ponudu za adsl.
::
:: Pozdrav
::
:: Vlad
::
:: :: Tih 10 pomenutih tema zalbi, pricas za mts optiku ?
:: ::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Ognjeni ... 02.01.2019. 19:20 #652435

status: user
broj poruka: 4506
To sto radi, radi ok manje vise .... ( da ne ulazim u detalje, vec sam gore pricao usluga vs usluga koliko su siromasniji ) ali je problem sto nisu sproveli optiku do drugog televizora niti su mi doneli drugi risiver.


1. Bezobrazluk da to nisu odradili prvi dan ( bio je problem kao da nemaju nalog za drugi televizor..iako sam isto tako zvao 20 dana i 20 puta pre nego sto mi je istekao ugovor sa Sbb da bi se to sve na vreme resilo )

2. da moram da ih zovem, cimam za rukav opet sad za drugu stvar, sto puta da bi zavrsili svoj posao.

3. Dolazili su mi likovi/serviseri mtsa iz beograda ( zivim u novom sadu) ?! wtf....

4. Da ne pricam da sam morao da cupam sve zive kablove od sbb-a i da buse nove rupe zbog optike...ali ajde to nije njihova krivica, nisam obracao paznju na to. Bolje ostati na kablovskoj/adsl nego busiti sve zivo zarad optike jer trenutno nema nikakve razlike u paketima sto se tice brzine.

6800k | Dark rock pro 3 | Asus x99-A II | 32gb G.Skill Trident Z 3200mhz | Palit 1070 gtx Gamerock | Logitech Z-5500 | Creative Blaster ZxR | Samsung 840 pro 256gb | 2 TB WD black | Evga SuperNOVA 850w G2 | LG 227-BN IPS

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
DBCooper Re: ... 02.01.2019. 19:31 #652436

status: user
broj poruka: 44
Kontam sad.

Kod mene su stavili neke ormarice na svakom spratu a ovo jajarenje oko dekodera mi nije jasno, pa valjda kada ponudite gospodo nesto novo duzni ste makar tih prvih 1000-2000 ili koliko vec ima novih korisnika da postujete i ispostujete do kraja a ne da se desavaju takve stvari kao tebi... : (

Hvala za savet oko ADSL-a iako mi se smucio, ali sta je tu je, makar radi i ne mora niko da mi pravi dzumbus po stanu...

Cek sad cu da izadjem da vidim to i da ufotkam pa kacim pa mi reci jel to to.

EDIT:

https://imgur.com/a/G0hFPaA

Evo ih od glavne do ovih malih. To bi trebalo da bude to jel tako?

Featuring metalne kanalice : ) Au Boze Boze a cela zgrada puna SBB-ovih kablova kao go.ana : ) Super si im reklamu napravio uz moj skromni doprinos, ovo sranje zabodes pesnicom i raspadne se osim one glavne limenke, za nju ti treba neki cekic : ) ZIVEO Novi Sad !!!

:: To sto radi, radi ok manje vise .... ( da ne ulazim u detalje, vec sam gore pricao usluga vs usluga koliko su siromasniji ) ali je problem sto nisu sproveli optiku do drugog televizora niti su mi doneli drugi risiver
::
::
:: 1. Bezobrazluk da to nisu odradili prvi dan ( bio je problem kao da nemaju nalog za drugi televizor..iako sam isto tako zvao 20 dana i 20 puta pre nego sto mi je istekao ugovor sa Sbb da bi se to sve na vreme resilo
::
:: 2. da moram da ih zovem, cimam za rukav opet sad za drugu stvar, sto puta da bi zavrsili svoj posao
::
:: 3. Dolazili su mi likovi/serviseri mtsa iz beograda ( zivim u novom sadu) ?! wtf...
::
:: 4. Da ne pricam da sam morao da cupam sve zive kablove od sbb-a i da buse nove rupe zbog optike...ali ajde to nije njihova krivica, nisam obracao paznju na to. Bolje ostati na kablovskoj/adsl nego busiti sve zivo zarad optike jer trenutno nema nikakve razlike u paketima sto se tice brzine
::
:: 6800k | Dark rock pro 3 | Asus x99-A II | 32gb G.Skill Trident Z 3200mhz | Palit 1070 gtx Gamerock | Logitech Z-5500 | Creative Blaster ZxR | Samsung 840 pro 256gb | 2 TB WD black | Evga SuperNOVA 850w G2 | LG 227-BN IPS
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Ognjeni .... 02.01.2019. 19:46 #652437

status: user
broj poruka: 4506
Nisam siguran...verovatno. Ako su ti to u skorije vreme ugradjivali onda jeste 100 % od optike... Umrezavali zgradu u sistem.

Meni su ovde ovo leto sprovodili optiku, ovo su ubacili na svaki sprat.

https://imgur.com/a/hnAd0aT

lol da ...da mi sbb plati za reklamu.

6800k | Dark rock pro 3 | Asus x99-A II | 32gb G.Skill Trident Z 3200mhz | Palit 1070 gtx Gamerock | Logitech Z-5500 | Creative Blaster ZxR | Samsung 840 pro 256gb | 2 TB WD black | Evga SuperNOVA 850w G2 | LG 227-BN IPS

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
DBCooper Re: .... 02.01.2019. 19:48 #652438

status: user
broj poruka: 44
Pa to je to samo su kod tebe zarotirali ili slika nije lepo ispala a i nemas metalne kanalice tako da se lakse ``diskonektujes`` sa mreze :D :D :D

Boze dragi najsavremenija oprema moguca A NE RADI... Mozda trebaju da se zagreju lampe u telefonskoj centrali, kao nekada na DIAL-UP-u : ) Cuti makar imas Arenu i onaj napucani mtsov kanal sa onom serijom BESA, vrh je trejler a sad kakva je serija, ..., https://www.youtube.com/watch?v=Pa1ppvd1aSw evo trejlera...

Brzo ce to oni da srede cenim, vole oni da se to procuje kako ne valja a nas narod voli sve sto ne valja, drogu, alkohol, cigare, kradena kola : ) : ) : )

:: Nisam siguran...verovatno. Ako su ti to u skorije vreme ugradjivali onda jeste 100 % od optike... Umrezavali zgradu u sistem
::
:: Meni su ovde ovo leto sprovodili optiku, ovo su ubacili na svaki sprat
::
:: https://imgur.com/a/hnAd0a
::
:: lol da ...da mi sbb plati za reklamu
::
:: 6800k | Dark rock pro 3 | Asus x99-A II | 32gb G.Skill Trident Z 3200mhz | Palit 1070 gtx Gamerock | Logitech Z-5500 | Creative Blaster ZxR | Samsung 840 pro 256gb | 2 TB WD black | Evga SuperNOVA 850w G2 | LG 227-BN IPS
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
vladarko Ne znam kako je kod drugih: 02.01.2019. 20:11 #652439

status: user
broj poruka: 4228
- kod mene su uvodili optiku 4 dana
- mislim da se dodatni stb uzima naknadno u poslovnici
- meni su dali sirotinjsku varijantu, tj optika ide samo do rutera, a od rutera idu lan kablovi za stb-ove.

Pozdrav!

Vlada

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
DBCooper Re: Ne znam kako je kod drugih: 02.01.2019. 20:18 #652441

status: user
broj poruka: 44
Vlado pa i ovaj blentavi EON box na SBB-u koji je nahvaljen kao osmo svetsko cudo ide na LAN i COAX... Sta dalje da pricamo : ) Nista nisi uskracen : )

Koliko izbacuje taj ruter kroz LAN portove, ovaj ``nas`` kao 1 Gb/s na sva 4 porta sto znaci treba ti gigabitni WLAN ruter koji je ohohoho skup ako hoces full brzinu na telefonu, laptopu i ostalim skalamerijama....... U suprotnom - izvolte na LAN kabl pa si skljocajte vase uredjaje samo ja do dana danasnjeg nisam uspeo da dokucim kako to da izvedem sa mobitelom tj. kako da povezem mobilni telefon na LAN : )

EDIT: Imas Fiber-to-the-Home a ne hvalis se? c c c : )

EDIT2: Sad ozbiljno, kako to radi u praksi trenutno jer sam stvarno ubedjen da ce raditi bolje u dogledno vreme... Pa ni SBB kad je sproveo svoje COAX-e nije nesto specijalno leteo a u to vreme je bila analogna TV sa nekih cca. 60tak kanala... I daj molim te slikaj na sta lici daljinac i dekoder, kad je vec krenulo zezanje : )

:: - kod mene su uvodili optiku 4 dan
:: - mislim da se dodatni stb uzima naknadno u poslovnic
:: - meni su dali sirotinjsku varijantu, tj optika ide samo do rutera, a od rutera idu lan kablovi za stb-ove.
::
:: Pozdrav
::
:: Vlad
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
vladarko Ne hvalim se, nije to vredno hvale. 02.01.2019. 20:40 #652443

status: user
broj poruka: 4228
Takođe, ruter je gigabitni. Samo ne znam šta @Ognjeni očekuje.

Pozdrav!

Vlada

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
MaliAbner Hajde da ponovim... zato sto neki SBB korisnici nista nisu shvatili... 03.01.2019. 00:00 #652463

status: user
broj poruka: 7761
EON na racunaru od kad su presli na EON umesto na D3GO svi kanali otkljucani...

EON na racunaru van SBB domena kita na bajsu...

Citat:
`Молимо паметне да престану са попуштањем, ситуација је постала неподношљива!`

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
shortee eon otkljucao sve kanale do 03.01.2019. 21:45 #652496

status: user
broj poruka: 570
srpske nove godine
SBB 100/6 paket , mereno telefonom i kompom preko 2.4 i 5ghz daje skoro 98/5.5 tako da je ok. Inace jutros smo imali kvar ja prijavio reko ko zna kad ce sad da dodju, medjutim u roku od 3 sata dosli resili kvar i net se vratio..sve pohvale. inace razmisljam se o ovom eon box paketu, ocu da opametim TV, a ne bi da menjam ruter posto par ortaka kazu da je taj novi Ubee tesko njesra... jel ima neko njega da iznese iskustvaa?

pozdrav,
CPU:Phenom II X4 955 @3.2
MB:Gigabyte 790 XD4
RAM: 2 X 4GB Mushkin DDR3@1600
HDD: 2x250 RAID 0 + 2X500 RAID 1 + 1TB BACKUP
VGA: ATI RADEON HD 5850 1GB
CASE: CHAMBRO SPIDER
POWER: 750 CORSAIR TRUE POWER
:)

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Seerauber eon na Kucni Net Vip mobile 04.01.2019. 09:29 #652504

status: user
broj poruka: 946


Juce sam probao na poslu gde imamo Vip KucniNet i eon radi normalno, primetio sam da nema samo HBO paket, rade cak i svi bezobrazni kanali :-) )))
Bio sam prijatno iznenadjen
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60273. Broj poslatih odgovora: 646078.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs