Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Softver
Igre
FarCry New Dawn
STRANA 1 OD 1
Gare87 FarCry New Dawn 24.01.2019. 14:28 T66591

status: user
broj poruka: 4659
gameplay: https://cdn.jwplayer.com/previews/s6RqDk0d

same shit different package, nisam uopste zainteresovan, 5ca mi je bila delovala zanimljivo kad su je prvi put najavili, ali kad sam je presao, cist prosek, nista posebno, i ovo tako deluje.




Intel i7 3770 3.6Ghz
Ga-H77-D3H
Kingston 2x4GB DDR3 1600Mhz
WD10EARS 1TB
WD1003FZEX 1TB
Sapphire 7870 Ghz Edition 2GB GDDR5
OCZ MXS-PRO 600W
Windows 8.1 RTM 9600 64-bit
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Dexter013 E jbg... 24.01.2019. 16:33 #653313

status: user
broj poruka: 17084
Meni je trojka bila extra,
4 i 5 su bukvalno samo copy paste, identicna igra samo u drugom okruzenju...

Cpu: Ryzen 1600x + CM v8 GTS
GPU:GTX 970 Gigabyte G1
Ram:16 Gb
SSD: Crucial 500 gb +HDD 500gb
MBO:Asus b350F
Case:Storm Enforcer
PSU:Corsair 850w
Keyboard: Natec RX22
Mouse: Razer Naga
Screen: ViewSonic 27


:: icq :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
tortojed FC kec je neponovljiv. Crysis, prvi, takodje. Uprkos... 24.01.2019. 18:48 #653317

status: user
broj poruka: 10985
bagovitosti (koja se jezivo odrazava na fps), to je strahobalna igra tipa ``sneak`n`shoot and try to get away``.
U FC2 uveli su ono jedenje gowana u vidu ``skupljanja dijamanata`` , i to je bila S.M.A.R.A.CH.I.N.A. za ne povjerovat`. Crysis2, OK, cake sa nano suit-om su napredovale, dinamika je bila odlichna. Posle toga, ponavljanje, i to u sve dosadnijem obliku. Ova dva poslednja FC-a deluju kao Rage ubucckan sa Tomb Raider-om ...


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Gare87 slazem se sa obadvojicom 25.01.2019. 00:15 #653324

status: user
broj poruka: 4659
i meni se trojka svidjala najvise u odnosu na ove ostale posle nje, prvi sam preskocio jer kad sam saznao za FC1 kasno je vec bil oda se vracam unazad, a u 4tom delu mi se dopadale one planine i sneg, i vertikalnost, sve ostalo manje vise.

Sto se tice Crysis 2ke ne znam zasto ali meni je taj deo vrh, dosta unapredjeniji i bolji od 1og dela, treci je onako, odigrao sam ga jednom mislim samo i to je to, jedino sto su dodali luk i strele kako se secam, ostalo je manje vise isto, ali onaj prilaz misijama iz drogog dela je vrh bio, barem meni ostavila igra odlican utisak.



Intel i7 3770 3.6Ghz
Ga-H77-D3H
Kingston 2x4GB DDR3 1600Mhz
WD10EARS 1TB
WD1003FZEX 1TB
Sapphire 7870 Ghz Edition 2GB GDDR5
OCZ MXS-PRO 600W
Windows 8.1 RTM 9600 64-bit


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
operator re 26.01.2019. 01:25 #653370

status: user
broj poruka: 4225
@gare87
Ima za FC1 dodataka da padnes na dupe u SP.
Bilo ruske, bilo bugarske varijante ili svabske.
U SP mozes igrati preko 800 sati, a da ti ne dosadi.
A ako si bas mazohista, prebacis na ultimate hard i sreci nema kraja.
Jedn pogodak i ispocetka, a oni svi divlji i vire im dlake iz nosa na tebe samog.
Atmosfera kao u BF2 online. A kod ruskih varijanti muzika ubija koliko je dobra.
Prosto je nevjerovatno sta su ljudi radili prije desetak godina u odnosu na ova sranja od igrica.

Ako je neko nedovoljno stručan, ne bi trebalo da prodaje hw, nego pljeskavice.

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
tortojed Ko nije prosao Quake/Quake 2, FarCry prvi 26.01.2019. 03:24 #653373

status: user
broj poruka: 10985
i Return to Castle Wolfenstein, taj nije osetio PRAVU jezu, neprestanu, bez sekunde predaha, horror-pucacina-shunjacjina-horror-pucacina-shunjachina...koji te ostavljaju bez daha, jer ti si ZAISTA TAMO..., ne kao ono posle, Fear, zombiji trt-mrt, drz` da ga nabijem...slaganje lego kockica i igre tipa Sims/Super Mario...


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Pisko Re: Ko nije prosao Quake/Quake 2, FarCry prvi 26.01.2019. 07:09 #653377

status: user
broj poruka: 6643
Ponekad pomislim da nije to ipak do godina, bem` ga, tačno je da je tupavost novih igara razlog što me i hardver sve manje zanima, tj. skoro nikako, a slično je i sa 96% filmske produkcije a o tv programu i da ne pričam. Možda su godine. Klinci to gledaju i igraju. Prvi put je prvi put.
Na kraju krajeva, nekih opcija ponestaje i nema više šta novo da se izmisli.... a i industrija je ušla u razvojne timove, sa`će tortojed da se pali, ali, nekako otkako je `nvidia - it`s meant to be played` upao u razvojne timove, pa to posle malo manje pratio i radeon, recimo baš za fc1... igre su postale GOVNO. Jedina svrha igara je bila da istakne neki novitet jednog od proizvođača a pravi probleme drugom i tako pogura prodaju, bar na početku a posle bi se hotfixevima nekako ispeglalo, al` ode voz. Šejderi, grejderi, dx-ovi, vortexi, pixeli, luminati kuradi-paladi. Od svega toga, za šta ja krivim prvenstveno poslovnu politiku zelenih, koju sada slepo prate i crveni, mi uđosmo u poslovicu o teletu i šarenim vratima, s tim da su sada vrata sve šarenija, a mi sve veća telad. Primorani da plaćamo sve veće sume da bi igrali sve veća i gora sranja.


Budale računaju na sreću.

:: i Return to Castle Wolfenstein, taj nije osetio PRAVU jezu, neprestanu, bez sekunde predaha, horror-pucacina-shunjacjina-horror-pucacina-shunjachina...koji te ostavljaju bez daha, jer ti si ZAISTA TAMO..., ne kao ono posle, Fear, zombiji trt-mrt, drz` da ga nabijem...slaganje lego kockica i igre tipa Sims/Super Mario..
::
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
tortojed Ma ne palim se ja na...kurblu. Opusteno, Piš. 26.01.2019. 11:25 #653385

status: user
broj poruka: 10985
Tačno, potpuno si u pravu i što se tiče šejdera-grejdera, i što se tiče ČINJENICE da je enVidea uvek forsirala tehno-vrtešku. Evo, the new magic word is RayTracing, od prekjuče do sinoć su palili sa G-sync, sutra će to biti neka nova, šarena izmišljotina... He, he, he. Ali, bez toga, opet, nekako ni ne ide - da nije bilo AA filtera, linije bi se ``lomile`` u cik-cak, šejderi su znatno poboljšali mogućnosti ``detaljisanja`` slike, osvetljavanja 3D objekata... Bez svega toga (ili, barem većine toga) i dalje bi smo igrali Princa od Persije i simulacije letenja nalik ``igri senki na zidu``. Pitanje koje se postavlja, pitanje svih pitanja, inače, pa i u ovom slučaju glasi: da li je to samo dodatna nijansa u šarenilu štalskih vrata ili su i sama vrata malo poboljšana, pa bolje dihtuju te će siroto tele da preživi zimu i početkom juna da postane...june. Naravno, ni najmanje, oooo, ne, ne, ni najmanje nije nevažan element poznat pod mnogim imenima i oznakama, ali uvek veoma, veoma prepoznatljiv (evo nekih od tih oznaka): $, ₹, €, £...

senke na zidu:
https://is.gd/QgNhbZ
https://is.gd/kgwqUk
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
nekineko izlečen 22.02.2019. 19:10 #654384

status: user
broj poruka: 126
U radnjama tezak oko 40 Giga....


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Ognjeni ... 22.02.2019. 21:30 #654392

status: user
broj poruka: 4506
krepola kao i prethnodna 4 dela. Ajde dobro kako njih nije sramota da prodaju identicnu igru vec 17 puta,zaradjuju uz ne previse truda ali mi nije jasno ko su te ovce koje daju pare opet za novi deo koji je identican, samo skin promenjen.

zali boze mesta na disku ko instalira.


6800k | Dark rock pro 3 | Asus x99-A II | 32gb G.Skill Trident Z 3200mhz | Palit 1070 gtx Gamerock | Logitech Z-5500 | Creative Blaster ZxR | Samsung 840 pro 256gb | 2 TB WD black | Evga SuperNOVA 850w G2 | LG 227-BN IPS

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
alrad 22.02.2019. 22:38 #654393

status: user
broj poruka: 4740

Pa šta očekujete? Da izađe PC ekskluziva? Da se neko trudi i troši milione da bi neka baraba kreknula i pustila u opticaj a vi skidali? Da pravi novi Duke i MDK? Oće. Sad idite na konzolu i plaćajte igre ako hoćete išta kvalitetno. Šta da vam kažem. Btw, taj Prince of Persia i Super Mario koje pominješ u posprdnom i pogrdnom kontestu su remek-dela u odnosu na ovo idem i pucam. Jer šta me briga za šejdere, grejdere i 3D kad je glupavo i tupavo. Sigurno ću menjati Pong i Pekmena za ovu prdalicu iz naslova.


http://tiny.cc/Trinarum
http://tiny.cc/Svetlo

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60273. Broj poslatih odgovora: 646078.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs