Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Softver
Igre
Anthem
STRANA 1 OD 1
2m4Y Anthem 31.01.2019. 16:48 T66609

status: user
broj poruka: 2351
...nesto ne mogu da nadjem nikakvu temu o ovoj igri, iskreno, igra i nije toliko losa koliko je los EA, videcemo za koji dan sta i kako.

Ovo je sto ja burazer probao u VIP demo na PC i PS4, optimizacija i nije bas nesto. Konfa je kao moja iz potpisa samo ima FX8350.

https://www.youtube.com/watch?v=PVhZPgO9DtY
https://www.youtube.com/watch?v=fivJdcvFZPc
https://www.youtube.com/watch?v=YunEaO6ALzg

Pozz...

___________________________

...I sense you young padawan...

Intel i7 4790k
Asus Sabertooth Z97 Mark 2
AMD R9 280x
4x 4GB DDR3 1.6GHz
1x 120GB SSD
1x 750GB SATA II
1x 3TB SATA III
Corsair 750TX
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
nekineko ... 31.01.2019. 18:31 #653511

status: user
broj poruka: 126
Najavljuju je bas dugo i prvo su je hvalili ali meni deluje dosadno,sama ta priča sa nekim robotima,letenjem...vec vidjeno u Lost planet i sličnim igrama.Probacu kad se pojavi piratska verzija ali mislim da mi se nece svideti.Više me zanima nov Metro,DMC5 za zabavu,MK 11 i Rage 2.


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Gare87 slazem se sa nekineko 31.01.2019. 19:26 #653513

status: user
broj poruka: 4659
igra je online coop multiplayer, nece biti verovatno piratska verzija jer nema single played kampanju.

Sto se tice optimizacije, jebes optimizaciju, ima drugih stvari sa kojim planiraju da izmuzu sto vise para, meni igra deluje previse linearna, klon Warframe i Andromede i Destiny, tip igre skupimo se i ispalimo milijardu metka u neprijatelja, grindfest, uopste nisam zainteresovan, jos ako roknu cene za microtransactions, to ce biti fail godine, plus trenutno ima problema sa serverima...

Zasrali su Andromedu, verovatno ih je EA pozurivao pa su izbacili nezavrsen(nedoradjen) proizvod, ako ovako nastave mozemo da se pozdravimo sa Bioware-om i sa svim onim sto su mogli da postignu. Ove korporacije unistavaju trziste.




Intel i7 3770 3.6Ghz
Ga-H77-D3H
Kingston 2x4GB DDR3 1600Mhz
WD10EARS 1TB
WD1003FZEX 1TB
Sapphire 7870 Ghz Edition 2GB GDDR5
OCZ MXS-PRO 600W
Windows 8.1 RTM 9600 64-bit


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Daum Re: ... 31.01.2019. 19:30 #653515

status: user
broj poruka: 12785

Apsolutno nema dodirnih tačaka sa Lost Planet, omašio si kompletno sa tom konstantacijom.

Igra je online only, sa MMO elementima kao Destiny, tako da nećeš videti piratsku verziju.

Sutra je open demo...

:: Najavljuju je bas dugo i prvo su je hvalili ali meni deluje dosadno,sama ta priča sa nekim robotima,letenjem...vec vidjeno u Lost planet i sličnim igrama.Probacu kad se pojavi piratska verzija ali mislim da mi se nece svideti.Više me zanima nov Metro,DMC5 za zabavu,MK 11 i Rage 2
::
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
nekineko ... 31.01.2019. 19:38 #653517

status: user
broj poruka: 126
Ne znam radnju igre samo kazem da me na prvo gledanje podsetila na Lost planet ali svakako mi se ne svidja koliko sam video na you tube,roboti na sve strane koji lete i pucaju na sve i svasta ne deluje mi zanimljivo a posto nema ni single kampanju zaobici cu je u sirokom luku.


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
2m4Y re: 31.01.2019. 20:18 #653521

status: user
broj poruka: 2351
Necu da branim nikog, a narocito ne EA sta su sve uradili i upropastili od 2015 pa na ovamo, pocevsi od BattleFront 1 i onog BattleField-a sa pandurima i lopovima (glupost)
BF1 je bio koliko toliko OK, ali BF5 je bukvalno reskin ili ti DLC za BF1...

Anthem je odlican kao koncept, ali postoji veliki problem kao sto sam rekao a to je EA, i njihove mikrotransakcija, po onim slicicama sto su izbacene za store, ispade da jedan vinil za javelina kosta 20$/eur, sto je trecina igre, sto je glupost, narocito za koliko malo truda se to uradi, a narocito sto se igra placa kao AAA naslov.

Gameplay kao sto sam rekao je odlican, tipa kao i svi looter-shooter-i igra nece biti za svakoga, nekima odgovara nekima ne, ali koliko ja znam, slicnosti jedino ima sa Destiny/Warframe/Division, ali po konceptu looter-shooter, vertikalnost igre je velika prednost u odnosu na druge navedene, kako je sve ukomponovano je dobro uradjeno.
Poznavajuci zlatne dane BioWare-a, prica moze da bude dobra, ali prica u ovakvoj igri i nije ono sto ljudi gledaju... bice price to je sigurno...

E sad, sto se tice VIP demo-a (mislim bete), verzija igre je stara oko 2 meseca, sto ne predstavlja trenutno stanje igre, postoji snimci na yt iz Japana sto je EA drzao press konferenciju, gde je skoro sve od problema koje je imao VIP demo izgladjeno, navodno cemo tu verziju demoa moci probati za ovaj vikend.

Veliki problem je sto kriju, mislim na EA, kao zmija noge te mikrotransakcije i koliko ce sta kostati...

Ako je verovati onome sto je BioWare najavio za finalnu igru, igra ce biti dobra...

No videcemo za kojih 3 nedelje...

Pozz...

___________________________

...I sense you young padawan...

Intel i7 4790k
Asus Sabertooth Z97 Mark 2
AMD R9 280x
4x 4GB DDR3 1.6GHz
1x 120GB SSD
1x 750GB SATA II
1x 3TB SATA III
Corsair 750TX

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
AaAa Prvi utisci iz Demo-a su skroz losi 31.01.2019. 23:21 #653535

status: user
broj poruka: 657
Clanak sa jednog veb-gaming sajta(koji ne smem da imenujem verovatno, a pocinje sa I zavrsava na N i ima jedno slovo G izmedju) , sumirali su utiske iz VIP Demo-a.
I ti utisci su VEOMA razocaravajuci, bas, bas...


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Daum Re: Prvi utisci iz Demo-a su skroz losi 31.01.2019. 23:40 #653536

status: user
broj poruka: 12785
Sva sreća pa IGN ne važi za kompletan kurac od gaming sajta... /s


:: Clanak sa jednog veb-gaming sajta(koji ne smem da imenujem verovatno, a pocinje sa I zavrsava na N i ima jedno slovo G izmedju) , sumirali su utiske iz VIP Demo-a.
:: I ti utisci su VEOMA razocaravajuci, bas, bas...
::
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Ognjeni .... 01.02.2019. 01:31 #653538

status: user
broj poruka: 4506
Lost planet je bila perverzija od igre voleo neko robote ili ne a takvih igara kao sto je lost planet (sto se tice same teme i kvaliteta ) ima na kasicicu da se nadje tako da ne kontam kakvo je to poredjenje.Danas se stancuju igre sa jednom istom tematikom, nedovrsene blede kopije.

Sto se tice Anthema, ja obozavam sve sto ima veze sa robotima ali mi ova igra deluje tako jeftina i prazna , kao losa varijanta ne tako sjajnog warframe. Ima toliko sjajnih f2p igara tako da neka igra mora da bude maestralna da zasluzi cenu od 60e + sto je kako mi se cini daleko,daleko od istine u ovom slucaju.



6800k | Dark rock pro 3 | Asus x99-A II | 32gb G.Skill Trident Z 3200mhz | Palit 1070 gtx Gamerock | Logitech Z-5500 | Creative Blaster ZxR | Samsung 840 pro 256gb | 2 TB WD black | Evga SuperNOVA 850w G2 | LG 227-BN IPS

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
nekineko hehe 01.02.2019. 06:42 #653539

status: user
broj poruka: 126
Sta ste se sad uhvalili za taj Lost planet,rekoh da me na prvo gledanje podsetila na njega,Lost planet je vrh igra a ovo deluje kao sranje.Koliko se secam i u Lost planet ulazis u neke robotski kostur,skačes,pucaš...radnja u svemiru...meni to deluje slično...


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
ZooLoo ... 01.02.2019. 11:16 #653544

status: user
broj poruka: 3974
Igra je mesavina Sudbine, Divisiona i Warframe-a, i nista specijalno koliko su je hajpovali.

Posebno sa mikrotransakcijama koje su uveli, skin im je 20 dolara dok je igra 60 su me itekako odgurali da je ne uzmem, a sam gameplay kad sam video na twitchu, rekoh jos jedan fail u nizu...sto mi je iskreno zao i cudno za BioWare ali dobro, mozda se stvari okrenu. Prvi demo nije lepo prosao, serveri uzas, videcemo sada sta ce biti.

PC Igre https://goo.gl/nReEin

HB https://goo.gl/v7sVst

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Daum Re: ... 01.02.2019. 14:03 #653555

status: user
broj poruka: 12785
Igra ima single play kampanju koja se igra i co-op, ali nećeš igru videti crackovanu ako se tome nadaš....

Koliko sam video, Origin Premier Access je 15e mesečno i za te pare može pošteno da se odigra Anthem i utvrdi jel vredan kupovine ili ne.


:: Ne znam radnju igre samo kazem da me na prvo gledanje podsetila na Lost planet ali svakako mi se ne svidja koliko sam video na you tube,roboti na sve strane koji lete i pucaju na sve i svasta ne deluje mi zanimljivo a posto nema ni single kampanju zaobici cu je u sirokom luku
::
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Dantes Igra radi solidno 01.02.2019. 15:47 #653559

status: user
broj poruka: 492
Na mojoj masini na High izmedlju 45-50 fps. Uz tweaking grafike bice valjda i vise od 55 na kraju.
Nebitne su mikrotransakcije sve ce biti kozmeticke i ako sam dobro procitao sve bitno u igri sto ces moci da kupis za prave pare moci ces i za grind sto se tice kozmetike. Pa ko voli nek izvoli. Ja licno imam preorder i nadam se dobro zabavi sa drugarima koji ce igrati. Igra je zabavna, letenje je uzivancija, nesto bar meni sasvim prijtano. Naravno nije realno od Anthema ocekivati Dragon Age lvl storytelling bitno je samo da grind ne bude smor da endgame content bude zabavan bitno je sto je story dlc svaki free. Kome se placa sminka neka placa. za 45 evra necu da se zalim.

CPU : Intel i5 3570K + Noctua NH-D14
MB : Asus Maximus V Gene
RAM : Patriot IEM 8GB @ 1600 MHz
PSU/CASE : CM M2 Silent Pro 620W + CM Storm Enforcer
HDD/SDD : WD Caviar Blue 1 TB + 640GB + Intel 520 Series 120 GB
GPU : Gigabyte GTX980Ti

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
ZooLoo ... 02.02.2019. 14:09 #653592

status: user
broj poruka: 3974
Imate Demo na Originu ako hocete da probate.

PC Igre https://goo.gl/nReEin

HB https://goo.gl/v7sVst

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Ognjeni ... 03.02.2019. 00:53 #653632

status: user
broj poruka: 4506
ljudi, moram da promenim misljenje . Igra je PREBRUTALNA.

Sad odigrao demo sa origina. Grafika 10 ka ( ali je i veoma zahtevna ) Gameplay 10 ka ...prica nemam pojma nisam ni pokusavao da pratim a i demo je. Letenje je vrhunski, bukvalno Iron man film

Uzimam je definitivno.Odigrajte bar demo, vredi. Snimci koje sam gledao po netu nisu ni blizu dozivljaja


6800k | Dark rock pro 3 | Asus x99-A II | 32gb G.Skill Trident Z 3200mhz | Palit 1070 gtx Gamerock | Logitech Z-5500 | Creative Blaster ZxR | Samsung 840 pro 256gb | 2 TB WD black | Evga SuperNOVA 850w G2 | LG 227-BN IPS

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
2m4Y re: 03.02.2019. 09:10 #653642

status: user
broj poruka: 2351
Looter Shooter, sa odlicnim gameplayem, jedini problem u svemu ovome je EA kao sto rekoh...

___________________________

...I sense you young padawan...

Intel i7 4790k
Asus Sabertooth Z97 Mark 2
AMD R9 280x
4x 4GB DDR3 1.6GHz
1x 120GB SSD
1x 750GB SATA II
1x 3TB SATA III
Corsair 750TX

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Daum Re: re: 06.02.2019. 21:19 #653747

status: user
broj poruka: 12785

Ja mislim da to i nije više neki problem, novi zlikovac sada u industriji je Activision, samo pogledaj šta su sa Destiny 2 napravili.

EA se popravio drastično u poslednjih par godina: Battlefront 2, Battlefield V i sada Anthem neće imati nikakve season passove ili plaćene DLC-ove, zapravo gledaju da poprave ugled.

:: Looter Shooter, sa odlicnim gameplayem, jedini problem u svemu ovome je EA kao sto rekoh..
::
:: __________________________
::
:: ...I sense you young padawan..
::
:: Intel i7 4790
:: Asus Sabertooth Z97 Mark
:: AMD R9 280
:: 4x 4GB DDR3 1.6GH
:: 1x 120GB SS
:: 1x 750GB SATA I
:: 1x 3TB SATA II
:: Corsair 750T
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
2m4Y re: 17.02.2019. 23:28 #654197

status: user
broj poruka: 2351
Da ne otvaram novu temu, ajd svi koji igrate Anthem preko Origina, tj ako hocete da igrate postoji fora sa friend listom, sto je veca, vise coina se zaradjuje u igri, nebitno dal igrate zajedno ili ne.

VVarlockSRB
___________________________

...I sense you young padawan...

AMD R7 2700x
AMD X470
AMD RX 590
4x 8GB DDR4 3.2GHz
1x 480GB SSD
1x 750GB SATA III
1x 1TB SATA III
1x 3TB SATA III
Corsair 750TX

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
JovanZ Re 19.02.2019. 03:54 #654232

status: user
broj poruka: 2998
Uzeo origin access opet da je probam, i imam mixed feelings. Sama prezentacija je dobra, ali mnogo sve deluje repetitivno posle par misija, coop je totalno smor sa random ljudima, respawn sistem katastrofa, udaljavanja od tima(cak i kada je zbog loading screena) rezlutuju loading screen-om, loading screen-ovi su kriminalno dugacki, ima ih previse, grafika je ajde da kazemo ok, ali ono, serveri im bas nisu stabilni. Meni ovo vise deluje kao loading screen simulator.

Letenje je uradjeno dobro, i prvih par puta deluje bas prokleto awesome, ali posle postane i to isto. A bas sam se nadao da ce da bude malcice zanimljivija. A mozda sam i malo zasicen destiny dvojkom koji vec mesecima nisam igrao, ali destini makar ima zanimljvu kampanju, a kampanja u anthemu za sada deluje bas sklepana na brzaka, a sam nacin na koji igracu daju privu tokom igre je onako... Da te ni najmanje ne zainteresuje da brines za likove.

Makar cu da probam single player kampanju battlefront dvojke kada sam vec uzeo access :)
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
2m4Y re: 19.02.2019. 19:49 #654265

status: user
broj poruka: 2351
Nema endgame uopste... ako ne promene nesto u narednih 15tak dana, igra je propala zasigurno...

Pozz...

___________________________

...I sense you young padawan...

Intel i7 4790k
Asus Sabertooth Z97 Mark 2
AMD R9 280x
4x 4GB DDR3 1.6GHz
1x 120GB SSD
1x 750GB SATA II
1x 3TB SATA III
Corsair 750TX

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Daum Re: Re 20.02.2019. 01:37 #654280

status: user
broj poruka: 12785
Izlazi ogroman day 1 patch 22.og februara kad igra zvanično izlazi, izmedju ostalog su popravili sve to što si zapazio: skraćeni loading ekrani, i igra je popustljivija oko toga ko se koliko udaljio tokom misije.

https://www.reddit.com/r/AnthemTheGame/comments/as5jnd/day_one_update_details/


:: Uzeo origin access opet da je probam, i imam mixed feelings. Sama prezentacija je dobra, ali mnogo sve deluje repetitivno posle par misija, coop je totalno smor sa random ljudima, respawn sistem katastrofa, udaljavanja od tima(cak i kada je zbog loading screena) rezlutuju loading screen-om, loading screen-ovi su kriminalno dugacki, ima ih previse, grafika je ajde da kazemo ok, ali ono, serveri im bas nisu stabilni. Meni ovo vise deluje kao loading screen simulator
::
:: Letenje je uradjeno dobro, i prvih par puta deluje bas prokleto awesome, ali posle postane i to isto. A bas sam se nadao da ce da bude malcice zanimljivija. A mozda sam i malo zasicen destiny dvojkom koji vec mesecima nisam igrao, ali destini makar ima zanimljvu kampanju, a kampanja u anthemu za sada deluje bas sklepana na brzaka, a sam nacin na koji igracu daju privu tokom igre je onako... Da te ni najmanje ne zainteresuje da brines za likove
::
:: Makar cu da probam single player kampanju battlefront dvojke kada sam vec uzeo access :)
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Daum Re: re: 20.02.2019. 01:46 #654281

status: user
broj poruka: 12785

Ima endgame, i čak ima 3 dodatne težine za endgame slično Diablu. Sad šta će da nadogradjuju ubuduće videćemo ali nema planiranih season passova i slično...

:: Nema endgame uopste... ako ne promene nesto u narednih 15tak dana, igra je propala zasigurno..
::
:: Pozz..
::
:: __________________________
::
:: ...I sense you young padawan..
::
:: Intel i7 4790
:: Asus Sabertooth Z97 Mark
:: AMD R9 280
:: 4x 4GB DDR3 1.6GH
:: 1x 120GB SS
:: 1x 750GB SATA I
:: 1x 3TB SATA II
:: Corsair 750T
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
2m4Y re 21.02.2019. 06:08 #654320

status: user
broj poruka: 2351
Day One patch je izasao, nesto ne vidim veliku razliku u loadingu, protivnici izgleda da su malko laksi, ima tu i tamo nekih ispravki, ali i dalje ima dosta toga da se ispravlja.

Prvi zvanicni kontent izlazi u martu, cini mi se da su to nazvali cataclysm... e sad videcemo sta ce izbaciti...

Prica i nije toliko losa, malo smaraju ovi sto treba da pricas sa njima non stop... svi nesto kukaju :)

Pozz...

___________________________

...I sense you young padawan...

Intel i7 4790k
Asus Sabertooth Z97 Mark 2
AMD R9 280x
4x 4GB DDR3 1.6GHz
1x 120GB SSD
1x 750GB SATA II
1x 3TB SATA III
Corsair 750TX

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Daum Re: re 21.02.2019. 17:17 #654333

status: user
broj poruka: 12785

Ja pričam samo sa onima koji mi questove daju, mrzi me da šetam po onom gradu, dosadno je iskreno.

:: Day One patch je izasao, nesto ne vidim veliku razliku u loadingu, protivnici izgleda da su malko laksi, ima tu i tamo nekih ispravki, ali i dalje ima dosta toga da se ispravlja
::
:: Prvi zvanicni kontent izlazi u martu, cini mi se da su to nazvali cataclysm... e sad videcemo sta ce izbaciti..
::
:: Prica i nije toliko losa, malo smaraju ovi sto treba da pricas sa njima non stop... svi nesto kukaju :
::
:: Pozz..
::
:: __________________________
::
:: ...I sense you young padawan..
::
:: Intel i7 4790
:: Asus Sabertooth Z97 Mark
:: AMD R9 280
:: 4x 4GB DDR3 1.6GH
:: 1x 120GB SS
:: 1x 750GB SATA I
:: 1x 3TB SATA II
:: Corsair 750T
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60273. Broj poslatih odgovora: 646091.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs