Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Internet
Internet servisi, programi, prezentacije, ...
web hosting preporuka i misljenje o godaddy deluxe paketu
STRANA 1 OD 1
duqp web hosting preporuka i misljenje o godaddy deluxe paketu 01.02.2019. 04:18 T66610

status: user
broj poruka: 3466

gde ste bre forumasi :)
spavanje je gubljenje vremena i ko ne spava duze zivi haha salim se malo

2-3 personal bloga i finance analyst ponude za neke poslove lokacija USA
2 foruma (ko zna koliko clanova ce biti ali ako zafali dokupice se prostor bandwith sta god)

domeni uzeti preko go daddy i usput pitali ljudi za hosting pa dobili ponudu od njih za njihov deluxe paket oko 9 dolara mesecno unlimited sve ali valjda nema onih zastita i ne znam sta jos sve

posrednik sam u savetovanju i u ime par osobica pitam ovde za savet :)

da ne navodim sada hosting koji sam ja preporucivao i nudio ovde za srb klijente itd

ja znam osnovno samo i da neki wordpress skarabudzim i to za svoje potrebe samo jer zivaca nemam za rad sa ljudima za to i da budem support za ovo i ono

svaka informacija je dobrodosla :)
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Neba GoDaddy 01.02.2019. 15:12 #653557

status: user
broj poruka: 1196
Lično bih zaobišao GoDaddy zato što ubacuje svoj kod za praćenje na sajtove mušterija.
https://www.youtube.com/watch?v=5iksjmO3b-o
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
duqp Skontali to 01.02.2019. 17:53 #653563

status: user
broj poruka: 3466

Već kod kupovine domena

Jel to bila neka bas velika greška ili se samo na hosting odnosi to pracenje

Gledali cene radili search i na checkout je skuplje bilo to što je pretrazivano. Sranje
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
duqp Evo mene opet :) 04.03.2019. 13:56 #654633

status: user
broj poruka: 3466

Otisao sam duboko u forume i sve te zezalice, igram se u mamp-u isprobavam phpbb i mybb i ips i xenforo

Prisljamcio se jednom lepom timu ljudi koji se samo forumima bave pa skupljam znanje :)

Uglavnom se iznerviram kod instalacije nekog skina (kupio reglarno 1 za wp i 1 za phpbb)

Mogu vam reci fina zanimacija za smirivanje zivaca je sve ovo :)

A tek sql koliko mi trebalo da se vratim na ono basic username i prefix i password ju ju :D sramota me i sto pisem ovo :D


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60273. Broj poslatih odgovora: 646091.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs