Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Komponente
Periferni i ostali uređaji
Logitech flow
STRANA 1 OD 1
duqp Logitech flow 08.03.2019. 16:20 T66695

status: user
broj poruka: 3466

Prava stvar.

Evo i dalje se igram sa mx master 2s a juče mi stigla desktop mašina. Levo na stolu PC desno u krilu macbook air. Strelica samo predaje. Ima lag izmedju prelaska pola sekunde sekundu ali je svakako bolje nego dva miša ili neka muljavina druge vrste. Ja bih prvo koristio onaj switch 1 2 3 device ali onda se setim Flow i cao :)


Mozda ce nekome koristiti u poslu, u vidu produktivnosti ali ovako i radi razonode forica je ekstra.

Mx master 2s je grom. Odličan mis udoban. Sve ful a jedna mana koju sam našao mada je svi imaju je taj scroll wheel wobble Kad mrdam Brzo levo desno ima kao neko zveckanje. Jedina mana za sad.

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
tortojed Flow je odlicna stvar. Zamerki ima: 08.03.2019. 17:18 #654740

status: user
broj poruka: 10985
`` Against:

Not for lefties
Not for FPS gaming``
====================

``Forward i Back tasteri, smešteni na boku, ostali su potpuno nepromenjeni, a njihov smeštaj kao i dizajn su vrlo neprirodni za korisnika sa prosečnom veličinom šake. Ovo je naravno posledica ugradnje vertikalnog scroll točkića na bok``

``Ponekad se dešava da ih npr. računar uopšte ne pronalazi preko BT-a, s vremena na vreme se desi, pa moraš isključiti i uključiti miš nekoliko puta.``


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
neXus2000 .... 08.03.2019. 19:19 #654746

status: user
broj poruka: 3345
Sta ucini za sluske?

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
duqp Torto jbg ja desnoruk 08.03.2019. 21:07 #654750

status: user
broj poruka: 3466


Ok mi je a palcevi patrljci Pa mi back forward ne smetaju. Mada ih nikad na inteliju nisam koristio.

Da, zaglupi se ali čudo je samo win i unify bt bez greške radi sa lapom i telefonom. I tu sam gledao udobnost on mi bio super. Mada nesto počinjem da merkam vertical od logija ili neki drugi. Našao sam neku firmu u kini za miševe i palm rest i svasta nesto. Vrh.

@neksus k77 samo nisam stigao da odem po njih.


Ti mi dade konstruktivan predlog lep i sta da tumaram više. Ako zatreba neka zvučna i bude potrebe kupicu bar eksternu haha. Hvala ti za objašnjenje.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
DaSickSyst MX Master 2S 09.03.2019. 01:16 #654758

status: user
broj poruka: 2909

Miš je OK. Koristim ga nekih godinu dana.
Stvarno nije dobar za gejming, ali to mu nije ni namena.

Jedna stvar koja mi je vrlo iritantna je lupanje koje se čuje kada se prelazi sa infiniti skrola (ili kako se već zove) na obični skrol. Nadam se da će Lodžitek kod treče generacije MX mastera to srediti.

Osim toga nemam zamerki.
Baterija je dobra, ergonomija je odlična, kvalitetne je izrade, opcija za programiranje tastera po aplikacijama mi je veoma korisna, Flow radi istovremeno i na različitim operativnim sistemima što je stvarno fenomenalno. Još kad bi moglo prevlačiti i fajlove sa meka na pc i obrnuto...


DaSickSystem

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
duqp Logi logiii 09.03.2019. 05:17 #654760

status: user
broj poruka: 3466


Hahah da sa mek na win prevlacenje bi bilo ekstra. I znao da ne može ali pokušavao sam bar pola sata. A ne znam meni je dobar taj zvuk kad menja sa infinite na onaj groktavi skrol. Da sick jel I tvoj wheel mrducka levo desno imas ono kao wobbble?

A sa gaming nema veze. Čak po meni, bez kabla nema gejminga. Kad izlazi 3 gen?
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
DaSickSyst Re: Logi logiii 09.03.2019. 20:48 #654800

status: user
broj poruka: 2909

:: Da sick jel I tvoj wheel mrducka levo desno imas ono kao wobbble?
Ne.


DaSickSystem


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
duqp Odlicno 09.03.2019. 23:35 #654803

status: user
broj poruka: 3466


Onda sam ja dobio kurtonski model
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60273. Broj poslatih odgovora: 646078.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs