Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Internet
Zanimljive Internet adrese
Iza zatvorenih vrata II ▼
STRANA 1 OD 1
H-nitro Iza zatvorenih vrata II ▼ 15.03.2019. 02:27 T66714

status: user
broj poruka: 1958
Ne znam da li se secate prvog dela kratkog horror filma https://www.youtube.com/watch?v=iGMqyawQSxY
E sad posle duzeg vremena zavrsili smo i drugi ujedno i zavrsni deo, nije bilo lako bez finansija i platom od 280e
ali zavrsili smo film evo ga trailer
https://www.youtube.com/watch?v=BPcaVNSsKLY

premijera ce biti krajem meseca pa ce tad biti i pusten na yt, inace za yt film ce imati dva kraja i vi cete moci da birate koji ce kraj biti u filmu, za premijeru u bioskopu ovde u Cajetini bice jedan kraj kako je pocetno zamisljen

otvoren sam za kritike naravno ali iz trejlera ne mozete nista zakljuciti...

uglavnom obavestavam vas ja kad ga izbacim pa cemo diskutovati

samo da se zna da smo snimali u neljudskim uslovima pogotovu zimi
a kuca u kojoj smo snimali se konstantno menjala jer je lik koji zivi u njoj menjao non stop, i gomila finansijskih i tehnickih problema ali to nije bitno za vas

P.S.
i admini stvarno ste kreteni 10 jebenih godina sam ovde jos uvek kad postavim temu u YT snimci neizlazi da se vidi na naslovnu sramota, ako vi necete dajte sajt nekome ko ce da ga odrzava....

Ovca ne sme da se brani, vuk se njenim strahom hrani
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
tortojed Deluje obecavajuce. Obavezno javi... 15.03.2019. 04:17 #654977

status: user
broj poruka: 10985
I, jeste, bitno je za nas, slobodno podeli sve detalje koje smatras bitnim... Hocemo da zavirimo malo i iza kulisa...


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
caranovic BRAVO BRAVO BRAVO 15.03.2019. 07:54 #654978

status: user
broj poruka: 434
Svaka vam cast bre!


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
MilosNBG ... 15.03.2019. 10:24 #654979

status: user
broj poruka: 1586
Poznato mi je predanje o vilinom kolu... A film jedva cekam, ja sam odusevljen, a i ljudi oko mene kojima sam pokazoa i onaj kratak film i trejler. A i zena mije iz tih krajeva tamo, pa sam dodao dodatne informacije o tim tamosnjim desvanjima.


U meni se bore budala i genije. Plasim se da pametniji ne popusti!


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
vlajkic re 15.03.2019. 11:31 #654980

status: user
broj poruka: 609



secam se prvog dela...dobar je..a drugi mi se po trejleru cini jos bolji...zainteresovao si me....pisi obavezno kad izbacis na yt. SVAKA CAST
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
JovanZ Re 16.03.2019. 02:00 #654991

status: user
broj poruka: 2998
Super za film i jedva cekam da vidim kada izadje i svakako sto Tortojed kaze, bilo bi lepo da podelis te `sitne` stvari koje prate stvaranje filma, ali ovo za admine mislim da nije na mestu.

U svakom slucaju imas besplatnu reklamu za film ovde i niko ti nije jednu losu stvar rekao zbog samopromovisanja, a yt podforum je pod ostalim. I dalje jeste na prvoj strani samo je na drugom tabu, ni na koji nacim protiv tebe nije vrsena diskriminacija. Pre nego sto nekoga nazivas kretenom imaj na umu da su admini ovde dva coveka koji uredjuju forum. Plus sto neko moze da ti iskopa ove uvrede po netu pa da te napljuje uzduz i popreko ako nekada budes radio promociju nekog filma pred ljudima. Ostavljao za sobom digitalni trag koji je mnogo vidljiviji nego sto mislimo. Pre jedno desetak godina, pre prvog posla, dobro sam precesljao sve mreze koje koristim cisto za svaki slucaj, da se nije provuklo nesto sto moze da se izvadi iz konteksta kako ne treba.

Ne znam ko je kacio ovde pre par godina, neki filmic, poseta Parizu ili tako nesto, bio je odlicno snimljen sve dok neko nije pljuvao sa tornja, to je onako bilo malo.. znas, neukusno, a ovo je onako tu negde, napravis nesto bas dobro i onda malo prefarbas to malo drugacije nego sto si verovatno nameravao takvim gestom ili komentarom.


Ne solim pamet, vec samo mala kritika, vec ako ces da se bavis necim sto te dovodi u oci javnosti, malcice diplomatije goes a long way.

Da sam na tvom mestu, zamolio bih admine da ili naprave sticky ili da izbace ovo medju vesti pa da dobijes malu promociju kao dugogodisnji clan.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
alrad 16.03.2019. 03:06 #654992

status: user
broj poruka: 4740

Ja se nikad nisam usudio da se reklamiram tako otvoreno, a pogotovo da opljujem ove u takvoj temi.
Možda u nekoj drugoj :)

Gledavši po pravilima, trebalo bi da ti naplate reklamu. Ti si snimio film, neko je uradio nešto drugo, i šta sad.
Osećaj za filing.

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
tortojed Nego, obrisi duplikat teme... 16.03.2019. 03:16 #654994

status: user
broj poruka: 10985
@Jovan: ma, Nitratni kolega je snimio onaj pretposlednji fandango u Parizu...bile u modi GoPro kamere...malo pljuvao sa Ajfela...


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
H-nitro re 16.03.2019. 14:39 #655006

status: user
broj poruka: 1958
hvala vam svima vi i jeste jedni od publike zbog kojih smo ovo radili, ja od ovog filma nemam nista cisto sam hteo neke price koje sam cuo od davnina da pretocim u film da se ne zaborave i da napravim jednu celokupnu pricu
za koji da cu podeliti anegdote koje smo imali i kako smo radili naravno vecina stvari vani zakona, i okacicu neke snimke i slike iza scene

a to za admine sam napisao jer sam dugo na ovom sajtu i zato ga i volim ali posle toliko vremena neke proste stvari i dalje ne funkcionisu, ja sam malo grub ali kazem sta mislim bas iz razloga sto nesto kad volim i sto mi je dobro ume da me iznervira jer sitnice se ne ispravljaju

to za digitalni trag razumem te ali to meni nije bitno kao ni materijalno nesto, ovo je jedini sajt gde ima pismenih ljudi i zbog vas sam i stavio ovo da bi zajedno davali kritike
a samo da vam kazem ne znam kako dugo bi mi trebalo da kucam ali sad n leto cu snimiti jednu fenomenalnu urbanu legendu e sad ona ce biti u sklopu omnibus filam koga smisljam ali biu voleo da vam ispricam tu pricu nekako :)

Ovca ne sme da se brani, vuk se njenim strahom hrani



:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
gilopile ... 17.03.2019. 04:43 #655020

status: user
broj poruka: 9460
To majstore, ovo vec izgleda dosta ozbiljno. Upakovao si trejler do jajca :D Mozda zeru duzi, al ok.
Jedva cekam da pogledam.

Posle ce opalimo paljbu, hehhe



- Majstore, da li će ići ili neće ići?
- Hm, mislim da će biti čupavo.


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
gray Odličan 17.03.2019. 15:21 #655039

status: user
broj poruka: 170
Iskreno jedva čekam da ga pogledam. Trejler je bolji od onog `našeg` filma A.I. Rising.


Dovie`andi se tovya sagain.

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
ramzesIII pohvala... 18.03.2019. 12:39 #655085

status: user
broj poruka: 1017
Na internetu i na YT smo preplavljeni sa humoristicnim skecevima, ovo je redak slucaj da neko proba nesto novo.
Inace pre nekog vremena jedan deckic mi preporucio da pogledam neke Turske horore i posle gledanja mogu da kazem da bukvalno nista ne odudara od ovog tvog poduhvata.
Radnja je najcesce sa puno nasumicnih shtrecanja i na kraju rasplet kao neko je namerno pravio crnu magiju.
Hocu da kazem nastavi, ali probaj da kopiras Amere, mislim to je samo moj ukus, ali oni ipak imaju poprilican staz u hororima :)

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Patient0 .... 18.03.2019. 14:01 #655087

status: user
broj poruka: 285
Meni je krivo jer sam sve poznate i dobre horror serije i sci-fi i neke losije pregledao i sada ne mogu da nadjem.

The Walking Dead
Fear the Walking Dead
Falling Skies
The 100
Van Helsing
Last Ship
Strain
The Passage gledam

i jos mnoge druge.
Kako volim serije pogotovu kada se nagomila po 5 epizoda gleda uzastopce.


https://www.youtube.com/watch?v=m7NBD40v5sE

i7-5820K 4.5/4.0
Rampage V E10 Monoblock
Dominator Platinum 2666
ASUS 1080Ti Poseidon
Sound Blaster ZxR
Samsung 970EVO Plus 1TB/870EVO 1TB
EVGA 1200P2
Lian Li PC-O11 WXC

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
H-nitro Re: pohvala... 19.03.2019. 15:28 #655108

status: user
broj poruka: 1958
To strecanje po meni nije horor to je jeftina fora ne kazem da ne treba da ga ima u filmu nego mi je glupo ako preteruju kao u americkim hororima, uvek je normalno da ces da se stercnes na jak zvuk
ali horror treba da bude prica i ambijent, recimo film duhovi u nama, ono je do samog kraja nenormalan horor ambijent

i nezelim nikoga da kopiram pokusavam nesto nase da napravim, meni je recimo nas film sveto mesto bas dobar horor

ali o5 znace dosta pohvale i kririke pogotovu od ljudi koji se razumeju da se neke stvari poboljsaju a znam da ce mi mnogi zameriti zbog jednog kadra ali jbg morao sam to da snimim :D
pogotovu ovi fanatici za zastitu zivotinja :)

ali uglavnom stavicu neke fotke sa snimanja sutra...

Ovca ne sme da se brani, vuk se njenim strahom hrani



:: Na internetu i na YT smo preplavljeni sa humoristicnim skecevima, ovo je redak slucaj da neko proba nesto novo.
:: Inace pre nekog vremena jedan deckic mi preporucio da pogledam neke Turske horore i posle gledanja mogu da kazem da bukvalno nista ne odudara od ovog tvog poduhvata
:: Radnja je najcesce sa puno nasumicnih shtrecanja i na kraju rasplet kao neko je namerno pravio crnu magiju
:: Hocu da kazem nastavi, ali probaj da kopiras Amere, mislim to je samo moj ukus, ali oni ipak imaju poprilican staz u hororima :
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
ramzesIII re. 24.03.2019. 11:59 #655247

status: user
broj poruka: 1017
Nisam mislio da kudim nego da pohvalim kada sam napisao da se ne razlikuje od Turskih.
Znaci tvoje ostvarenje je u rangu jako gledanih filmova.
Turci imaju slicnu naraciju kao nase podnevlje, a sto se tice Amerikanaca tu su razni egzorcisti, Evil Deadovi i poslednji horor koji me odusevio `Drag me to hell`.


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
H-nitro re 30.04.2019. 08:50 #656411

status: user
broj poruka: 1958
Ljudi premijera filma je zavrsena film ide dalje e sad nece biti skoro na yt jer za yt film ima 2 kraja
inace da necekate ako vam je mnogo jbg ali ovo je tezina filma ako vam nije frka da ga skinete i pogledate slobodno napisite kritike i sta god hocete evo ga film

https://www.mediafire.com/file/71nhzt9rnapnz75/Iza_Zatvorenih_Vrata_II.mp4/file

a i evo ga prilog o premijeri

https://www.youtube.com/watch?v=P5sn8d6_H6c


Ovca ne sme da se brani, vuk se njenim strahom hrani



:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Adzem ... 30.04.2019. 22:26 #656421

status: user
broj poruka: 3796
Ma sta bre mnogo, ima da ga svucemo, pa i da pitamo jel ima jos...


Ryzen 2600
RX 570, GTX 1070
Acer KG251QDbmiipx 240hz

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60273. Broj poslatih odgovora: 646078.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs