Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Komponente
Uređaji za skladištenje podataka
HP Pavilion 17-e00sm
STRANA 1 OD 1
gray HP Pavilion 17-e00sm 24.03.2019. 16:55 T66738

status: user
broj poruka: 170
Pozdrav kolege, polomio sam devojci poklopac na optici HP Pavilion 17-e00sm. Ubice me ako joj ne pronadjem. Ako neko ima na prodaju hteo bih da otkupim. Po oglasima sam trazio ali nisam uspeo da nadjem. Moze i ceo ako ima samo da pronadjem. U pitanju je slim optika. Nadam se da neko moze da mi pomogne da ne biste za neki dan citali u Kuriru: `Pronadjen zadavljen clan PC Berze` :D


Dovie`andi se tovya sagain.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
vladarko Kako si uspeo to da polomiš? 24.03.2019. 23:14 #655274

status: user
broj poruka: 4228
Izvini ako je pitanje suviše lično, ali šta si tačno polomio: masku za optiku, tacnu...?

Lakše je naći ceo dvd, nego samo masku. Ona je obično svojstvena samom modelu... Tako da moraš da tražiš neki polovan. Srećno!

Ali ću ipak obratiti pažnju na naslove u Kuriru.

Pozdrav!

Vlada
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
gray Masku 24.03.2019. 23:40 #655275

status: user
broj poruka: 170
Kada sam ga optiku zaglavila i na samo malo jace cimanje polomila se. Tvrdi da nista nije bilo prosuto iako je bio ulepljen ceo. Na moje nemalo iznenadjenje radi kao sat ali sada je tu rupa... Zasto mi se uvek tako nesto desava kada radim njoj i jos jednom drugu nemam pojma.
Probaj i Blic, on je takodje poznat po takvim naslovima


Dovie`andi se tovya sagain.

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
gilopile ... 25.03.2019. 00:56 #655276

status: user
broj poruka: 9460
Slikaj tu maskicu da vidimo kako izgleda. Ako su pukle samo zabice, moze to da se zalepi i drzace ako se ne cima.
A i objasni joj na kraju krajeva da moze i tako da radi ili reci da ce bolje da se hladi kroz tu rupu i da si namerno skinuo, jer to svi rade cim kupe lap :D

Mozda izvuces zivu glavu, a `Kurir` ostane bez udarne vesti u hronici.

- Majstore, da li će ići ili neće ići?
- Hm, mislim da će biti čupavo.


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
gray Eh da su samo zabice 25.03.2019. 08:39 #655277

status: user
broj poruka: 170
vec bih to sredio. Misljenja sam da je vec bila pukla ali nisam video. Probacu da slikam ili bar nadjem sliku. Probao sam da namestim sa drugog HP-a, neki 15-XXX ali je je deblja optika, a kada nabudzim maskicu onda viri jedno 5mm, a sa druge strane fali tih 5-6-7mm i stvarno ruzno izgleda + se lakse zakacinje. Da joj nije poklon bilo bi me bas briga. Radi? Da. Onda teraj ali zensko je to hoce da joj sve bude po PS-u. Mislim da cu ipak povecati tiraz Kuriru...


Dovie`andi se tovya sagain.

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
gilopile ... 25.03.2019. 18:35 #655285

status: user
broj poruka: 9460
Ajd onda ovako.
Skini optiku ( imas jedan sraf sa donje strane koji je drzi pa je samo izvuces ) i napisi koji je tacan model pa cemo videti. Imam negde po kuci tih optika raznih. A mozda se i nadje po oglasima za neku sicu, neporoveren, neispravan, donesen iz nemacke sa nekom robom....Mada su i ispravni sada jeftini pa samo iskoristis maskicu.

- Majstore, da li će ići ili neće ići?
- Hm, mislim da će biti čupavo.


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60273. Broj poslatih odgovora: 646078.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs