Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Komponente
Servis i "overklokovanje"
Potreban Adapter Mini 2pin na Standardni 3pin Fan
STRANA 1 OD 1
Patient0 Potreban Adapter Mini 2pin na Standardni 3pin Fan 10.04.2019. 15:40 T66786

status: user
broj poruka: 285
Ako neko zeli da mi nabavi ili pokloni Adapter Mini 2pin na Standardni 3pin dacu bu jedan Noctua Y 4pin PWM Spliter ili platiti 100din.

Znaci treba bi kabl ovakav, sa kojim mogu da konvertujem male ventilatore kao za Raspbery Pi da povezem na normalnu ATX Plocu sa 4pin, gde moze i 3 pin.

https://postimg.cc/8jSLYyP6

Znam da sigurno ima neko u krsu nekom.
Druga opcija je ako nekome mogu da dam 3/4 pin konektor da odsece taj konektor i da mi krimpuje na standardni 3 pin. Mali ventilator je 12V DC.

Samo nemoj da sece zice da uvrce i da nastavlja, nego lepo da krimpuje ako moze ili preko adaptera.



https://www.youtube.com/watch?v=m7NBD40v5sE

i7-5820K 4.5/4.0
Rampage V E10 Monoblock
Dominator Platinum 2666
ASUS 1080Ti Poseidon
Sound Blaster ZxR
Samsung 970EVO Plus 1TB/870EVO 1TB
EVGA 1200P2
Lian Li PC-O11 WXC
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
imarkovic >> 10.04.2019. 16:58 #655831

status: user
broj poruka: 18930
Mogu po zelji to da ti napravim, duzina koju hoces, mogu da stavim i kvalitetniji kabl, napravim sa buzirima sve po ps-u, moze i u zmijskoj kozi, moze i 2kom., ali kostace te da mi poklonis onaj neispravni G700

Crta ličnosti je uopšten i usredsređen neuropsihički sistem, svojstven za individuu, kadar da različite draži ucini funkcionalno ekvivalentnim i da započne
i vodi različite vidove adaptivnog i ekspresivnog ponašanja.
Gordon Allport


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Patient0 .... 10.04.2019. 19:21 #655835

status: user
broj poruka: 285
Dogovoricemo se u ponedeljak mi stizu ormani neki pa posle toga.
Imas li klesta za krimpovanje ili ces da lemis nastavak.
Treba mi i jedan mali magnetic kao oni za frizidere.
Ali su mi rekli da stavim ventilator na kontroler samo zato sto cipovi vole temperature 55-60C vise nego nize.



https://www.youtube.com/watch?v=m7NBD40v5sE

i7-5820K 4.5/4.0
Rampage V E10 Monoblock
Dominator Platinum 2666
ASUS 1080Ti Poseidon
Sound Blaster ZxR
Samsung 970EVO Plus 1TB/870EVO 1TB
EVGA 1200P2
Lian Li PC-O11 WXC

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
imarkovic >> 10.04.2019. 21:17 #655841

status: user
broj poruka: 18930
Nemam klesta za krimpovanje, vec zalemim, ali ne brini, to bude fino utegnuto, presvuceno termo buzirima, da se ne vidi. Ne isplati se kupovati klesta za to, plus sve nastavke u buksne za jednom u 100 godina.

Crta ličnosti je uopšten i usredsređen neuropsihički sistem, svojstven za individuu, kadar da različite draži ucini funkcionalno ekvivalentnim i da započne
i vodi različite vidove adaptivnog i ekspresivnog ponašanja.
Gordon Allport


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60264. Broj poslatih odgovora: 645987.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs