Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Internet
Zanimljive Internet adrese
Vremenska prognoza
STRANA 1 OD 1
Influencer Vremenska prognoza 26.04.2019. 23:27 T66825

status: user
broj poruka: 148
Oslanjam se na accuweather pretezno zbog telefona koji odatle vuce podatke ali s obzirom na to da vuku podatke od naseg RHMZS-a koji ume i te kako da omane (KO JE REKAO LAZE?!) ima li neki nezavisni pruzalac usluga u ovom polju koji prognozu donosi na osnovu nekih MALO relevantnijih podataka?

Navodno nas nakon ovog dana koji nas je spalio sa 30 stepeni od sutra (27.04.) ceka zesce snizenje na ~17C ali nesto sumnjam, sumnjam i kad kazu bice kisni dan a ono ni kapi kise, itd., itd.

Treba mi nesto sto radi posao a jos bolje bi bilo iz sata u sat tipa u 20h ce padati kisa i to je to.

Accuweather postaje sve nepouzdaniji.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
H-nitro re 26.04.2019. 23:50 #656357

status: user
broj poruka: 1958
ima weather to umbrella oni nisu losi za to iz sata u sat da gledas ali rhmz u accu weatehr umeju d apogode ali i da omanu
niko nemoze bas tacno vreme da kaze ali od prilike weather2umbrella mi je ok

i druze kod mene od danasnjih 25 sutra izgleda d apada sneg
znao sam da nece proci bez snega nece ni maj isto ko prosle godine

Ovca ne sme da se brani, vuk se njenim strahom hrani



:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
MACHINE Foreca 27.04.2019. 00:02 #656358

status: user
broj poruka: 5696

`Budućnost pripada onima koji su u vreme velikih promena spremni učiti, a oni koji misle da više nemaju šta da nauče, ostaće zatečeni u svetu koji više ne postoji` - Eric Hoffer

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
vladapsd Re: 27.04.2019. 04:47 #656359

status: user
broj poruka: 1004
Yr.no

I5 4670+CM 212Evo/Asus H97-pro/Gigabyte GTX1060 6GB G1 Gaming /14GB DDR3 1600MHz/256GB Intel SSD + WD black 750GB + 1Tb Samsung + 1Tb Seagate/Raidmax 600W/Chieftec LCX-03/Dell U2311H/Altec Lansing 4100/Xonar D1

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
sweredom Re: Vremenska prognoza 27.04.2019. 06:23 #656361

status: user
broj poruka: 819
Na sta vi trosite vreme... Da li ste vi normalni?

:: Oslanjam se na accuweather pretezno zbog telefona koji odatle vuce podatke ali s obzirom na to da vuku podatke od naseg RHMZS-a koji ume i te kako da omane (KO JE REKAO LAZE?!) ima li neki nezavisni pruzalac usluga u ovom polju koji prognozu donosi na osnovu nekih MALO relevantnijih podataka
::
:: Navodno nas nakon ovog dana koji nas je spalio sa 30 stepeni od sutra (27.04.) ceka zesce snizenje na ~17C ali nesto sumnjam, sumnjam i kad kazu bice kisni dan a ono ni kapi kise, itd., itd
::
:: Treba mi nesto sto radi posao a jos bolje bi bilo iz sata u sat tipa u 20h ce padati kisa i to je to
::
:: Accuweather postaje sve nepouzdaniji
::
:: www :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Influencer `vako 27.04.2019. 06:31 #656362

status: user
broj poruka: 148
Weather2Umbrella je super aplikacija za telefon jer prema trenutnoj lokaciji maltene ne promasuje u sta smo se ja i drugar uverili davno davno jos kad su krenuli android telefoni. Bukvalno je kisa padala onog sata (centar Beograda) kada je pisalo u prognozi.

Foreca mi se cini da isto vuce podatke sa RHMZS-a.

Yr.no je izvanredan, norvezani prate satelitske snimke sto se i vidi prema sajtu. Trenutno je oblacima pokriven severozapada Srbije (Srem, Backa, Macva, deo Sumadije a Boga mi ide i ka jugu ka Crnoj Gori gde zastaje. Jedan od jacih sajtova. Kome smeta norveski - google translate.

Elem, ja sam na televizoru morao da intaliram The Weather Channel jer mi se povraca od Accuweather aplikacije koja je spora i dok ucita prognozu to traje 15 minuta, bilo koja generacija Samsunga da je u pitanju.

LG mi nije trenutno pri ruci tako da ne znam sta on pruza a bilo bi interesantno da predlozite/predlozimo nesto lepo za ljude sa EON boxovima i generalno Android boxovima.

Moj zakljucak je isti kao i iz prvog posta - BEZATI OD SVEGA VEZANOG ZA RHMZS, secam se davno kao dete dok je bila B92 televizija da su vukli podatke iskljucivo sa Weather2Umbrella, kakav crni RHMZS.

A za RHMZS i gradsku upravu izvolte link posto nista pametnije ni ne radite:

https://alternativeto.net/software/solitaire-suite/

______________________________________________________________________

Dodao autor poruke (27-04-2019 04:32:47):

 Re: Re: Vremenska prognoza:
Sigurno ne na overklokovanje 8700K procesora za koji vecina nas nema para, ajde mrs sad sa teme.


:: Na sta vi trosite vreme... Da li ste vi normalni
::
:: :: Oslanjam se na accuweather pretezno zbog telefona koji odatle vuce podatke ali s obzirom na to da vuku podatke od naseg RHMZS-a koji ume i te kako da omane (KO JE REKAO LAZE?!) ima li neki nezavisni pruzalac usluga u ovom polju koji prognozu donosi na osnovu nekih MALO relevantnijih podataka
:: ::
:: :: Navodno nas nakon ovog dana koji nas je spalio sa 30 stepeni od sutra (27.04.) ceka zesce snizenje na ~17C ali nesto sumnjam, sumnjam i kad kazu bice kisni dan a ono ni kapi kise, itd., itd
:: ::
:: :: Treba mi nesto sto radi posao a jos bolje bi bilo iz sata u sat tipa u 20h ce padati kisa i to je to
:: ::
:: :: Accuweather postaje sve nepouzdaniji
:: ::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
sweredom Re: `vako 27.04.2019. 06:35 #656363

status: user
broj poruka: 819
Hvala brate...

Imao sam neku zurku..

Idem sad da legno.

Javicu vam se posle komiranja.

:: Weather2Umbrella je super aplikacija za telefon jer prema trenutnoj lokaciji maltene ne promasuje u sta smo se ja i drugar uverili davno davno jos kad su krenuli android telefoni. Bukvalno je kisa padala onog sata (centar Beograda) kada je pisalo u prognozi
::
:: Foreca mi se cini da isto vuce podatke sa RHMZS-a
::
:: Yr.no je izvanredan, norvezani prate satelitske snimke sto se i vidi prema sajtu. Trenutno je oblacima pokriven severozapada Srbije (Srem, Backa, Macva, deo Sumadije a Boga mi ide i ka jugu ka Crnoj Gori gde zastaje. Jedan od jacih sajtova. Kome smeta norveski - google translate
::
:: Elem, ja sam na televizoru morao da intaliram The Weather Channel jer mi se povraca od Accuweather aplikacije koja je spora i dok ucita prognozu to traje 15 minuta, bilo koja generacija Samsunga da je u pitanju
::
:: LG mi nije trenutno pri ruci tako da ne znam sta on pruza a bilo bi interesantno da predlozite/predlozimo nesto lepo za ljude sa EON boxovima i generalno Android boxovima
::
:: Moj zakljucak je isti kao i iz prvog posta - BEZATI OD SVEGA VEZANOG ZA RHMZS, secam se davno kao dete dok je bila B92 televizija da su vukli podatke iskljucivo sa Weather2Umbrella, kakav crni RHMZS
::
:: A za RHMZS i gradsku upravu izvolte link posto nista pametnije ni ne radite
::
:: https://alternativeto.net/software/solitaire-suite
::
:: _____________________________________________________________________
::
:: Dodao autor poruke (27-04-2019 04:32:47)
::
::  Re: Re: Vremenska prognoza
:: Sigurno ne na overklokovanje 8700K procesora za koji vecina nas nema para, ajde mrs sad sa teme
::
::
:: :: Na sta vi trosite vreme... Da li ste vi normalni
:: ::
:: :: :: Oslanjam se na accuweather pretezno zbog telefona koji odatle vuce podatke ali s obzirom na to da vuku podatke od naseg RHMZS-a koji ume i te kako da omane (KO JE REKAO LAZE?!) ima li neki nezavisni pruzalac usluga u ovom polju koji prognozu donosi na osnovu nekih MALO relevantnijih podataka
:: :: ::
:: :: :: Navodno nas nakon ovog dana koji nas je spalio sa 30 stepeni od sutra (27.04.) ceka zesce snizenje na ~17C ali nesto sumnjam, sumnjam i kad kazu bice kisni dan a ono ni kapi kise, itd., itd
:: :: ::
:: :: :: Treba mi nesto sto radi posao a jos bolje bi bilo iz sata u sat tipa u 20h ce padati kisa i to je to
:: :: ::
:: :: :: Accuweather postaje sve nepouzdaniji
:: :: ::
:: www :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Influencer Nista 27.04.2019. 07:27 #656364

status: user
broj poruka: 148
Najlepse se spava dok pada kisa :)


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
MilosNBG ... 27.04.2019. 11:19 #656369

status: user
broj poruka: 1586
Hehehe, mnogo mi je simpa kada neko popljuje domace ine valja mu, a strano vazda dobro, posebnokada ne znam kako RHMZ radi.

RHMZ je u mrezi EUMETSAT kojim obezbedjuje satelitske snimke u realnom vremenu okretanju vremenskih prilika, spregnutim sa domacom radarskom mrezom i mereotorolskim stanicama. Istom mrezom se inace sluzi i Accuweather i Weather2Umbrella za ocitavanje podatkaa na nivou Evrope.

Drugim recima, svidobijaju podatke sa istog mesta. RHMZ je poprilicno tacani rpecizan u predvidjanju, no ono sto ljudi ne znaju je da se takvi podaci prezentujusa odredjenim procentom verovatnoce koja retko kada prelazi 70%, dok se u nekim periodimamoze kretati i do 90%, sve zavisno od parametara koji se uzimaju prilikom merenja, statistike iz proslosti i modela koji se koristi. Mnogo je faktora koji se uzimaju u obzir prilikom prognoze vremena. Jos teze je odrediti kod nas prgnozu za jedan grad, jer nasa emlja nije velika kao kao neke druge, niti nasi graovi zauzimaju velika podrucja, pa da se verovatnoca prognoze ostvari, vec se vrlo cesto desi da oblak zaobidje grad ali polavi sve okolo. Ako je neko cesto na autoputu, to moze lako da vidi, dok vozi, pa na putu vidi kao da je neko povukao liniju dokle je suvo a odakle pocinje kisa.

Ovo sasvi slucajno znam, jer sam studiroa fiziku jedno vreme i delili smo klupe sa meteorolozima.

U meni se bore budala i genije. Plasim se da pametniji ne popusti!


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Influencer Re: ... 27.04.2019. 12:50 #656373

status: user
broj poruka: 148
Izem ti ja domacu radarsku mrezu sa sve meteoroloskim stanicama kada je jedan Yr.no napisao bice kisetina od 12 do 18h a blaga kisa od 18h do 06h narednog dana.

@Vladapsd NEIZMERNO HVALA! Hvala i ostalima ali Yr.no je opasan sajt. Zbog njega cu norveski poceti da ucim iako je sve na engleskom :D


:: Hehehe, mnogo mi je simpa kada neko popljuje domace ine valja mu, a strano vazda dobro, posebnokada ne znam kako RHMZ radi.
::
:: RHMZ je u mrezi EUMETSAT kojim obezbedjuje satelitske snimke u realnom vremenu okretanju vremenskih prilika, spregnutim sa domacom radarskom mrezom i mereotorolskim stanicama. Istom mrezom se inace sluzi i Accuweather i Weather2Umbrella za ocitavanje podatkaa na nivou Evrope.
::
:: Drugim recima, svidobijaju podatke sa istog mesta. RHMZ je poprilicno tacani rpecizan u predvidjanju, no ono sto ljudi ne znaju je da se takvi podaci prezentujusa odredjenim procentom verovatnoce koja retko kada prelazi 70%, dok se u nekim periodimamoze kretati i do 90%, sve zavisno od parametara koji se uzimaju prilikom merenja, statistike iz proslosti i modela koji se koristi. Mnogo je faktora koji se uzimaju u obzir prilikom prognoze vremena. Jos teze je odrediti kod nas prgnozu za jedan grad, jer nasa emlja nije velika kao kao neke druge, niti nasi graovi zauzimaju velika podrucja, pa da se verovatnoca prognoze ostvari, vec se vrlo cesto desi da oblak zaobidje grad ali polavi sve okolo. Ako je neko cesto na autoputu, to moze lako da vidi, dok vozi, pa na putu vidi kao da je neko povukao liniju dokle je suvo a odakle pocinje kisa.
::
:: Ovo sasvi slucajno znam, jer sam studiroa fiziku jedno vreme i delili smo klupe sa meteorolozima.
::
:: U meni se bore budala i genije. Plasim se da pametniji ne popusti!
::
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
MilosNBG ... 27.04.2019. 13:00 #656374

status: user
broj poruka: 1586
Nasu celu mrezu su nadogradjivali norvezani, da bi nas RHMZ mogao da radi pod evropskom kapom, zbog vodotokova i tako dalje... Jos 2007 je to radjeno sa njima. A norvezani jesu najbolji meteorolozi, tu nema diskusije.

Moj predlog je da napravis svoj licni HAARP, pa da se igras sa ELF talasima, gledas po dubini cele planete kako krstare podmornice, kako belosvetska elita u naoruzanju kopa tunele, podzemna utvrdjenja, da vidis sta ima u Area 51, sta ima ispod Kavkaza ili u Kini i Indiji :P :P :P

A podjednako dobro prati i vremenske prilike i atmosferske uslove .) Ma mozes da radis sta god hoces sa HAARP-om :)




U meni se bore budala i genije. Plasim se da pametniji ne popusti!


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Influencer Ma Milose .... 27.04.2019. 13:04 #656375

status: user
broj poruka: 148
... kako nisi do sada provalio, taj HAARP sluzi ljudima da kace ves. Imam ja svoj mali mini HAARP-ić na terasi, jos je i portabilan samo nisam jos provalio kako se ukljucuje u struju sunac mu ebem.

Znaci norvezani kazes? Secam se ja kad je potonuo Kursk ko je Rusima prvi pruzio pomoc... Aj nek im sad pomognu pored Glonass-a i Marije Zaharove, ruke joj ljubim!

Samo cu reci Su-50, Kinzhal, Avangard, itd.

Nas njikto nje slushal, poslushajte sejchas!

Sad ce jos malo i vojenij parad 9. maja, to se ne propusta!


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
milos847 Vremenska prognoza 27.04.2019. 14:12 #656376

status: user
broj poruka: 402



Meni je isto dobra aplikacija VREME & RADAR (WethterOnline GmbH)
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
rasha44 Weather.com 27.04.2019. 15:10 #656377

status: user
broj poruka: 1492
Vrlo dobar sajt. Moguća podešavanja po meteorološkim stanicama koje `hvata`.
Ja već dugo koristim software YoWindow. Podiže se sa sistamom ima gomilu podešavanja
kako se kome dopada. Nažalost, poslednja verzija je 4.0.108 još iz 2017. ali i dalje radi kao sat.
Vuče podatke od MET Norway (Norveški meteorološki institut) odakle vuče podatke i Yr.no.
Ovo je adresa: https://yowindow.com/download.php
Može bez problema da se nadje lek da bi se izbegle reklame i aktivirale sve opcije.

Nightbird
ISKUSTVO - Proporcionalno količini uništene opreme.
HOBI - Način umaranja tokom slobodnog vremena.


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Influencer Mala ispravka za kolegu milos847 28.04.2019. 01:46 #656386

status: user
broj poruka: 148
U pitanju je Wetter aplikacija, ima lep widget, cak i lepsi od weather2umbrella za mene, dakle vreme, datum, kakvo je vreme itd.

@rasha44

Da li ovo moze da radi na Windowsu 10? Steta sto su napustili razvoj 2017.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Pisko Vreme & radar 28.04.2019. 07:52 #656387

status: user
broj poruka: 6643
Za sada, prepišava w2u i accu, koji znaju da baš, BAŠ, omanu.
Radi se o nemačkoj aplikaciji, lokalziovana je i na srpski, ima neplaćenu verziju - sa reklamama i plaćenu (preporučujem). Osim sklanjanja reklama, dobićete i detaljniji zoom radarske slike.

Morate znati šta za meteorologe zanči vaša lokacija - NIŠTA. I Srbija je sitna.. prognoza je mešavina procenata nečega, negde nešta negde ništa... a vas zanima baš vaše `tu negde`...
Za sada mi se ova švapska pokazala ipak malo bolje (sve redom promašuju, što dalje to više, jer vreme jeste takvo da može da se prekokrene u jednom ili drugom smeru).
Probajte, ima widget sa satom kao i ostale, ali radarska slika koja sama za sebe govori o kretanju oblaka (sat i po unapred) i da li će baš na vašoj lokaciji biti kišnih-snežnih oblaka, čini mi se bolja od svega što drugi pružaju.

Budale računaju na sreću.

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
duqp @sweredom 28.04.2019. 10:58 #656389

status: user
broj poruka: 3466

hahaha tovari samo brate pun gas :D

legno AHAHHAHAHHAHA

bitna je vremenska prognoza, cim je oblacno sizofrenija se aktivira na 300%

influencer to prati preventive radi :)


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Rynskelath Dobra tema 28.04.2019. 11:44 #656390

status: user
broj poruka: 484
Iskreno zainteresovali ste me za temu, pa reko da se ukljucim, ja sam nekada izricito pratio W2U dok su jos bili dobri. Znao sam tacno kad da prodjem kroz odredjene gradove u srbiji a da me ne uhvati kisa (prodjem pre ili posle kise), ali koliko sam video, vec dve godine su katastrofa…
Pratim samo preko one glupave android app accuweather mada mi nesto ne uliva poverenje. Meni u principu treba zbog voznje motora gde ponekad (citaj: stalno) ume da znaci upravo to da ne uletim u pljusak dok sam negde na putu...

Probacu ovaj YR I Vreme i Radar bas da vidim kako ce da radi i da prikazuje vreme padavina… (ne mora da mi prikaze tacno u minut ofc, ali nadam se da nece da omasi ni sat vremena da mogu da prodjem tuda gde zelim)

Cpu: Intel I5-3570 @ 3.4ghz
MB: AsRock B75 pro3-m
Ram: 12Gb Kingston DDR3
GPU: Msi HD 6850 OC 1gb/ddr5
Case: Chieftec Dragon
Mis: Genius Gila
Tastatura: Logitech g910
Monitor: 2x 24` ViewSonic
SSD 240 Gb
HDD 3x 500gb

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
rasha44 Re: Mala ispravka za kolegu milos847 28.04.2019. 14:12 #656391

status: user
broj poruka: 1492
Na linku koji sam dao piše da radi na 10, 8.1, 8, 7, Vista i XP.
Ja radim na Windows 7 i nisam imao nikakvih problema.

Nightbird
ISKUSTVO - Proporcionalno količini uništene opreme.
HOBI - Način umaranja tokom slobodnog vremena.


:: U pitanju je Wetter aplikacija, ima lep widget, cak i lepsi od weather2umbrella za mene, dakle vreme, datum, kakvo je vreme itd
::
:: @rasha4
::
:: Da li ovo moze da radi na Windowsu 10? Steta sto su napustili razvoj 2017
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Influencer Re: Re: Mala ispravka za kolegu milos847 29.04.2019. 19:03 #656405

status: user
broj poruka: 148
Neka, posle ovolikog laganja Yr.no, wetter.com i ostalih a to je ova kisa koja ne staje ceo dan vise se u prognozu ne mesam i time potpuno potvrdjujem postove MilosNBG-a i Piska. Relativna stvar bez ikakvih pravila i zakonitosti ili pak... H A A R P buahahahaahah :D


:: Na linku koji sam dao piše da radi na 10, 8.1, 8, 7, Vista i XP
:: Ja radim na Windows 7 i nisam imao nikakvih problema
::
:: Nightbird
:: ISKUSTVO - Proporcionalno količini uništene opreme
:: HOBI - Način umaranja tokom slobodnog vremena.

::
:: :: U pitanju je Wetter aplikacija, ima lep widget, cak i lepsi od weather2umbrella za mene, dakle vreme, datum, kakvo je vreme itd
:: ::
:: :: @rasha4
:: ::
:: :: Da li ovo moze da radi na Windowsu 10? Steta sto su napustili razvoj 2017
:: ::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
shortee ajd 30.04.2019. 07:59 #656408

status: user
broj poruka: 570
sad drugari , kazite vi meni kakvo ce vreme da bude sutra za 1 maj,,,ja sam zapalio iz Beograda i evo me u okolini Vranja, a hteo sam da idem za 1 maj u okolinu manastira prohor pcinjski da uzivam u prirodi..dal da se nadam da ce biti lepo vreme ili da pecem lepo rostilj u dvoristu kuce ispod trema pa nek pada kisa kolko oce , mene boleeeeeee sto bi reko radovan
slab internet, na nekom sam vip 3g modemu, wifi nema nigde, tako da ako ste zaludni izguglajte te vase norveske i ostale sajtove pa mi dajte lepe vesti.
pozdrav i srecni praznici
CPU:Phenom II X4 955 @3.2
MB:Gigabyte 790 XD4
RAM: 2 X 4GB Mushkin DDR3@1600
HDD: 2x250 RAID 0 + 2X500 RAID 1 + 1TB BACKUP
VGA: ATI RADEON HD 5850 1GB
CASE: CHAMBRO SPIDER
POWER: 750 CORSAIR TRUE POWER
:)

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
nenika2009 Nema lepih vesti za Vranje za 1 maj 30.04.2019. 08:39 #656409

status: user
broj poruka: 1083

nekoliko pljuskova i oluja sa grmljavinom
AccuWeather
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Influencer Re: ajd 30.04.2019. 08:41 #656410

status: user
broj poruka: 148
Moj savet je da se preterano ne obazires na vreme nego da uzivas. U svakom slucaju prema norvezanima u Vranju kao Vranju ce tipa posle 15h padati kisa a za okolinu ne znam, gledam sa fona.
Iskucaj u Yr.no Vranje i videces. Sto se BG tice ove godine nista od uranka, Ade, Kosutnjaka i Avale. Jednom i jadna priroda da ostane bez djubreta i sl. govana, praznih limenki itd.


:: sad drugari , kazite vi meni kakvo ce vreme da bude sutra za 1 maj,,,ja sam zapalio iz Beograda i evo me u okolini Vranja, a hteo sam da idem za 1 maj u okolinu manastira prohor pcinjski da uzivam u prirodi..dal da se nadam da ce biti lepo vreme ili da pecem lepo rostilj u dvoristu kuce ispod trema pa nek pada kisa kolko oce , mene boleeeeeee sto bi reko radovan
:: slab internet, na nekom sam vip 3g modemu, wifi nema nigde, tako da ako ste zaludni izguglajte te vase norveske i ostale sajtove pa mi dajte lepe vesti
:: pozdrav i srecni praznic
:: CPU:Phenom II X4 955 @3.
:: MB:Gigabyte 790 XD
:: RAM: 2 X 4GB Mushkin DDR3@160
:: HDD: 2x250 RAID 0 + 2X500 RAID 1 + 1TB BACKU
:: VGA: ATI RADEON HD 5850 1G
:: CASE: CHAMBRO SPIDE
:: POWER: 750 CORSAIR TRUE POWE
:: :
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
shortee hvala 30.04.2019. 08:54 #656412

status: user
broj poruka: 570
nista odo da kupim rostilj pa u dvoristu kuce da pravim.. a slazem se ono za izletnike i za djubre..to je sve stoka postala..kao i guca i mnoge stvari su postale pomodarstvo i nema tu tradicije vec samo da se odradi da bi se odradilo bez emocija i uzivanja..
pozdrav,
CPU:Phenom II X4 955 @3.2
MB:Gigabyte 790 XD4
RAM: 2 X 4GB Mushkin DDR3@1600
HDD: 2x250 RAID 0 + 2X500 RAID 1 + 1TB BACKUP
VGA: ATI RADEON HD 5850 1GB
CASE: CHAMBRO SPIDER
POWER: 750 CORSAIR TRUE POWER
:)

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60273. Broj poslatih odgovora: 646078.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs