Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Internet
Internet servisi, programi, prezentacije, ...
Online dopuna mts prepaid kredita
STRANA 1 OD 1
Influencer Online dopuna mts prepaid kredita 16.05.2019. 15:42 T66862

status: user
broj poruka: 148
Nema sta sve nisam pokusao da pronadjem link gde mogu da dopunim kredit VISA karticom na mts prepaid broju ali slaba vajda.
Cak sam morao da se registrujem i na onaj smesni portal, tj. vec jesam odavno zbog fiksnog broja kako bih pratio saobracaj.
Svi imaju to osim njih, znaci Telenor i VIP uredno vas odvedu na stranicu gde odradite posao i gotova prica, minimalna dopuna 200 RSD i kraj price jedino se Telekonj pravi pametan ali zato su izmislili jedan jako kvaran fazon uz sve ovo da ga zabibere onako po nasski - dopuna putem fiksnog broja.
Naime, nazovete 0800 100 900, iskucate sestocifreni broj sa telefonskog racuna i udri mile, oces iljadarku - NO FRKS, oces 500 - NO FRKS, oces 200 - NO FRKS, oces jednokratno ili svakog meseca - NO FRKS.

O majko Isusova gde mi zivimo...

Ako iko zna link neka okaci, ja sam sate proveo guglajuci, verglajuci po onom portalu koji je debilan ali nista, NEMA.

Hvala unapred drugari ispred kockastog ekrana.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Compy Re:Online dopuna mts prepaid kredita 16.05.2019. 18:09 #656680

status: user
broj poruka: 243
https://mts.rs/Privatni/Mobilna/Pripejd/Dopuni-kredit
Klik na Online kupovina, trazice login na Moj mts nalog.
Pod opcijom Mobilna - Dodatne usluge klik na Pripejd dopuna.
Otvara se ekran gde se unese iznos, broj telefona i poruka, klik na Kupi.
Otvara se novi ekran gde postoji mogucnost izbora nacina placanja i placanje karticom je jedna od ponudjenih opcija.
Celih 3 minuta mi je bilo potrebno da pronadjem opciju i to jer sam prvi put mislio da skida sa postpejd racuna.


Ryzen 7 1700/ASUS Crosshair VI HERO/g.Skill TridentZ 32GB/NZXT Kraken X52/Strix1080Ti OC/EVGA G2 750W/PHANTEKS Enthoo ProM/LG BDRW/SAMSUNG 960Evo 250GB/850Evo 500GB/WD Blue 6TB/Green 2TB/2xLenovo L27i/Samsung 40KU6000/R.A.T.ProX/Microsoft Sculpt

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Influencer Re: Re:Online dopuna mts prepaid kredita 16.05.2019. 22:44 #656685

status: user
broj poruka: 148
Druze, ne znam kako da zahvalim.
Ulogovao sam se u jednom tabu, u drugom tabu otvorio tvoj link, pravac dugme Online kupovina i dalje se provozao kroz meni, izlupao brojeve kartice i to je to, legla dopuna, meni pare skinute.
Svaka cast!

A sajt ne da im je katastrofalan, spor i nikakav nego je to uzasno.
Jos su privremeno ukinuli i placanje telefonskog racuna karticom do 31.05. sto mi je inace i bila svrha otvaranja naloga tako da sta reci osim tebi jedno OGROMNO HVALA, bez ovog linka se ne moze dopuniti kreda a sto se tice samog portala - bez`te noge da vas dupe ne usere, nikad gori portal.

Primera radi 100 puta sam platio VIP-ov postpaid racun karticom sto kroz aplikaciju na telefonu sto kroz portal, telenorov takodje, ali ovi su prevazisli sami sebe, raspadaju se bukvalno.

Hvala i po treci put!


:: https://mts.rs/Privatni/Mobilna/Pripejd/Dopuni-kredi
:: Klik na Online kupovina, trazice login na Moj mts nalog
:: Pod opcijom Mobilna - Dodatne usluge klik na Pripejd dopuna
:: Otvara se ekran gde se unese iznos, broj telefona i poruka, klik na Kupi
:: Otvara se novi ekran gde postoji mogucnost izbora nacina placanja i placanje karticom je jedna od ponudjenih opcija
:: Celih 3 minuta mi je bilo potrebno da pronadjem opciju i to jer sam prvi put mislio da skida sa postpejd racuna
::
::
:: Ryzen 7 1700/ASUS Crosshair VI HERO/g.Skill TridentZ 32GB/NZXT Kraken X52/Strix1080Ti OC/EVGA G2 750W/PHANTEKS Enthoo ProM/LG BDRW/SAMSUNG 960Evo 250GB/850Evo 500GB/WD Blue 6TB/Green 2TB/2xLenovo L27i/Samsung 40KU6000/R.A.T.ProX/Microsoft Sculp
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60273. Broj poslatih odgovora: 646078.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs