Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Softver
Tips and Tricks
Kartonske kutije
STRANA 1 OD 1
MACHINE Kartonske kutije 26.05.2019. 18:27 T66881

status: user
broj poruka: 5696
Da li neko ima ideju gde mogu da nabavim sklopljenje kartonske kutije u nekoliko velicina? Selim se pa mi za pakovanje treba nekoliko vecih i manjih.

Hvala


`Budućnost pripada onima koji su u vreme velikih promena spremni učiti, a oni koji misle da više nemaju šta da nauče, ostaće zatečeni u svetu koji više ne postoji` - Eric Hoffer
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
pajsgudgud Recimo... 26.05.2019. 18:30 #656874

status: user
broj poruka: 3737
http://www.kartonske-kutije.rs/category - kartonske-kutije

Support normality

GA 990XA - UD3, AMD fx8320+ereboss, AMD entertainment 8GB r.a.m, Samsung evo 840 120gb, WD 500Gb, MSI 560Ti, Chieftec modular 750W.

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Ispicutura Ja kad sam se selio 26.05.2019. 20:44 #656875

status: user
broj poruka: 268
Otisao sam do prve vece prodavnice, i zamolio ih da mi daju iz magacina sklopljene kutije.
Imaju svuda toga na pretek.
To ti je najlaksa i besplatna opcija.



:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
MACHINE Re: Recimo... 26.05.2019. 23:22 #656880

status: user
broj poruka: 5696
Ovo je super sajt a i cene su OK. Obzirom da nesto ostavljam u potkrovlje a nesto nosim direktno kolima meni nece trebati vise od 5 vecih kutija pa mi je cena do 10e za to prihvatljiva da ne moram da molim radnje ili gledam da li su ostecene ili mi pase velicina

Hvala puno obojici

`Budućnost pripada onima koji su u vreme velikih promena spremni učiti, a oni koji misle da više nemaju šta da nauče, ostaće zatečeni u svetu koji više ne postoji` - Eric Hoffer

:: http://www.kartonske-kutije.rs/category - kartonske-kutij
::
:: Support normalit
::
:: GA 990XA - UD3, AMD fx8320+ereboss, AMD entertainment 8GB r.a.m, Samsung evo 840 120gb, WD 500Gb, MSI 560Ti, Chieftec modular 750W.
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
gilopile ... 27.05.2019. 11:39 #656888

status: user
broj poruka: 9460
Sto kaze cutura, imas toga po prodavnicama, marketima koliko volis. Oni dnevno raspakuju na stotine kutija i bace u kontejner ili gde vec odlazu te kutije. Ima ih na svakom koraku po magacinima...

Mislim, sto baciti crvenu na to kad ne mora :)

Ja u blizini kuce imam jednu manju prodavnicu i cesto uzmem po koju kutiju za dzidzabidze i furdu koju bacim na tavan. Uvek ispred radnje ima po nekoliko kutija...

Robu, posterljinu, peskire i sl. mozes u one crne kese za smece popakovati.....bas zgodno za to.

- Majstore, da li će ići ili neće ići?
- Hm, mislim da će biti čupavo.


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60273. Broj poslatih odgovora: 646087.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs