Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Komponente
Periferni i ostali uređaji
mx master 2s left click radi pa ne radi
STRANA 1 OD 1
duqp mx master 2s left click radi pa ne radi 13.06.2019. 22:19 T66917

status: user
broj poruka: 3466

Cao momci. Miš je star par meseci, 2 puta napunjen do sada, slabo korišćen bukvalno. Levi klik detektuje iz svakog trećeg ili petog puta, a desni registruje normalno (iskače context menu normalno)

Da ga saljem u garanciju ili je neka budalastina
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
tortojed Nije prvi slucaj otkazivanja tastera. 14.06.2019. 00:58 #657174

status: user
broj poruka: 10985
Otvori, proveri da se slucajno ne zaglavljuje prilikom pritiskanja (tare se o neki kablic i slicno...) ili se plasticna skoljka (kuciste) spustila/deformisala pa povremeno kochi/kachi. Ako ne, onda je riknjaja sam taster...


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Pisko Re: mx master 2s left click radi pa ne radi 14.06.2019. 06:30 #657176

status: user
broj poruka: 6643
... pa jedino si platio dobro garanciju, koju prčkanjem po tortojedu, ja mislim da možeš da izgubiš.... lako. Iskoristi je, iako je tačno da je možda neka glupost, tipa smeće ili osušena lepljiva tečnost što bi lako sam rešio.

Za te pare si mogao da uzmeš 3-4 a4tech miševa umesto ovog, i pratili bi te do groba :-).

Budale računaju na sreću.

::
:: Cao momci. Miš je star par meseci, 2 puta napunjen do sada, slabo korišćen bukvalno. Levi klik detektuje iz svakog trećeg ili petog puta, a desni registruje normalno (iskače context menu normalno)
::
:: Da ga saljem u garanciju ili je neka budalastina
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
duqp Eh torto 14.06.2019. 07:22 #657177

status: user
broj poruka: 3466

Otvorio bih ja i bez pitanja ovde

Ali bas zbog cene koju pisko navodi ne bih da eksperimentisem i gubim garanciju.


Bice lako da je zbog tečnosti stvarno, jer su letele neke limenke koka kole i red bula po stanu.

Sranje.

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
tortojed E pa, gde se pije, tu se i prosipa. 14.06.2019. 11:34 #657183

status: user
broj poruka: 10985
Sad lepo zaboravi na garanciju i resavaj zayebanciju (ako p-ovlasceni serviseri vide da je ``letela`` koka kola, naplatice ti do bola).


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
duqp Savet neki 14.06.2019. 12:37 #657188

status: user
broj poruka: 3466
@imarkovic

Imas li ideju neku


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
MaliAbner Re: Re: mx master 2s left click radi pa ne radi 14.06.2019. 16:37 #657197

status: user
broj poruka: 7761
@Pisko,
Tako sam i ja mislio dok nisam kupio prvi Logitech... a onda mi je postalo jasno zasto je ovaj toliko skuplji od raznih TECH-ova...

Hebes ga bolji je ima vise opcija SW se redovno pegla... jednostavno ima razloga da toliko kosta...

Garancija pa neka ga oni srede ili ti daju novi...

Citat:
`Молимо паметне да престану са попуштањем, ситуација је постала неподношљива!`

:: ... pa jedino si platio dobro garanciju, koju prčkanjem po tortojedu, ja mislim da možeš da izgubiš.... lako. Iskoristi je, iako je tačno da je možda neka glupost, tipa smeće ili osušena lepljiva tečnost što bi lako sam rešio
::
:: Za te pare si mogao da uzmeš 3-4 a4tech miševa umesto ovog, i pratili bi te do groba :-)
::
:: Budale računaju na sreću.
::
:: ::
:: :: Cao momci. Miš je star par meseci, 2 puta napunjen do sada, slabo korišćen bukvalno. Levi klik detektuje iz svakog trećeg ili petog puta, a desni registruje normalno (iskače context menu normalno)
:: ::
:: :: Da ga saljem u garanciju ili je neka budalastina
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
imarkovic >> 14.06.2019. 17:38 #657199

status: user
broj poruka: 18940
Nema sta puno da se razmislja, odnesi ga na reklamaciju, nadam se da ce ti zameniti za novog misa, jer oni to ne popravljaju, a i glupo bi bilo jer meni su zadnji put vratili misa sa iskrivljenim deformisanim glajderima i budjavim tasterom. Insistiraj za novi mis, nemoj da ide na servis.

PS od kada je Logitech prodat, vise dobrog misa nema...

Crta ličnosti je uopšten i usredsređen neuropsihički sistem, svojstven za individuu, kadar da različite draži ucini funkcionalno ekvivalentnim i da započne
i vodi različite vidove adaptivnog i ekspresivnog ponašanja.
Gordon Allport


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Pisko Re: Re: Re: mx master 2s left click radi pa ne radi 14.06.2019. 22:33 #657208

status: user
broj poruka: 6643
Ma verujem da je subjektivni osećaj stvarno bolji, ali, pogledaj odokativno po forumima, za te pare se mnogo kvare i kratko traju. I, onako, mogu da budu dva puta skuplji, ali ne i tri puta. Naravno, zavisi i od modela do modela, nije generalno.


Budale računaju na sreću.

:: @Pisko
:: Tako sam i ja mislio dok nisam kupio prvi Logitech... a onda mi je postalo jasno zasto je ovaj toliko skuplji od raznih TECH-ova..
::
:: Hebes ga bolji je ima vise opcija SW se redovno pegla... jednostavno ima razloga da toliko kosta..
::
:: Garancija pa neka ga oni srede ili ti daju novi..
::
:: Citat:
:: `Молимо паметне да престану са попуштањем, ситуација је постала неподношљива!`
::
:: :: ... pa jedino si platio dobro garanciju, koju prčkanjem po tortojedu, ja mislim da možeš da izgubiš.... lako. Iskoristi je, iako je tačno da je možda neka glupost, tipa smeće ili osušena lepljiva tečnost što bi lako sam rešio
:: ::
:: :: Za te pare si mogao da uzmeš 3-4 a4tech miševa umesto ovog, i pratili bi te do groba :-)
:: ::
:: :: Budale računaju na sreću.
:: ::
:: :: ::
:: :: :: Cao momci. Miš je star par meseci, 2 puta napunjen do sada, slabo korišćen bukvalno. Levi klik detektuje iz svakog trećeg ili petog puta, a desni registruje normalno (iskače context menu normalno)
:: :: ::
:: :: :: Da ga saljem u garanciju ili je neka budalastina
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
JovanZ Re 15.06.2019. 00:28 #657211

status: user
broj poruka: 2998

Zasto bi gubio svoje vreme i zezao se sa njim kada mozes da ga posaljes na servis? Pa ako ti oni ne odrade zbog polivanja tecnosti, otvoris sam, pa probas da ga sredis.

Makar je meni logicno da pre nego sto resis da se odreknes garancije pokusas da ga posaljes na servis.

Inace, po mom misljenju, jedan od udobnijih miseva. Ali to je prilicno subjektivno.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
duqp Popravio sam ga sam 15.06.2019. 23:22 #657226

status: user
broj poruka: 3466


Da šaljem za mađarsku i da čekam nedeljama ili mesecima nisam mogao

Malo sam lupkao prvo i hteo I zid da ga brecim ali sam onda pod taster tj klik deo podvukao dosta isopropila isparilo za par sekundi i cao

Nisam otvarao ništa :)

Jeste. U pravu ste ljudi logi je skrenuo sa puta a nekad je bio bas bomba.


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60273. Broj poslatih odgovora: 646091.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs