Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Konfiguracije
PDA i SmartPhone
Alcatel Pop Star OT-5022 - POMOC
STRANA 1 OD 1
perrakojot Alcatel Pop Star OT-5022 - POMOC 20.06.2019. 15:47 T66933

status: user
broj poruka: 985

Dakle,fon iz naslova,koristila tetka, i posto je to jeftin fon od 25-30 eura, doslo vreme da ga nasledi neki stariji clan porodice (baba) ...i tako resetujem ja telefon kroz podesavanja opcija factory reset, sve normalno proslo,i kad dodje do dela gde bi svaki drugi normalan telefon trazio da unesem google account koji god ja zelim ,ovaj glupi telefon mi trazi da unesem PRETHODNI ACCOUNT,koji je koriscen PRE resetovanja??? WTF,pa kako da znam sta sam tetki ukucao pre dve godine kao mail i lozinku,a ona naravno nije upamtila,a i sto bi,sta ona koji k zna o telefonima lozinkama i sl.... Ne dozvoljava mi ni da napravim novi account,jednostavno sve sam probao, i samo ispise na ekranu ``this device was reset. To continue sign in with a Google Account that was previously synced on this device. Da li neko zna sta treba da uradim da telefon ponovo proradi???
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
gatekeeper re 20.06.2019. 17:21 #657318

status: user
broj poruka: 503

probaj search na youtube : Bypass Google Account Verification ili remove Google FRP lock

ima dosta primera gde uspeli da rese

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
hemicar911 Veoma je jednostavno 21.06.2019. 01:33 #657329

status: user
broj poruka: 69
Ako imas swipe tastaturu kliknes na neki link samo da ti otvori chrome, onda odes na ovaj sajt https://www.nckreader.com/samlock/ , skines sve potrebne alate, pokrenes frp bypass i uneses drugi nalog i kada uspesno udjes u sistem obrises prethodni i u buduce kada resetujes android pocevsi od verzije 5.0 pa na vise, obavezno brises nalog koji je povezan sa telefonom pa onda hard reset.


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
gilopile ... 21.06.2019. 15:05 #657342

status: user
broj poruka: 9460
Kada ga otkljucas, udji u develop option i enable `oem unlock` pa kada ga resetujes za prababu, nece vise traziti nikakav email. :)
Mada si to trebao da odradis pre reseta, al jbg.

- Majstore, da li će ići ili neće ići?
- Hm, mislim da će biti čupavo.


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
gatekeeper re 21.06.2019. 16:55 #657344

status: user
broj poruka: 503
oem unlock upravo ukljucio ..hvala gile na savetu,nisam znao cemu to sluzi

Znaci to i usb debbuging obavezno ukljuciti,ko zna moze nekad da zatreba


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
perrakojot NECE 21.06.2019. 19:42 #657350

status: user
broj poruka: 985

Posle nekoliko odgledanih youtube tutoriala,jednostavno onaj deo kada treba da mi se pojavi tastatura da mogu da otkucam u chrome sve sto treba,e pa to ne funkcionise,tastatura se ne pojavljuje,jednostavno je ne ukljucuje a pratim sve korake kao u youtube klipovima i tamo se pojavljuje tastatura... kod mene se ne pojavljuje....bedak....

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
ramzesIII budi uporan, 24.06.2019. 23:32 #657432

status: user
broj poruka: 1017

Posebno za android 5.0 obzirom da je star mora da ima neka rupa :)
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60273. Broj poslatih odgovora: 646090.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs