Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Komponente
Ploče, procesori i memorije
Alpine 64 plus za x4 840
STRANA 1 OD 1
Guest Alpine 64 plus za x4 840 02.09.2019. 10:06 T67054

status: user
broj poruka: 583

Zanima me jel ovaj hladnjak moze da hladi ovaj Cpu..

Tdp cpu 95w....u spec za cooler stoji 90w..


Mada u usporedbi sa stock coolerom ovaj je 3x veci..

Bez overclocka...

Hvala
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
MACHINE Tesko 02.09.2019. 16:14 #658490

status: user
broj poruka: 5696
To je vise za 65w. Mada mozes da probas. Recimo, cooler koji je kao stock dolazio uz moj FX 8300 ne da nije bio dovoljan nego...cak i onaj sa starih FX koji imao bakarne pajpove je bio nedovoljan za 95W iako je bolji od oficijelnog coolera. Naprosto mi se sistem gasio o onda sam uzeo LC 100

`Budućnost pripada onima koji su u vreme velikih promena spremni učiti, a oni koji misle da više nemaju šta da nauče, ostaće zatečeni u svetu koji više ne postoji` - Eric Hoffer

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
milos847 ... 02.09.2019. 20:01 #658493

status: user
broj poruka: 402



Mislim da će biti dovoljno, koliko sam ja našao kao do 90W za nižu buku a da može do 100W procesore...
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
imarkovic >> 03.09.2019. 07:30 #658497

status: user
broj poruka: 18940
Ovo nije nesto efikasan hladnjak, ali je masivan i bolji od fabrickog. Ako fabricki moze da hladi da se cpu ne gasi, onda ce moci i ovaj. E sad, temperature ce ti biti malo vece, ocekivano.

Crta ličnosti je uopšten i usredsređen neuropsihički sistem, svojstven za individuu, kadar da različite draži ucini funkcionalno ekvivalentnim i da započne
i vodi različite vidove adaptivnog i ekspresivnog ponašanja.
Gordon Allport


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60273. Broj poslatih odgovora: 646074.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs