Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Internet
Internet servisi, programi, prezentacije, ...
Booking sajtovi
STRANA 1 OD 1
Influencer Booking sajtovi 21.09.2019. 20:13 T67080

status: user
broj poruka: 148
Stvar stoji ovako. U jednom planinskom gradicu jako atraktivnom za letnji a narocito zimski turizam (ski centar itd.) na jako lepom mestu imam kucu i pomocnu kucicu. S obzirom da tamo provedem u proseku mesec dana godisnje od 12 meseci koliko ih godina ima razmisljao sam da to izdajem. Interesuje me sta su to booking sajtovi, kako se registrovati, koji su najbolji, itd.
Ostalo mogu i sam. Valjda. Za sada. Grehota je da to sve skuplja prasinu i da se kote pauci 11 meseci godisnje a ja ulazem ne tako mali novac u odrzavanje svega toga da se ne raspadne.

Unapred hvala na predlozima, sugestijama i pomoci.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Rancesco85 Re: Booking sajtovi 21.09.2019. 20:28 #658761

status: user
broj poruka: 724
LIFE HAS GIVEN ME MUCH,MAYBE TAKEN MORE!

:: Stvar stoji ovako. U jednom planinskom gradicu jako atraktivnom za letnji a narocito zimski turizam (ski centar itd.) na jako lepom mestu imam kucu i pomocnu kucicu. S obzirom da tamo provedem u proseku mesec dana godisnje od 12 meseci koliko ih godina ima razmisljao sam da to izdajem. Interesuje me sta su to booking sajtovi, kako se registrovati, koji su najbolji, itd
:: Ostalo mogu i sam. Valjda. Za sada. Grehota je da to sve skuplja prasinu i da se kote pauci 11 meseci godisnje a ja ulazem ne tako mali novac u odrzavanje svega toga da se ne raspadne
::
:: Unapred hvala na predlozima, sugestijama i pomoci
::

Iskreno meni je booking nekako najlaksi i najvise ga koristim kada putujem. Pravio sam za dosta ljudi booking koje se bave iznajmljivanjem apartmana, kuca, soba i nije teska procedura ali zahteva dosta vremena. Stvarno sve zivo pitaju da li imas. sem toga jednostavno se odrzava preko aplikacije na fonu.

Za Airbnb stvarno ne znam, u mom gradu ljudi koji izdaju preko njega kazu da kinezi samo to koriste.

Pre svega toga vidi u lokalnoj samoupravi sta treba da uradis da zavrsis kategorizaciju objekta koji izdajes. Da dobijes resenje da si kategorisao i da zavrsis sta treba i poreskoj upravi.

Na linku ministarstva imas potrebnu dokumentaciju. U tvom slucaju nalazi se na dnu strane - domaca radinost ( soba, kuca i apartman). U zavisnosti sta zelis da kategorizujes skidas potrebnu dokumentaciju.

https://mtt.gov.rs/sektori/sektor-za-turizam/kategorizacija/
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60273. Broj poslatih odgovora: 646078.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs