Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Softver
Aplikacije
Kopiranje fajlova na Windows 10
STRANA 1 OD 1
acosuper Kopiranje fajlova na Windows 10 05.10.2019. 10:10 T67098

status: user
broj poruka: 1207
Pozdrav svima.

Imam jedan fajl tezak 160GB koji treba da prebacim sa desktop na laptop. Posto nemam prenosive memorije kao sto su eksterni HDD ili USB, ja sam izvadio HDD iz laptopa i prikopcao na desktop racunar. Prekopiram fajl ali kada upalim laptop on ne vidi taj fajl i ubrzo izbaci gresku da nesto nije u redu sa laptop hdd, restartuje se i odradi neke provjere i to je to.
Ima li nacin da prekopiram ovaj fajl na ovu foru?

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
VMARC Vrati nazad hdd u maticnu masinu 05.10.2019. 11:07 #658883

status: user
broj poruka: 9381
Napravi novu kopiju fajla (duplikat) na drugom mestu i na drugu particiju i onda pokusaj da kopiras tu kopiju fajla na drugoj masini. Tako ces znati da li je sa fajlom sve u redu. Mozda je HDD ostecen negde u tih 160GB fajla.
Sve to pod uslovom da da imas slobodno 160GB na hardu gde ti se nalazi fajl.

MBP Retina 13` Late 2012
macOS Mojave

i7 4790K/MasterLiquid Pro 120/Maximus Gene VII/32GB/240GB RAIDR/Strix 980ti/CM 750W/LG 27MB85Z-B

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
MvZ RE:Kopiranje fajlova na Windows 10 05.10.2019. 17:51 #658890

status: user
broj poruka: 180
Mozda jedostavniji nacin je bez vadjenja HDD-a, povezes laptop i desktop sa mreznim kablom i prebacis fajl.Naravno pod uslovom da imas kabl.


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
tortojed Da li je na OBA kompa instalisan W 10? 05.10.2019. 20:45 #658896

status: user
broj poruka: 10985
To sto, nakon povratka hdd-a u lap ovaj ``izbaci gresku``, normalna je pojava: neki drugi komp (desktop PC) je brisao i pisao po tom disku pa sada lap mora to da vrati ``pod svoje``. Osim toga, win 10 sere kao bolesna foka kada se radi o ``uplitanju`` nekih drugih sistema koji su se usudili da dodaju (ili oduzmu) neshto ili nechem shto je njegovo i samo njegovo i nikada nije bilo niti sme biti u nadleznosti nekog drugog sistema.

Kako je formatiran i particionisan disk (proveri pomocu ``computer management/disk management``)?
Imas li barem 200 GB praznine?


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60273. Broj poslatih odgovora: 646091.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs