Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : PC Berza
Tržište
Kome trebaju japanske punjive baterije...
STRANA 1 OD 1
MACHINE Kome trebaju japanske punjive baterije... 11.10.2019. 09:13 T67115

status: user
broj poruka: 5696
...da ne baca pare na brand kao sto je Panasonic Eneloop ili Fujitsu, jer u IKEA imate 2-3x jeftinije japanske baterije koje sve zapravo dolaze iz iste fabrike nakon preuzimanja Sanyo branda i postrojenja od vecih giganata kao sto su Panasonic i Fujitsu:

http://www.fdk.com/denchi-e/index.html

A baterije o kojima pisem su bele LADDA visokog kapaciteta i kvaliteta. U Srbiji su dzaba, skoro kao i obicne alkalne. U Belgiji sam ih platio oko 7e za set

https://www.ikea.com/rs/sr/p/ladda-punjiva-baterija-70303876/
https://www.ikea.com/rs/sr/p/ladda-punjiva-baterija-90303880/

Odlicno su se pokazale jer su to u osnovi crne Eneloop Pro ili Fujitsu Premium

`Budućnost pripada onima koji su u vreme velikih promena spremni učiti, a oni koji misle da više nemaju šta da nauče, ostaće zatečeni u svetu koji više ne postoji` - Eric Hoffer
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
imarkovic >> 11.10.2019. 12:44 #659025

status: user
broj poruka: 18940
Hvala na korisnoj informaciji, nisam posetio Ikea-u od kako se pojavila, a na 15min sam od nje, bio bi red...

Crta ličnosti je uopšten i usredsređen neuropsihički sistem, svojstven za individuu, kadar da različite draži ucini funkcionalno ekvivalentnim i da započne
i vodi različite vidove adaptivnog i ekspresivnog ponašanja.
Gordon Allport


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
caranovic Hvala! 12.10.2019. 08:58 #659034

status: user
broj poruka: 434
!!!!!


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
operator Re 12.10.2019. 21:12 #659042

status: user
broj poruka: 4225
Hvala na informaciji.
Pozitivna osobina da ljudi stalno preispituju svoja znanja i da u skladu sa tim funkcionišu je osobina velikih ljudi. Mali se i onako zadovolje osrednjošću.

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
gilopile ... 12.10.2019. 21:15 #659043

status: user
broj poruka: 9460
Hvala.
Vrh

- Majstore, da li će ići ili neće ići?
- Hm, mislim da će biti čupavo.


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
neXus2000 .... 12.10.2019. 22:17 #659044

status: user
broj poruka: 3345
Nije IKEA losa. Naravno nije nesto i wow, ali sasvim solidna. Kupio sam tamo neku stonu lampu sa abazurom, dve police sa nosacima, jednu kockastu policu sa dva slota, nosac za slusalice i jedan lagani malo stocic. Eh i dva vakumska nosaca za peskire i jedan set kuhinjska spakle, hvataljka i dublja kasika, tanjire plitke i duboke. Dzaba izaslo. Sad jos da se docimam i za baterije :-) Mada imam bec Sanyo Eneloop, ali sto da ne za jos par komada.


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60273. Broj poslatih odgovora: 646078.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs