Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Softver
Aplikacije
Pustanje dva audio fajla u isto vreme
STRANA 1 OD 1
mkukic Pustanje dva audio fajla u isto vreme 12.10.2019. 14:18 T67118

status: user
broj poruka: 2588
Pozdrav drustvo!

Potrebna mi je vasa pomoc.

1. Hteo bih da pustim dva audio fajla u isto vreme na iPhone X. Dakle, imam dosta audio knjiga koje zelim da preslusam, ali zelim da mi u pozadini ide neka opustajuca muzika. Kada pustim na iMac-u dva fajla u dva razlicita programa, sve je naravno OK. Medjutim, kada hocu to da uradim na iPhone-u, sistem mi ne dozvoljava da pustim audio fajlove u dva razlicita programa, nego gasi prethodni program.

Skinuo sam neku aplikaciju SplitCloud, medjutim iako uspem da pustim dva fajla istovremeno, jedan audio fajl ide na levi kanal, drugi na desni, iliti knjigu slusam na jednom uvetu, a pozadinsku muziku na drugom.

Da li neko od vas ima resenje da se oba audio fajla pustaju istovremeno na oba kanala?

I jos jedno pitanje...

2. Da li je moguce nekako bezicnim putem prebaciti audio fajlove sa iMac-a na iPhone X, a da ih Music aplikacija prihvati i prepozna?

Pozdrav!

********************************

iMac 27` (late 2012)
3.2GHz quad-core Intel Core i5 processor
8GB of 1600MHz DDR3 memory
NVIDIA GeForce GTX 675MX with 1GB of GDDR5 memory
1TB Fusion Drive
macOS Mojave 10.14.6

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
imarkovic >> 13.10.2019. 12:53 #659050

status: user
broj poruka: 18940
Vidim niko ti ne odgovara, iz jednog poteza u Guglu nasao sam resenje za oba tvoje pitanja, dalje ces sam istraziti:

1. https://www.guidingtech.com/play-two-songs-iphone/
2. https://www.youtube.com/watch?v=gZGbHO4XqZs

Crta ličnosti je uopšten i usredsređen neuropsihički sistem, svojstven za individuu, kadar da različite draži ucini funkcionalno ekvivalentnim i da započne
i vodi različite vidove adaptivnog i ekspresivnog ponašanja.
Gordon Allport


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
mkukic ... 13.10.2019. 21:35 #659066

status: user
broj poruka: 2588
@imarkovic

Hvala na odgovoru.

Problem kod tih aplikacija je sto pustaju jednu pesmu na jedan kanal, drugu pesmu na drugi kanal. Jedino aplikacija djay - DJ App & Mixer izgleda radi posao, ali jos je testiram.

Sto se tice prebacivanja pesama preko Airdrop-a, ne funckionise za prebacivanje audio fajlova u Music app, ali i tu sam nasao par programa pa cu ih testirati i staviti ovde rezultate, pa mozda nekome bude od koristi.

Pozz

********************************

iMac 27` (late 2012)
3.2GHz quad-core Intel Core i5 processor
8GB of 1600MHz DDR3 memory
NVIDIA GeForce GTX 675MX with 1GB of GDDR5 memory
1TB Fusion Drive
macOS Mojave 10.14


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60273. Broj poslatih odgovora: 646091.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs