Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Komponente
Umrežavanje i mrežna oprema
Wi-Fi kamera na Wi-Fi extender da se pali pomocu senzora pokreta
STRANA 1 OD 1
1AGRESSOR Wi-Fi kamera na Wi-Fi extender da se pali pomocu senzora pokreta 28.10.2019. 13:21 T67144

status: user
broj poruka: 819
dakle hteo bih na dvoristu da stavim jednu Wi-Fi kameru i da bude povezana preko Wi-Fi extendera a da se pali zajedno sa svetlom koje je povezano na senzor pokreta

e sad ne znam jel to sve moguce i da li moze kamera da bude na nekoj vrsti stanby to jeste konektovana na Wi-Fi stalno a da pocne da snima/emituje sliku tek kad se upali preko senzora

dalje

posto sve to treba da stoji napolju sneg/sunce/kisa


koju led sijalicu marka model ? stajala bih u metalnom fenjeru sa staklima

isto za kameru samo bih iznad nje bila mala nadstresnica mozda 30x30cm dakle i dalje na otvorenom

i poslednje koji senzor da stoji napolju i da se NE aktivira kad veje sneg ili pada jaka kisa ili kad prodje macka video sam da to ima samo me interesuje koja marka model



ili ako neko ima bolju ideju



NISTA BEZ KABLA
https://pastebin.com/SpqMpJkY
^ MY PC SW-HW SPECIFICATION ^
:: www :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60273. Broj poslatih odgovora: 646091.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs