Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Softver
Igre
NFS HEAT
STRANA 1 OD 1
nekineko NFS HEAT 01.11.2019. 08:59 T67153

status: user
broj poruka: 126
Sta mislite o igri?Da li da je uzimam sad ili da sacekam da izadje 8.novembra?Koja radnja je najeftinija za pazarenje?
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
JovanZ Naravno 02.11.2019. 02:31 #659311

status: user
broj poruka: 2998
da treba da se daju pare za macku u dzaku. Preorderi su jedan od razloga zasto dobijamo toliko tehnicki zavrsene igre, skroz bez bug-ova.

A sada ozbiljno, kakav crni preorder za EA fransizu koja ide nizbrdo vec desetak godina. Svaki novi deo je gori od prethodnog. Moje subjektivno misljenje, naravno, ali svakako jesam probao svaki deo koji je izasao, ne prenosim review-ove koje sam procitao.

Sacekaj review, vidi da li deluje kao nesto sto zapravo zelis da igras i onda sacekaj pola dana/dan da se igra skine.

Ili jos bolje, plati za Origin Access premier i naigraj se iste mesec dana.

Prodavnice gde mozes da pazaris jeftinije su greenmangaming, g2a, kinguin, instant gaming(iako na ovom poslednjem nikada nisam kupovao)... Uporedi vec sam cene. Mada ni tu vise nisu neke cene za novije naslove koliko sam video, mada mnogo manje igram ovih meseci/godine, ja sada kada mi se nesto bas igra stavim na steam wishlist pa sacekam da mi stigne mail kada je neko snizenje.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
ZooLoo ... 02.11.2019. 09:39 #659318

status: user
broj poruka: 3974
Sacekaj, ako zelis mislim da ce biti na Origin Accessu za 4e 10h pa testiraj, posle ces lako da odlucis.

Sto se tice kupovine, skoro svi sajtovi sada rade kako treba, tako da izaberi najjeftiniji.
Preporuka za Kinguin, Instant Gaming, CDKeys, G2a, HRK,Gamivo, HumbleBudle, GreenManGaming itd. :D

- Like all EA games, Need for Speed Heat will be available early through the Origin Access program. Origin Access Basic subscribers can play a trial up to ten hours starting November 5. Origin Access Premier members get full access to Heat on November 5 on PC

Tako da uplacuj Access, najjeftinija opcija za pocetak.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60273. Broj poslatih odgovora: 646091.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs