Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Internet
Zanimljive Internet adrese
(NE)HUMANOST NA DELU
STRANA 1 OD 2  
perrakojot (NE)HUMANOST NA DELU 09.11.2019. 12:34 T67176

status: user
broj poruka: 985

Ja sam celu ovu pricu potegao da se pomogne nasem drugaru gonzalesu,Prvi sam ga ja napao da nas troluje,ali kad sam cuo od coveka stvarnu situaciju,izvinuo sam mu se, i setio sam se da sam i ja nekada bio u slicnoj a mozda i goroj situaciji,i meni su pomogli ljudi od kojih niti sam ocekivao niti trazio pomoc... a trazio sam je na sve strane....moram da kazem da sam duboko razocaran odzivom ljudi sa ovog NEKADA VELIKOG sajta,SAMO JEDAN COVEK JE DONIRAO 1000 DINARA,ostali su pogledali temu,i okrenuli glavu na zanimljivije teme kao na primer AMD VS NVIDIA... moje napore na vise mesta da sakupimo sitan novac za gonzalesa,i niko se nije setio da uplati ni 200 dinara. Mene je sramota sto smo svi javno ispali jadni ,da nam je zao da damo tako sitan dinar da nebi ni osetili da smo dali,a u necijem zivotu to moze da bude izuzetno velika pomoc... meni je ovo tuga,gonzalese,brate,ocigledno je da svi ovi ovde sto se hvale da imaju para,imaju servise,i sl,da ih zabole za tudje probleme i iskrene molbe za pomoc... moram reci,da ovo traje danima,i sa jednom uplatom pLus mojom uplatom ne mozemo da skupimo dovoljno novca:( zao mi je gonzalese,ljudi su takvi,ja sam dao sve od sebe,moljakao,dopisivao se mejlovima sa svima koji su rekli ``doniracemo po crvenu,to je par pica u kaficu`` ,pa evo vidim kako ste donirali.... Nazalost moracu da obustavim skupljanje para,jedinoj osobi koja je donirala uz sve pohvale za humanost i OSNOVNU LJUDSKOST cu vratiti pare na racun,a ja nesto moram uciniti,mozda nije mnogo,i ja sam dobio otkaz pre neki dan u firmi,ali poslacu ti sve ono sto imam za soni O MOM TROSKU, barem ces imati nesto... A za tebe gonzalese ce bolja vremena morati da sacekaju :((((

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Boko333 re 09.11.2019. 13:26 #659506

status: user
broj poruka: 106
Koje informacije imamo PeraKojot i Gonzales.previse je prevara u ovoj drzavi i kada su validni podatci a ne nadimci...
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
MaliAbner Voleo sam brzog Gonzalesa kao crtac... 09.11.2019. 13:31 #659508

status: user
broj poruka: 7761
Ova cela prica mi je previse neobicna...
Pogotovu sto je sve pocelo molbom za donaciju jeftine kartice a svela se na slanje para...

Humanost pokazujem drustveno korisnim radom a ne davanjem para...

Pare ne dajem iz principa...

Citat:
`Молимо паметне да престану са попуштањем, ситуација је постала неподношљива!`

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
VMARC Ja doniram mesecno, od kako je Kesić poceo da vodi kampanju kroz svoju emisiju 09.11.2019. 13:54 #659511

status: user
broj poruka: 9381
https://www.unicef.org/serbia/donirajte

A da nekom doniram pare za MOBILNI TELEFON???!!! Ma važi...

Eto, pero, ako si toliko human, i svi vi ostali, imate link, pa donirajte novac ili opremu onima kojima je zaista potrebno.

MBP Retina 13` Late 2012
macOS Catalina

i7 4790K/MasterLiquid Pro 120/Maximus Gene VII/32GB/240GB RAIDR/Strix 980ti/CM 750W/LG 27MB85Z-B
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
zerocool55 Humanost za one koji zasluzuju 09.11.2019. 14:01 #659512

status: user
broj poruka: 1130
Iako ne znam o cemu se radi ovde niti ko je `Gonzales` imam nesto reci u celoj ovoj prici.
Zlatna moja vremena su otisla kada sam imao i vise para i mogao nesto sa njima sebi da priustim,i da izdvojim par stotina dinara za pomoc, sada je generalno katastrofa i ja gledam da palim odavde svaki dan o tome razmisljam, dok radim kao crnac za mako uspem da skupim do 30000...
Podrzavam svaku humanitarnu akciju za svakoga to odmah da se razumemo ko je bolestan i kome trebaju pare zbog bolesti.Necu da nesto kenjam ili slicno, ovde cu da napisem moje iskustvo licno sa ljudima koje sam do sada sreo.

Imam mnogo prijatelja koje znam imam i slucajeve gde su ostali bez roditelja i slucajeve gde cak i deca izdrzavaju roditelje a nikada od takvih ljudi nisam doziveo da mi traze pare cak su mi i platili pise u vise navrata gde sam ostao u soku jer znam njihove licne situacije, cak znam i ljude koji nisu hteli da uzmu ni 100 dinara a spavali su na klupi, takvi su mi sada prijatelji i imaju porodice i sve, dok sa druge strane imam takvozvane ` Kukukukace` koji sta god da im ponudis da rade ili da im nadjes neko resenje oni ce reci ili malo para ili nece da rade, osim ako nezive negde gde i za cistenje WC a ti treba veza ali i tada moze da se uradi nesto ne kaze se za dz `Gde je i volja tu je i nacin`, tu sam video i ljude koji mi kazu ` Pozajmio sam` on je svima duzan ali vratice mi i tako neke glupe i retardirane price gde sagovornik me gleda u fazonu ocekivajuci da mu kazem:
`Ma tebra evo para sta se brines, vrati mu` ili nesto slicno tome.

Generalno jako veliki broj ljudi su `velika govna` onaj ko je zdrav i prav a nece da radi, a zali se, a nece da resava to, ja to u startu otpisem takve, jer znam kakaki sve ljudi su uspevali a nsta nisu imali. Isto ima lazovcina koji lazu ko dobar dan gde koliko god da si vest nemozes da provalis.
Iskreno svakog takvog bi lemao na sred Terazija i to metalnom sipkom dok je nepolomim.
Iskreno u ljude imam jako malo poverenja, da nekazem da skoro nemam.

Nije da me zabole za tudje probleme ` koji su opravdani` ali u drzavi gde ti koji oces da radis i stvaras nesto moras da radis 2 posla i svaka cast izuzecima gde rade 3 posla da bi imali za osnovno plus mozda da nesto priuste sebi na more recimo ili da krenu nesto da stede za svoje stan, kola i td...
Nebranim one koji kazu da ce da daju pa nedaju, oni su mi bljak.

perakojot : Ljudi nemamju para a i u svojim su problemima, mnogo je ljudi i u gorim situacijama sigurno ali ih nema nigde osim ` pored kontenjera`

Ja sam se promenio vise nikome ni dinara, samo ako imam u dobrotvorne svrhe i to je to.

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
perrakojot DA 09.11.2019. 14:30 #659513

status: user
broj poruka: 985
SE BILO KO POTRUDIO DA PROCITA CELU TEMU,I DA JE GONZALES RADIO ZA 12000 DINARA I SL....NE BI LUPETAO GLUPOSTI. JA SAM RAZOCARAN U LJUDE KOJI SAMO SEBE GLEDAJU,COVEKU JE TRENUTNO TAJ TELEFON JEDINA VEZA SA PORODICOM KOJA NIJE U ZEMLJI I JEDVA PREZIVLJAVA....MISLITE STA HOCETE,ALI ZA MENE JE LOS COVEK ONAJ KOJI ODBIJE DA POMOGNE NEKOME KOME TO ZAISTA TREBA,A OVDE SAM TO VIDEO DEBELO.... I STA JE SA ONIMA KOJI SU REKLI POMOCI CEMO,GDE SU KAD JE TREBALO DA POMOGNU.... UZAS,SVAKO KO NE POMOGNE DRUGOME U NEVOLJI NEK OCEKUJE ISTO U ZIVOTU KAD TAD.... JA SAM REKAO STA SAM IMAO A VI SAD SVI LEPO OPRAVDAJTE SEBE STO NISTA NISTE PREDUZELI I DONIRALI POKOJI SITAN DINAR,TAKO STO CETE DA PLJUJETE PO DRUGIMA I VERUJETE DA SU SVI NA OVOM SVETU PREVARANTI... VERUJEM DA POLOVINA VAS OSTAVLJA VECI BAKSIS U KAFICU NEGO STO JE GONZALESU BILO POTREBNO DA SKUPI ZA NAJOSNOVNIJI TELEFON DA SKAJPA SA PORODICOM...


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
offline71 re 09.11.2019. 16:21 #659517

status: user
broj poruka: 462
Osećam se prozvanim...a to mi se ni malo ne sviđa...Ako sam rekao da ću uplatiti,to sam i mislio,ali nisam skontao da mora odmah.Misliš da nemam svojih,naravno meni,bitnijih obaveza,nego po ceo dan sedim i razmišljam o telefonu.Jebeš ga od neke dobre namere ispade da sam lažov ili šta li već???

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
shortee ljudi o 09.11.2019. 18:16 #659520

status: user
broj poruka: 570
cemu se radi koja tema koje pare? ako trebaju neki telefoni imam ja nokia lumie 640 i 950 ako to moze da pomogne za nesto eto..to su w8.1 /w10 telefoni ...ali i dalje ne znam o cemu se radi i sta kome treba da se uplacuje itd.
CPU:Phenom II X4 955 @3.2
MB:Gigabyte 790 XD4
RAM: 2 X 4GB Mushkin DDR3@1600
HDD: 2x250 RAID 0 + 2X500 RAID 1 + 1TB BACKUP
VGA: ATI RADEON HD 5850 1GB
CASE: CHAMBRO SPIDER
POWER: 750 CORSAIR TRUE POWER
:)

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
JovanZ Re 10.11.2019. 00:40 #659526

status: user
broj poruka: 2998
Nije u redu da donation-shame-ujes ljude, posebno sto je dobra volja svakoga da li ce da to uradi ili ne. Meni jednostavno cela tema zvuci cudno, kao i njen razvoj, a i sam ton. Necu da ulazim zasto mislim tako kako mislim i kakva je moja pozadina.

Elem, vec je jedan clan ponudio telefon, koji nije bio dovoljno moderan, a viber radi i na androidu 4.x.x, mail takodje, sto je mnogo jeftinije resenje od mms-a. Skajp takodje radi na cetvorci. Ukoliko kolega clan ima desktop racunar i ako moze da nadje pristup internetu i ako dobro poznaje engleski jezik, mogu da ga uputim na par linkova za online posao i vec bi za mesec,mesec ipo od toga poceo da zaradjuje novac. Zapravo, ne treba da ga ni upucujem, ako kojim slucajem ispunjava ova tri uslova, moze i sam da to potrazi, ukuca online english tutor ili data entry i moze da pocne. Siguran sam da i ako nema net da bi mu neki drugar ustupio komp na par sati dnevno dok ne stane na noge.

A sada je jos jedan kolega ponudio windows telefon(e) koji takodje ispunjavaju sve uslove. Kakav internacionalni mms u 2019 godini?
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Gonzales Ovo je otislo predaleko,moram da sve razjasnim 10.11.2019. 09:14 #659527

status: user
broj poruka: 53

Brzi Gonzales krece u akciju

Prvo,ja sam trazio na poklon staru polovnu M2 karticu do 4GB kapaciteta.Pera kojot se javio da mi posalje karticu,bateriju,sluske i drugo za Sony Ericsson W302.Trebalo je po dogovoru da mi to posalje da stigne u cetvrtak 7.11.2019.Kelt je predlozio,to je njegova ideja a pera prihvatio i ponudio da od Kelta i njega imam vec pola para za mobilni.U sredu,6.11.2019.mi je pera javio da se strpim ,da je dao svoj broj racuna u banci na pcberzi i uveravao me da ce uskoro biti skupljene pare i telefon biti poslat meni.Ja sam peri poslao 2 mejla,dao mu sve podatke-adresu,pravu e-mail adresu,puno ime,broj mobilnog i fiksnog.On meni nije odao svoje podatke vec je poslao samo jedan mail preko pcberze i potpisao se kao perrakojot.Ja nemam racun u banci,zatvoren je pa sam dao preko pere da se skupljaju pare.Meni pare ne trebaju vec ili osposobljen ovaj Sony W302 koji imam ili od pere i drugih kupljen obecani telefon .Niti sam primio karticu i drugo niti ijedan dinar video od perekojota.Ja nisam prevarant,prevara je krivicno delo,sluzio sam civilno vojsku u posti a za to vam treba od sudije za prekrsaje i od suda da niste osudjivani.Ukoliko bi pera pokusao da me prevari neka zna da mi je komsija policajac i da bi ga brzo i lako nasli,a ja bi javno objavio da telefon nisam dobio na pcberzi i prevaru prijavio adminu berze i svima koji su dali pare.Kompjuter mi je prastari netbook u raspadanju,drzim ga na kablu jer je baterija crkla,polupan ekran,jebe me harddisk,serviser mi je rekao koliko sluzi-toliko,nije hteo da mi naplati kad mi je mukom podigao sistem.Ukoliko pera ne objavi mailom meni svoje podatke i ukoliko vama koji ste uplacivali ne da podatke mailom,a ne samo perrakojot,obustavite uplatu para i trazite oni koji su uplatili da im pare vrati.Moja cast,postenje i obraz NEMAJU CENU!Smatrajte da je ovlascenje za skupljanje para peri ukinuto ukoliko ne objavi podatke onom ko uplacuje...Mene je Kelt nalozio za telefon tipa android 40-50 evra a ja sam naseo jer mi treba polovan ispravan fon sa kamerom od 2Mpix za MMS,skajp i fejsbuk sa inostranstvom i WiFi 802.11n jer net vucem od drugara koji mi je dao WiFi sifru.Viber ne koristim .NJEGA (Kelta)HVATAJTE ZA GUSU! Ti pero odluci sta ces,dali ces posle svega da mi posaljes ono sto si obecao ,nastaviti da skupljas pare pod gore navedenim uslovima ili OBAVEZNO VRATITI prikupljen novac.Obavesti me na berzi javno a i mailom sta ce biti od toga.Izvini,ja nisam trolovao ali ljudi su u pravu ako sumnjaju.S postovanjem,zahvalni Gonzales
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
gilopile ... 10.11.2019. 09:29 #659528

status: user
broj poruka: 9460
Pera se utripovao i misli da smo svi duzni da uplatimo novac. Aman, ne sere niko te pare i nismo svi u stanju isti da uplatimo.
Ja se ceo dan jebem da zaradim 1000 din danas, nema odmora 24h dnevno radim koje kakve poslove.
Rado bih pomogao da sam u prilici.
Covek nije trazio nista fensi, samo tu karticu za telefon i drzite se toga. Napraviste spansku seriju od jedne molbe za m2 karticu.
Da je coveku potreban neki drug telefon ili novac, valjda bi se udostojio da pita. A mozda nece iz principa i dostojanstva, a to se danas ceni.

Ja sam nabavio obecanu karticu od 1GB, samo molim Gonzalesa da mi dostavi podatke za slanje na zxspectrumm@gmail.com i kartica ce biti poslata u ponedeljak i to je to.

- Majstore, da li će ići ili neće ići?
- Hm, mislim da će biti čupavo.


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Gonzales Re:Gilopile 10.11.2019. 10:14 #659529

status: user
broj poruka: 53

Brzi Gonzales krece u akciju

Proglasavam ovu temu zatvorenu,jer je moje dostojanstvo na prvom mestu.Gilopile imas mail i moje podatke.Zahvalni Gonzales
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Kelt ... 10.11.2019. 12:29 #659534

status: user
broj poruka: 394
Gonzales, ja sam tebe nalozio na telefon?!?!? Da me hvataju za gusu za sta? Sto sam hteo da ti pomognem?
Ova tema je ogledalo naseg drustva, zato smo tu gde jesmo. Svako gleda da li ce neko da ga zajebe a ne da pomisli da radi neku dobru stvar, Pa makar taj drugi propio/usmrkao/zapalio pare. To vec ide njemu na cast. Evo i kad hoces da pomognes ispadas muvara.
___________________________________
ERIN GO BRAGH


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
zerocool55 re 10.11.2019. 13:05 #659536

status: user
broj poruka: 1130
Gonzalez, tvoji su preko koliko sam razumeo i nemaju novac da ti posalju da kupis neki fon od 50 ili 100 e da bi mogao sa njima da se cujes?

Ovo kazem jer sam trebas da vidis neke stvari, ne da te vredjam ili nesto tako, ako i oni nemaju da toliko izdvoje onda neznam sta da kazem, uzmi sve sto mozes da poboljsas svoju situaciju, pa kada budes imao kupi, ali i ovde hvala onima koji su ti izasli u sustret iako bi ja da sam na tvom mestu ocekivao vise od tvoje porodice.

U svakom slucaju ko god zaradi pare sa njima moze da radi sta oce, a ako zaradjuje mnogo a nece da da, to je njegovo, i netreba ga zbog toga sejmovati ili nesto slicno.
Ko hoce da pomogne pomoci ce koiko moze.
Zna se kako se ovde zaradjuje, da kazem radi ko crna stoka da pored poplacenih racuna ima nesto da stavi u stomak.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
perrakojot Re: Ovo je otislo predaleko,moram da sve razjasnim 10.11.2019. 13:32 #659537

status: user
broj poruka: 985
NEZAHVALNO DJUBRE GONZALESU... JA SAM OVDE 10 GODINA NA SAJTU,IZLOMIO SAM SE DA TI NADJEM VALJAN TELEFON RACUNAJUCI NA OSTALE CLANOVE PC BERZE I SEBE,PONAVLJAM I SEBE,JA SAM MOJIH 1000 DINARA PLANIRAO DATI TEBI I PLATITI DVE POSTARINE,DA TI POSALJEM TELEFON KOJI CE TE SLUZITI ,UMESTO DA TI POSALJEM BRDO BEZVEZNE OPREME ZA 12 GODINA STAR TELEFON KOJI NICEMU NE SLUZI,CIMAO LJUDE,IZMENJAO 15 MEJLOVA SA LJUDIMA,KOJEKAKVIM,DOBIO 1000 DINARA JEDINU DONACIJU,ZA KOJU CEKAM POVRATNI BROJ RACUNA OD POSILJAOCA PA DA MU VRATIM EBANKINGOM, SAOSECAO SAM SA TOBOM I TVOJOM SITUACIJOM ,A TI ISPADE GOVNO OD COVEKA,JOS OPTUZIO I MENE. MORE MRS,E MOZDA I ZASLUZUJES OVO STO TI SE DESAVA U ZIVOTU JER SI GOVNO OD COVEKA.... JA SAM DAO SVE OD SEBE DA POMOGNEM NEKOME U PROBLEMU,I OVAKO DA MI SE VRATI??? NEZAHVALNO DJUBRE JEDNO POGANO.... I ZA KRAJ,MOJ RACUN SAM DAO JER SI ME TI ZAMOLIO DA TO URADIM,JER SI U MEJLU NAPISAO DA TI NEMAS RACUN U BANCI ZBOG TESKE FINANSIJSKE SITUACIJE... I ONAJ KO JE DAO JEDINI TIH 1000 DINARA JE DOBIO SVE MOJE PODATKE,IME PREZIME RACUN SVE SVE SVE...SVE MEJLOVE I PREPISKE IMAM... KAKVO SI DJUBRE ISPAO GONZALESU,UVEK SE DOBRO DELO KAZNI,STARA NARODNA POSLOVICA,NIJEDNO DOBRO DELO NE PRODJE NEKAZNJENO.... NECES DOBITI APSOLUTNO NISTA OD MENE SADA NAKON SVEGA STO SI NAPISAO.....

::
:: Brzi Gonzales krece u akcij
::
:: Prvo,ja sam trazio na poklon staru polovnu M2 karticu do 4GB kapaciteta.Pera kojot se javio da mi posalje karticu,bateriju,sluske i drugo za Sony Ericsson W302.Trebalo je po dogovoru da mi to posalje da stigne u cetvrtak 7.11.2019.Kelt je predlozio,to je njegova ideja a pera prihvatio i ponudio da od Kelta i njega imam vec pola para za mobilni.U sredu,6.11.2019.mi je pera javio da se strpim ,da je dao svoj broj racuna u banci na pcberzi i uveravao me da ce uskoro biti skupljene pare i telefon biti poslat meni.Ja sam peri poslao 2 mejla,dao mu sve podatke-adresu,pravu e-mail adresu,puno ime,broj mobilnog i fiksnog.On meni nije odao svoje podatke vec je poslao samo jedan mail preko pcberze i potpisao se kao perrakojot.Ja nemam racun u banci,zatvoren je pa sam dao preko pere da se skupljaju pare.Meni pare ne trebaju vec ili osposobljen ovaj Sony W302 koji imam ili od pere i drugih kupljen obecani telefon .Niti sam primio karticu i drugo niti ijedan dinar video od perekojota.Ja nisam prevarant,prevara je krivicno delo,sluzio sam civilno vojsku u posti a za to vam treba od sudije za prekrsaje i od suda da niste osudjivani.Ukoliko bi pera pokusao da me prevari neka zna da mi je komsija policajac i da bi ga brzo i lako nasli,a ja bi javno objavio da telefon nisam dobio na pcberzi i prevaru prijavio adminu berze i svima koji su dali pare.Kompjuter mi je prastari netbook u raspadanju,drzim ga na kablu jer je baterija crkla,polupan ekran,jebe me harddisk,serviser mi je rekao koliko sluzi-toliko,nije hteo da mi naplati kad mi je mukom podigao sistem.Ukoliko pera ne objavi mailom meni svoje podatke i ukoliko vama koji ste uplacivali ne da podatke mailom,a ne samo perrakojot,obustavite uplatu para i trazite oni koji su uplatili da im pare vrati.Moja cast,postenje i obraz NEMAJU CENU!Smatrajte da je ovlascenje za skupljanje para peri ukinuto ukoliko ne objavi podatke onom ko uplacuje...Mene je Kelt nalozio za telefon tipa android 40-50 evra a ja sam naseo jer mi treba polovan ispravan fon sa kamerom od 2Mpix za MMS,skajp i fejsbuk sa inostranstvom i WiFi 802.11n jer net vucem od drugara koji mi je dao WiFi sifru.Viber ne koristim .NJEGA (Kelta)HVATAJTE ZA GUSU! Ti pero odluci sta ces,dali ces posle svega da mi posaljes ono sto si obecao ,nastaviti da skupljas pare pod gore navedenim uslovima ili OBAVEZNO VRATITI prikupljen novac.Obavesti me na berzi javno a i mailom sta ce biti od toga.Izvini,ja nisam trolovao ali ljudi su u pravu ako sumnjaju.S postovanjem,zahvalni Gonzales
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
gilopile ... 10.11.2019. 16:16 #659538

status: user
broj poruka: 9460
Jel ti Pero citas onu njegovu temu?
Gde je on trazio da mu se kupi nov telefon ili sta god? Covek je trazio m2 karticu i nista vise.
A ti si pokrenuo tu celu kampanju kao da mu, nedaj Boze, treba za bubreg.
Ako mu bude nekad trebati ta Android tab tel djubrad, verujem da ce se snaci da kupi sebi jedan.

- Majstore, da li će ići ili neće ići?
- Hm, mislim da će biti čupavo.


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
perrakojot Re: ... 10.11.2019. 19:00 #659541

status: user
broj poruka: 985
a ti nisi citao mejlove u kojima je meni trazio sve sto imam,i slusalice i punjac i bateriju,usb kabal.... gonzales je djubre,to moze da kaze onaj ko je sve sa njim dogovorio,i zeleo istinski da pomogne,a taj neko sam bio JA. svi ostali ne znaju celu pricu,pa lupajte kometare i mislite sta god hocete. Pred Bogom sam cist ko suza,jer sam hteo sirotinji da pomognem,a sirotinja mi se popisala na glavu....


:: Jel ti Pero citas onu njegovu temu
:: Gde je on trazio da mu se kupi nov telefon ili sta god? Covek je trazio m2 karticu i nista vise
:: A ti si pokrenuo tu celu kampanju kao da mu, nedaj Boze, treba za bubreg
:: Ako mu bude nekad trebati ta Android tab tel djubrad, verujem da ce se snaci da kupi sebi jedan
::
:: - Majstore, da li će ići ili neće ići
:: - Hm, mislim da će biti čupavo.

::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
alrad 10.11.2019. 20:01 #659542

status: user
broj poruka: 4740

Pa što si otvorio temu da pljuješ po našoj humanosti ako te zajebo nehuman?

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Guest we 10.11.2019. 20:09 #659543

status: user
broj poruka: 583

Pera je dugo na forumu i ne sumnjam u njegovo postenje ..vrv je generalno razocaran stanjem u drustvu al ono svi smo malo kratki ,druga su vremena.

S druge strane Gonzales od kabla slusalica i kartice pravi krivicno delo ..pa to ne vredi ni 150din ukupno.. i tih 1000din skupljenih je mala svota i kako na kraju da se donira kada upadate u kolektivnu psihozu da treba lincovati Kelta ?
Gonzales ako si pristao da se saceka na poziv Pere dok se ne skupi ako se i skupi strpi se ,a mogao ssi i da odbijes to zar ne ..
U uvodnom postu je pera sve objasnio i niko ne treba da se oseca prozvanim ..neki su nudili i solidne telefone koji guraju skype.





:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
perrakojot Re: we 10.11.2019. 21:01 #659544

status: user
broj poruka: 985
hvala guest,najzad neko u ovom ludom svetu da je normalno shvatio sve....


::
:: Pera je dugo na forumu i ne sumnjam u njegovo postenje ..vrv je generalno razocaran stanjem u drustvu al ono svi smo malo kratki ,druga su vremena
::
:: S druge strane Gonzales od kabla slusalica i kartice pravi krivicno delo ..pa to ne vredi ni 150din ukupno.. i tih 1000din skupljenih je mala svota i kako na kraju da se donira kada upadate u kolektivnu psihozu da treba lincovati Kelta ?
:: Gonzales ako si pristao da se saceka na poziv Pere dok se ne skupi ako se i skupi strpi se ,a mogao ssi i da odbijes to zar ne .
:: U uvodnom postu je pera sve objasnio i niko ne treba da se oseca prozvanim ..neki su nudili i solidne telefone koji guraju skype
::
::
::
::
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
zerocool55 Re: Re: we 10.11.2019. 21:16 #659545

status: user
broj poruka: 1130
Guest: slazem se neko pukne pod takvim okolnostima iako je normalan.

perrakojot: MI smo odavno naucili lekcije, nadam se sada da si i ti...

U svakom slucaju ne trci pred rudu, ako nekome stvarno treba pomoc on ce da trazi, kada neko trazi ti odluci tj svi mi ako smo dobre volje da li cemo pomoci : ` NE brini neko se uvek nadje ko moze pomoci i zeli`

:)



:: hvala guest,najzad neko u ovom ludom svetu da je normalno shvatio sve...
::
::
:: ::
:: :: Pera je dugo na forumu i ne sumnjam u njegovo postenje ..vrv je generalno razocaran stanjem u drustvu al ono svi smo malo kratki ,druga su vremena
:: ::
:: :: S druge strane Gonzales od kabla slusalica i kartice pravi krivicno delo ..pa to ne vredi ni 150din ukupno.. i tih 1000din skupljenih je mala svota i kako na kraju da se donira kada upadate u kolektivnu psihozu da treba lincovati Kelta ?
:: :: Gonzales ako si pristao da se saceka na poziv Pere dok se ne skupi ako se i skupi strpi se ,a mogao ssi i da odbijes to zar ne .
:: :: U uvodnom postu je pera sve objasnio i niko ne treba da se oseca prozvanim ..neki su nudili i solidne telefone koji guraju skype
:: ::
:: ::
:: ::
:: ::
:: ::
:: ::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
alrad 10.11.2019. 21:23 #659546

status: user
broj poruka: 4740

A Guest je Perin kum a Gonzales je ptica trkačica.

Nadam se samo da je ovo nekima za nauk da ne nasedaju na likove s dva i po posta.

Slučaj završen. Sledeći. I bez suvišnog citiranja u mojoj sudnici.


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
perrakojot Re: 10.11.2019. 23:26 #659552

status: user
broj poruka: 985
ALRAD-NENORMALNI SEKTAS,STA VISE RECI... NEMA JEDNE POZITIVNE MISLI U GLAVI....


::
:: A Guest je Perin kum a Gonzales je ptica trkačica
::
:: Nadam se samo da je ovo nekima za nauk da ne nasedaju na likove s dva i po posta
::
:: Slučaj završen. Sledeći. I bez suvišnog citiranja u mojoj sudnici
::
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
alrad 10.11.2019. 23:47 #659553

status: user
broj poruka: 4740

A nije ti Guest ortak, nije a?

I pazi šta pričaš da to ne bi morao da radiš uživo, kretenko mali nevaspitani i psihotični.

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
perrakojot Re: 11.11.2019. 00:37 #659556

status: user
broj poruka: 985
HAHAHA GUESTA NE POZNAJEM,A SECAS SE KAD SI SKUPLJAO POLOVNE STARE KOMPJUTERE ZA TVOJU MALU SEKTASKU GRUPU,DA BI BUDUCA DECA SEKTASI IMALI NA CEMU DA UCE SEKTASKE KNJIGE.... JEL SE SECAS TOGA? DAAA TAKO JE,TEBE POZNAJEM SEKTASU......


::
:: A nije ti Guest ortak, nije a?
::
:: I pazi šta pričaš da to ne bi morao da radiš uživo, kretenko mali nevaspitani i psihotični
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
alrad 11.11.2019. 00:50 #659557

status: user
broj poruka: 4740

Mislim da je ova osoba istinski poremećena. Nema svrhe ni da je tužim jer će se izvući na ludilo. Povlačim se.
Naravno, ukoliko bi neko bio ljubazan da prosledi podatke, možda bih mogao da joj pomognem.

Pera Kojot, Duško Dugouško, Brzi Gonzales, Željko Arnautović.

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 2  
Broj postavljenih tema: 60273. Broj poslatih odgovora: 646087.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs