Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Komponente
Zvuk
Steelseries Arctis 1 Wirelles
STRANA 1 OD 1
code357 Steelseries Arctis 1 Wirelles 22.01.2020. 19:56 T67290

status: user
broj poruka: 65
Pozdrav, da li neko poseduje ili moze vise da mi kaze o slusalicama iz naslova? Citao sam i gledao razne review-e po netu ali ipak vise cenim informacije iz prve ruke.
Trenutno posedujem Pioneer SE-M521 pa me zanima koliko su zapravo bolje od njih?




CPU: i5 4460
MoBo: Asus H81M-R
RAM: DDR3 8GB 1600MHz Kingston HyperX
VGA: GeForce® GTX 1060 WINDFORCE OC 6G
MON: Samsung S24B300
HDD: SEAGATE 1TB, 3.5`, SATA III,
Case: RAIDMAX Agusta ATX-605BT, CHIEFTEC GPS-500A8
OS: Win 10
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
imarkovic >> 22.01.2020. 22:13 #660676

status: user
broj poruka: 18940
Po meni sve sto je wireless je degradacija u odnosu na ono sto ima kabl, a pogotovo za audio uredjaj. Jedino sto je prakticnije, ali po meni wireless ne moze nikad da ima kvalitetniji i kompletniji zvuk u odnosu na kabl, ali ako to nije prioritet, vec prakticnost, onda je jasno.

Napomenuo bih da nemam iskustva sto se tice pomenutih modela, mogu samo da dam glas Steel-u, znajuci koliko Pioneer ume da napravi lose slusalice, nebitan je cenovni rang.

Crta ličnosti je uopšten i usredsređen neuropsihički sistem, svojstven za individuu, kadar da različite draži ucini funkcionalno ekvivalentnim i da započne
i vodi različite vidove adaptivnog i ekspresivnog ponašanja.
Gordon Allport


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
operator Re: >> 23.01.2020. 07:13 #660684

status: user
broj poruka: 4225
+1
Pozitivna osobina da ljudi stalno preispituju svoja znanja i da u skladu sa tim funkcionišu je osobina velikih ljudi. Mali se i onako zadovolje osrednjošću.

:: Po meni sve sto je wireless je degradacija u odnosu na ono sto ima kabl, a pogotovo za audio uredjaj. Jedino sto je prakticnije, ali po meni wireless ne moze nikad da ima kvalitetniji i kompletniji zvuk u odnosu na kabl, ali ako to nije prioritet, vec prakticnost, onda je jasno.
::
:: Napomenuo bih da nemam iskustva sto se tice pomenutih modela, mogu samo da dam glas Steel-u, znajuci koliko Pioneer ume da napravi lose slusalice, nebitan je cenovni rang
::
:: Crta ličnosti je uopšten i usredsređen neuropsihički sistem, svojstven za individuu, kadar da različite draži ucini funkcionalno ekvivalentnim i da započne
:: i vodi različite vidove adaptivnog i ekspresivnog ponašanja
:: Gordon Allport
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Daum Re: >> 26.01.2020. 22:55 #660808

status: user
broj poruka: 12785
Ja se ne žalim nimalo na Sony WH-1000XM3... LDAC radi posao za sve pare.
Nisam ih probao za gaming doduše...

:: Po meni sve sto je wireless je degradacija u odnosu na ono sto ima kabl, a pogotovo za audio uredjaj. Jedino sto je prakticnije, ali po meni wireless ne moze nikad da ima kvalitetniji i kompletniji zvuk u odnosu na kabl, ali ako to nije prioritet, vec prakticnost, onda je jasno.
::
:: Napomenuo bih da nemam iskustva sto se tice pomenutih modela, mogu samo da dam glas Steel-u, znajuci koliko Pioneer ume da napravi lose slusalice, nebitan je cenovni rang
::
:: Crta ličnosti je uopšten i usredsređen neuropsihički sistem, svojstven za individuu, kadar da različite draži ucini funkcionalno ekvivalentnim i da započne
:: i vodi različite vidove adaptivnog i ekspresivnog ponašanja
:: Gordon Allport
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
nisque re: 28.01.2020. 00:17 #660833

status: user
broj poruka: 1060
ovde je veci problem sto sve te wireless sluske koriste svoj predajnik kao zvucnu kartu. ima degradacije u odnosu na kabl, al uznapredovalo je to toliko, da opet, vevi je problem ta njihova zvucna, nego sto su wifi... ebem mi mamu, sto ne naprave neko sranjce koje se bode gde ja hocu pa odatle da salje signal... inace, imam siberiu 650, i uz njih isto dolazi to neko usb sranjce koje se ponasa kao zvucna, al jbg, jedino preko toga radi rgb xD
al sam ga gurnuo u cosak cim sam osposobio eksternu zvucnu, razlila dupe-glava

I AM the God of war.. Nothing defies me!!

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
damaged Re: >> 01.02.2020. 01:53 #660884

status: user
broj poruka: 12
Daj Iggy, sve je danas degradacija zvuka, deder pomozi oko moje teme da vidim sta da uzmem za telefon, bole me uvo za degradaciju, sta tek reci za zivu svirku na kojoj pJevac falsira a pijani gitarista masi rifove/zice a basista svira nesto samo njemu znano dok bubnjar nema ni za nove palice...


:: Po meni sve sto je wireless je degradacija u odnosu na ono sto ima kabl, a pogotovo za audio uredjaj. Jedino sto je prakticnije, ali po meni wireless ne moze nikad da ima kvalitetniji i kompletniji zvuk u odnosu na kabl, ali ako to nije prioritet, vec prakticnost, onda je jasno.
::
:: Napomenuo bih da nemam iskustva sto se tice pomenutih modela, mogu samo da dam glas Steel-u, znajuci koliko Pioneer ume da napravi lose slusalice, nebitan je cenovni rang
::
:: Crta ličnosti je uopšten i usredsređen neuropsihički sistem, svojstven za individuu, kadar da različite draži ucini funkcionalno ekvivalentnim i da započne
:: i vodi različite vidove adaptivnog i ekspresivnog ponašanja
:: Gordon Allport
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
imarkovic >> 01.02.2020. 10:43 #660910

status: user
broj poruka: 18940
AKG

Crta ličnosti je uopšten i usredsređen neuropsihički sistem, svojstven za individuu, kadar da različite draži ucini funkcionalno ekvivalentnim i da započne
i vodi različite vidove adaptivnog i ekspresivnog ponašanja.
Gordon Allport


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60273. Broj poslatih odgovora: 646078.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs