Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Softver
Obrada video materijala i zvuka
Muzicki player app za stock Android
STRANA 1 OD 1
damaged Muzicki player app za stock Android 04.02.2020. 02:59 T67323

status: user
broj poruka: 12
Trenutno koristim HF player. Trebao mi je na proslom telefonu za neki cudan format odnosno grabbovan vinil nekog Rammstein-ovog singla, drugacije ne bih cuo tu pesmu a vise se ni ne secam koja bese. Bas ripovan vinil tj. grabbovan, u nekom sacuvaj Boze formatu, pesma 3 minuta teska 1.5GB. Ali to ne da ne moze da iznese ondasnji telefon nego ozbiljan HiFi od par hiljada evra.
Hf player osim sto cita taj format je namenjen Onkyo slusalicama i ima tonu setovanja za razne Onkyo modele istih no to meni ne treba, pregledan je i ok je, ali sporo menja pesme iako je telefon daleko od sporog, a ekvilajzer ne da nema uticaja na zvuk sa zvucnika telefona niti bt sluske danas (juce) kupljene nego nidje veze.

Konkretno, bez tupljenja kuPca, nesto na foru onog starog muzickog plejera sa npr. Galaxy-ja S4. Vec na S5 je sranje. Na novijim ne znam niti me zanima kakvi su.
Pozeljno je da nema reklama, a ako bas valja - pa dacu tih 250-300 RSD sa plastike i kupicu ga. Da skidam krekovan .apk necu, a mogu.

Fala vi narode dobri unapred, i da, pozeljno je da ima i neku vizualizaciju.

Gratis pitanje: Gde da nadjem nesto sto je blizu Milkdrop-u za Windamp, ja i dalje koristim stari dobri old skin tj. novi nikad nisam ni instalirao, a da recimo uposljava RX 580? Ne da mi graficka karta naduva 90 stepeni nego neke gotivne animacije, ludila, 3D zveketanje itd. dok gruva recimo neki psytrance, tehno, rock, hard rock, metal, whatever. Dsoadio je milkdrop vise, postade mi kucni ljubimac, ako ga jednom dnevno ne nahranim nista nisam uradoi.

Jos jedared fala i da ste mi zdravo!
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Prizma re 04.02.2020. 07:32 #660952

status: user
broj poruka: 95
Evo ja da pomognem koliko mogu. Ima Veljatrol player HD Sound i ima onaj skin Duvankenj HD Nature. Ima na 580, a na 380 isto ali manje.

Eto i da ste zdravo!


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
gilopile ... 04.02.2020. 09:51 #660957

status: user
broj poruka: 9460
Prizma coik te bas, izgleda, i ne gotivi nesto :D

- Majstore, da li će ići ili neće ići?
- Hm, mislim da će biti čupavo.


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
damaged Re: ... 04.02.2020. 12:20 #660958

status: user
broj poruka: 12
Cim sam mu video avatar samo sam sklonio pogled.
Da citam to sto pise neki de facto i de jure bolesni um - vise ni za pare necu.
Ode tema u kurac.

EDIT: Bilo je lako. AIMP. Proverena roba.

:: Prizma coik te bas, izgleda, i ne gotivi nesto :
::
:: - Majstore, da li će ići ili neće ići
:: - Hm, mislim da će biti čupavo.

::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
neXus2000 ... 04.02.2020. 16:47 #660969

status: user
broj poruka: 3346
Naravno, nadji narodnu verziju:

jetAudio HD Music Player ili Jet Audio Plus

Imas EQ sa 10 band ili 20 band, zavisi sta hoces i Preamp.
X-Bass, X-Wide, Reverb, AGC (Auto Gain), Pitch
AM3D audio enhancer
Bongiovi DPS, gde biras sta je nakaceno - slusalice, zvucnici ili preko BT, a svaki ima listu sa brdo proizvodjaca i modela slusalica, zvucnika i BT uredjaja.
I naravno Crystalizer, ako je MP3 u pitanju, pa koliko toliko da poboljsa zvuk zbog kompresije.

Plejer je ekstra.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
MaliAbner Re: Re: ... 04.02.2020. 23:16 #660976

status: user
broj poruka: 7761
Prosto da covek pita sto si uopste i gledao ista drugo...

Provbao sam gomilu tih sviraca za muziku na andoridu i AIMP je keva, tako da je on (po mom izboru mozda se drugima ne dopada) poslednjih nekoliko godina ipak glavni baja za sviranje muzike...

Svi ostali su u zelji da imaju neke specijalne mogucnosti u odnosu na konkurenciju previse zakomlikovali (tap ili dva vise) koriscenje da to nakon stalnog ponavljanja pocne da nervira...

AIMP je uspeo to da izbegne i zato je jos uvek dobar...

Citat:
`Молимо паметне да престану са попуштањем, ситуација је постала неподношљива!`

:: Cim sam mu video avatar samo sam sklonio pogled
:: Da citam to sto pise neki de facto i de jure bolesni um - vise ni za pare necu
:: Ode tema u kurac
::
:: EDIT: Bilo je lako. AIMP. Proverena roba
::
:: :: Prizma coik te bas, izgleda, i ne gotivi nesto :
:: ::
:: :: - Majstore, da li će ići ili neće ići
:: :: - Hm, mislim da će biti čupavo.

:: ::
:: ::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
DmasteRNo1 Još jedan glas ta AIMP 05.02.2020. 11:12 #660982

status: user
broj poruka: 6086
Koristim ga i na kompu i na fonu. Druga opcija za fon bila bi mi Foobar.


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
imarkovic >> 05.02.2020. 11:42 #660983

status: user
broj poruka: 18940
Nikad se nisam pronasao sa AiMP-om iskreno, moj izbor za PC je Foobar, ne znam kakav je na androidu, ako je isto toliko dobar, onda nista drugo ne bih ni gledao. Jednostavan i reprodukuje kako treba, ima sve plugin-ove, to je to. Ima puno plejera, ukusi su razliciti.

Crta ličnosti je uopšten i usredsređen neuropsihički sistem, svojstven za individuu, kadar da različite draži ucini funkcionalno ekvivalentnim i da započne
i vodi različite vidove adaptivnog i ekspresivnog ponašanja.
Gordon Allport


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
damaged ... 05.02.2020. 14:28 #660985

status: user
broj poruka: 12
AIMP mi je za sada najjednostavniji. Jet je makina ali samo placena, extra izgleda ali ubija sa reklamama. Foobar sam tek instalirao i treba da ga malo proucim, za sada davi sa dodavanjem foldera jedan po jedan.

Sto se Windowsa tice - samo i uvek i iskljucivo - classic Winamp i Milkdrop visualizator. Milkdrop u sprezi sa IPS panelom i psytrance muzikom - zurka. Nikada mi nije i nece dosaditi.

EDIT:
Obrisani i JetAudio i AIMP. Foobar i te kako radi ono sto mi treba. Prost, jednostavan, intuitivan, jednom recju najobicniji muzicki plejer bez suvisnih stvari.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
neXus2000 ... 05.02.2020. 21:46 #660991

status: user
broj poruka: 3346
Jet Audio za Android u `narodnoj verziji`, nema reklama.
A za Windows je najbolji AIMP.


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
damaged Re: ... 05.02.2020. 22:09 #660993

status: user
broj poruka: 12
Ja po prirodi volim da kontriram ali ovo nije kontra vec dugogodisnje iskustvo.
Winamp me nikad nije izdao. Milkdrop nikad manje zahtevniji a nikad zajebaniji vizualizator. Graficka ga ``ne oseca``. A izgleda prelepo... I nikada da dosadi. To AIMP nema. Plus stari Winamp skin i hiljade skinova koje imam...

JetAudio je full, ali sta ce mi 20 band EQ, i sve to, super je ne kazem, ali kad budem dao 500 din. Necu da kad sam dao abnormalne pare za telefon budem ciganin za 500 dinara. Zasto? Zato sto ta narodna verzija 100% u sebi sadrzi neku viruscinu. Sto da stedim na malo da izgubim mnogo? Uostalom, Foobar mi je stvarno najsimpaticniji. Retardiran covek bi znao da pusti muziku na njemu.


:: Jet Audio za Android u `narodnoj verziji`, nema reklama
:: A za Windows je najbolji AIMP
::
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
neXus2000 ... 05.02.2020. 23:46 #660997

status: user
broj poruka: 3346
Bas ima viruscinu, a koristim isti dugi niz godina. Ne savetuju ljudi ovde nesto sto nije provereno.

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
imarkovic >> 06.02.2020. 08:32 #661002

status: user
broj poruka: 18940
Isto sam gotivio Winamp, i dalje ne shvatam zasto ga je kupio Microsoft, postavio na verziju 2019 bez ikakvog napretka, voleo bih da moze da ga unapredi i da moze da podrzi nove formate..

Probaj u njemu da pustis APE, FLAC ili ne dao bog hi-resolution, SACD.. Ima da ti zabaguje ceo sistem. Postoji kao tu i tamo neki plugin, koji inace ne radi.
Jednostavno je DEAD Zed.

Crta ličnosti je uopšten i usredsređen neuropsihički sistem, svojstven za individuu, kadar da različite draži ucini funkcionalno ekvivalentnim i da započne
i vodi različite vidove adaptivnog i ekspresivnog ponašanja.
Gordon Allport


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
MaliAbner Na racunaru mi se dopada Groove... 07.02.2020. 23:06 #661033

status: user
broj poruka: 7761
Prosto je neverovatno kako on dobro radi a dobija se uz instalaciju sistema...

Bas mi se dopada kad izlista sve albume i samo misem na sviraj i to je to...

Treba samo prihvatiti kako se dodaje muzika u audioteku i sviraj dok ti usi ne otpadnu...

Iskreno poceo sam da ga kostisim vise nego AIMP...

Citat:
`Молимо паметне да престану са попуштањем, ситуација је постала неподношљива!`

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60273. Broj poslatih odgovora: 646091.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs