Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Konfiguracije
Konfiguracije
Potrebna mi je pomoc oko nove konfiguracije
STRANA 1 OD 1
Igaa023 Potrebna mi je pomoc oko nove konfiguracije 20.04.2020. 22:17 T67489

status: user
broj poruka: 1
Pozdrav svima,
Za pocetak da kazem da nisam u toku sa novim komponentama vec jedno 3,4 godine od kada mi se pc pokvario i zavrsio u kanti.
Pomoc mi je potrebna oko neke konfiguracije koje bih sklopio za nekih 35000 dinara u skorije vreme. Imao sam svakakve probleme sa proslim racunarom zbog toga sto ljudi koji su me savetovali nisu bili dovoljno strucni i imao sam velike probleme sa kompatibilnosti komponenata i stabilnosti sistema. Da li biste mi pomogli da sastavim racunar do 35000 u to ne spada monitor i graficka kartica koja je sacuvana jer je relativno nova u pitanju je Gigabajtova Rx460 sa 2gb ddr5. PC bi mi trebao za programe kao npr photoshop sony vegas 3ds max i igrica kao sto su cs go ili neka novija fifa/pes. Bilo bi lepo kada bi konfiguracija bila otvorena za neka narednja ulaganja na primer vise rama ili slicno.
Hvala unapred!
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Plamen Re: Potrebna mi je pomoc oko nove konfiguracije 20.04.2020. 22:20 #662578

status: user
broj poruka: 2836
Evo ti odgovor:

https://www.pcberza.rs/forum/topic.php?topid=67436&forid=5&katid=3


CPU: Ryzen 5 1600 - 90e
Motheboard: ASUS prime A320M-K - 50e
RAM: G.SKILL 2 x 8GB Aegis DDR4 3000MHz - 70e
SSD: 256GB Biostar S100 ili doplata za neki m.2 - 40e

Ostaje ti za kuciste + napajanje 50e

:: Pozdrav svima
:: Za pocetak da kazem da nisam u toku sa novim komponentama vec jedno 3,4 godine od kada mi se pc pokvario i zavrsio u kanti.
:: Pomoc mi je potrebna oko neke konfiguracije koje bih sklopio za nekih 35000 dinara u skorije vreme. Imao sam svakakve probleme sa proslim racunarom zbog toga sto ljudi koji su me savetovali nisu bili dovoljno strucni i imao sam velike probleme sa kompatibilnosti komponenata i stabilnosti sistema. Da li biste mi pomogli da sastavim racunar do 35000 u to ne spada monitor i graficka kartica koja je sacuvana jer je relativno nova u pitanju je Gigabajtova Rx460 sa 2gb ddr5. PC bi mi trebao za programe kao npr photoshop sony vegas 3ds max i igrica kao sto su cs go ili neka novija fifa/pes. Bilo bi lepo kada bi konfiguracija bila otvorena za neka narednja ulaganja na primer vise rama ili slicno.
:: Hvala unapred
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
muff Re: Re: Potrebna mi je pomoc oko nove konfiguracije 21.04.2020. 12:09 #662588

status: user
broj poruka: 440
TOWER LC Power Pro-Line PRO-925B 600W-12 USB3.0 Black oko 60e



:: Evo ti odgovor
::
:: https://www.pcberza.rs/forum/topic.php?topid=67436&forid=5&katid=
::
::
:: CPU: Ryzen 5 1600 - 90
:: Motheboard: ASUS prime A320M-K - 50
:: RAM: G.SKILL 2 x 8GB Aegis DDR4 3000MHz - 70
:: SSD: 256GB Biostar S100 ili doplata za neki m.2 - 40
::
:: Ostaje ti za kuciste + napajanje 50
::
:: :: Pozdrav svima
:: :: Za pocetak da kazem da nisam u toku sa novim komponentama vec jedno 3,4 godine od kada mi se pc pokvario i zavrsio u kanti.
:: :: Pomoc mi je potrebna oko neke konfiguracije koje bih sklopio za nekih 35000 dinara u skorije vreme. Imao sam svakakve probleme sa proslim racunarom zbog toga sto ljudi koji su me savetovali nisu bili dovoljno strucni i imao sam velike probleme sa kompatibilnosti komponenata i stabilnosti sistema. Da li biste mi pomogli da sastavim racunar do 35000 u to ne spada monitor i graficka kartica koja je sacuvana jer je relativno nova u pitanju je Gigabajtova Rx460 sa 2gb ddr5. PC bi mi trebao za programe kao npr photoshop sony vegas 3ds max i igrica kao sto su cs go ili neka novija fifa/pes. Bilo bi lepo kada bi konfiguracija bila otvorena za neka narednja ulaganja na primer vise rama ili slicno.
:: :: Hvala unapred
:: ::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60273. Broj poslatih odgovora: 646078.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs