Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Internet
Zanimljive Internet adrese
Željko, admini
STRANA 1 OD 1
Nalog202 Željko, admini 25.04.2020. 13:10 T67504

status: user
broj poruka: 1
Neću da se javljam sa glavnog naloga dok se ne razjasni o čemu se radi.

Očigledno da je neko podivljao i briše sve i svašta. Otkud znam da je to legalni admin, a ne neko ko je hakovao sajt? Otkad je uobičajeno da se admin ne predstavi nego samo zaključa temu bez šanse za odgovor? To je vrlo sumnjivo.

Šta, treba da mi neko obriše glavni nalog jer sam napisao `trol`? Je li to zabranjeno? Je li zabranjeno i `dobar dan`, `voz` i `cvekla`?

Nije dozvoljeno javljati se sa drugog naloga? A kome? Da li i članu FatWarez nije dozvoljeno da se javlja sa duplog naloga Krunoslav? Ne bih rekao. Koliko ljudi ima duple naloge ovde, pa nikom ništa. Što samo meni?

Nije li bilo lakše da porazgovaramo u zaključanoj temi nego opet ovako? Šta se dešava? Zašto se admin ne predstavi? Kome da se javim i kako kad se sve briše i zaključava i vraća na jednu poruku dnevno?

Zašto se ne jave Željko ili Miša ili neki pravi admin da vidimo šta je? To bi bilo neuporedivo jednostavnije.

Užasno sumnjivo.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
perrakojot hmmm 25.04.2020. 14:29 #662730

status: user
broj poruka: 985

citam i prethodnu temu od ovog nalog 101 201 i sl, u temi samo pise admin edit,i zakljucana tema,moja tema od pre neki dan obrisana,stvarno,sta se desava??? JA IMAM DVA BRATA KOJI SVI KORISTE ISTI KOMPJUTER I LOGUJU SE NA PC BERZU SA SVOJIM NALOZIMA,DAKLE SA OVOG RACUNARA SA KOJEG KUCAM TRI OSOBE POSECUJU PCBERZU,SA ISTOG BROWSERA I SL??? JEL TO ZNACI DA CE DVOJE SAD DA SE BANUJU JER ``SAMO JEDAN JE PRAVI`` ???? Nesto ovde nije u redu....

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
djbranko sta reci a ne zaplakati 25.04.2020. 14:58 #662732

status: user
broj poruka: 108

kuda ide ovaj sajt,nekad se ovde stvarno moglo naci resenje za pojedine probleme
a sad koja god tema da se pokrene pojedinci je koriste za nekakvo medjusobno prepucavanje ,
nije ni cudo sto je gomila ljudi odustala od ovog foruma



166 Mhz Intel.16 MBedo rama,GK 4MB int,HDD 1,6 Gb WD,Goldstar CDR 8x,FDD NEC Philips 14`

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Cyberdyne Re: Željko, admini 25.04.2020. 15:09 #662733

status: user
broj poruka: 43
Forum ima pravilnik.
Vredjanje nije dozvoljeno.
Nazivati nekoga trolom je uvreda.
Kraj price.


:: Neću da se javljam sa glavnog naloga dok se ne razjasni o čemu se radi.
::
:: Očigledno da je neko podivljao i briše sve i svašta. Otkud znam da je to legalni admin, a ne neko ko je hakovao sajt? Otkad je uobičajeno da se admin ne predstavi nego samo zaključa temu bez šanse za odgovor? To je vrlo sumnjivo
::
:: Šta, treba da mi neko obriše glavni nalog jer sam napisao `trol`? Je li to zabranjeno? Je li zabranjeno i `dobar dan`, `voz` i `cvekla`
::
:: Nije dozvoljeno javljati se sa drugog naloga? A kome? Da li i članu FatWarez nije dozvoljeno da se javlja sa duplog naloga Krunoslav? Ne bih rekao. Koliko ljudi ima duple naloge ovde, pa nikom ništa. Što samo meni
::
:: Nije li bilo lakše da porazgovaramo u zaključanoj temi nego opet ovako? Šta se dešava? Zašto se admin ne predstavi? Kome da se javim i kako kad se sve briše i zaključava i vraća na jednu poruku dnevno?
::
:: Zašto se ne jave Željko ili Miša ili neki pravi admin da vidimo šta je? To bi bilo neuporedivo jednostavnije
::
:: Užasno sumnjivo
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
misa Re: hmmm 25.04.2020. 15:56 #662736

status: admin
broj poruka: 876
Ako `braća` postoje samo da bi u nekoj temi započeli svađu i vređanje onda će ti nalozi `braća` biti banovani. Postoji dosta naloga koji dolaze sa istih računara i tu ne mislim samo na ip adresu, postoji puno parametara na osnovu kojih se to određuje. Ukoliko ti nalozi poštuju pravila foruma i pristojnog ponašanja onda ih ne diramo, kao što nismo ni do sada. Ukoliko taj nalog postoji da sa prvom porukom krene sa provokacijama kao da je na forumu 10 godina, onda niko nema koristi od takvog naloga i isti će biti banovani i u budućnosti.

Ovo je najtoleratniji forum za koji ja znam i ban se teško dobija i kad se dobije brzo se vrati nalog. Probaj 10% `slobode` da prikažete na nekom sličnom forumu i javite mi šta se desilo.

I dalje ćemo biti veoma tolerantni, ali nećemo dozvoliti da se pretera. Kome se ne sviđa, svakako ne mora da posećuje sajt.

Ako neko ima neki predlog, rado ćemo da ga razmotrimo za primenu.

::
:: citam i prethodnu temu od ovog nalog 101 201 i sl, u temi samo pise admin edit,i zakljucana tema,moja tema od pre neki dan obrisana,stvarno,sta se desava??? JA IMAM DVA BRATA KOJI SVI KORISTE ISTI KOMPJUTER I LOGUJU SE NA PC BERZU SA SVOJIM NALOZIMA,DAKLE SA OVOG RACUNARA SA KOJEG KUCAM TRI OSOBE POSECUJU PCBERZU,SA ISTOG BROWSERA I SL??? JEL TO ZNACI DA CE DVOJE SAD DA SE BANUJU JER ``SAMO JEDAN JE PRAVI`` ???? Nesto ovde nije u redu...
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
misa Re: Re: 25.04.2020. 16:51 #662738

status: admin
broj poruka: 876

Nisam pričao o vređanju nego o namernoj provokaciji, a posle nje dolazi nova svađa, novi nalozi, itd...

:: O čemu ti pričaš Miso? Kakvo vređanje? Reći trolu da je trol je uvreda?
::
:: To je činjenično stanje. Činjenica ne može biti uvreda po definiciji. Ona je objektivna i neutralna
::
:: Ti dobro znaš o kome i o čemu se radi, zašto se praviš Englez? Pogledaj samo temu `Ima li potrebe?`, koliko tu ima svega i svačega od strane dotičnog. Da ne pominjemo još milion primera, rušenje sajta, desetak banovanja i isto toliko reinkarnacija i još bezbroj primera.

I svaki put će biti banovan kad krene sa vređanjem ili `rušenjem` foruma. Ali to neće rešiti problem, jer svaki član može ponovo da se registruje sa novim nalogom. Možemo da napravimo mehanizam da to sprečimo ali to bi onda bile drastične mere i pogodile bi i `nedužne` nove članove. Iskreno, najbolje je ignorisati neke članove i njihove teme i odgovore i nećeš se nervirati. Ako neko na tvoje teme i poruke odgovori kako ne bi trebalo, prijaviš tu poruku kako bi mogli brže da reagujemo i mi ćemo poruku obrisati, a ako je prekršaj teži i nije prvi put onda i banovati korisnika.

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
imarkovic >> 25.04.2020. 17:23 #662740

status: user
broj poruka: 18940
@miso, zasto ne bi otvorio glasanje, ako se vecina slozi s tim da su potrebni mehanizmi koje si pomenuo, lepo se tako i uradi.
Cak i ovom forumu, kao i ostalim su potrebna pravila, isto kao i ljudima, tako je oduvek. Ovde ih skoro i nema, tacnije ne postuju se. Zbog toga su ljudi i otisli.

Crta ličnosti je uopšten i usredsređen neuropsihički sistem, svojstven za individuu, kadar da različite draži ucini funkcionalno ekvivalentnim i da započne
i vodi različite vidove adaptivnog i ekspresivnog ponašanja.
Gordon Allport


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
misa već smo sve rekli 25.04.2020. 18:01 #662751

status: admin
broj poruka: 876

ovako možete do sutra. Od sada nemojte da odgovarate na temu ili odgovor onog drugog i ignorišite se. Mi ćemo vam pomoći u tome koliko možemo, jer ćemo brisati vaše poruke upućene jednom drugom. LOCK.


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60273. Broj poslatih odgovora: 646091.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs