Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Komponente
Umrežavanje i mrežna oprema
MTS šabani: MTS IPTV risiver, može li neki drugi/tuđ?
STRANA 1 OD 1
npaun MTS šabani: MTS IPTV risiver, može li neki drugi/tuđ? 24.07.2020. 15:42 T67661

status: user
broj poruka: 104
prešao sa sa SBB na MTS, ali MTS su teški šabani... mesec dana još nisu uspostavili sve usluge... uveli optičku liniju, ostalo `trebalo bi da se se aktivira internet večeras-sutra, doći će druga ekipa sutra i doneti set top box i ugovor...` Naravno nisu. Zvao više puta, posle nedelju dana dobio internet. O tad, niko se i dalje ne pojavljuje. Posle nekoliko poziva, zainatio sam se i rešio da ih više ne zovem. Trenutno imam internet, fiksni ne ali mi praktično ne treba, TV slabo gledam, nisam postpisao ugoovor, tako da ako njima odgovara da mi daju besplatan internet, što bih ja i dalje molio da počnu da naplaćuju...

E sad pitanje je, ukoliko se ne pojave u neko dogledno vreme, i stvarno su toliki šabani da su načisto zaboravili na mene, da li bih radi ipak povremene želje da se pogleda nešto na TV-u, ja mogao da kupim neki polovan MTS settopbox, ili pak neki drugi tip IPTV risivera, i da imam i TV (pored neta)? Ili su male šanse da to uspe? Moram da imam tačno mts risiver, i to tačno svoj, ili šta već... (i da li mi je uopšte mogućnost da imam TV otključana, pošto fiksni ne radi. fiksni imam mogućnost da proverim, ali TV ne)...
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
vladarko Mislim da ne možeš tuđ mts risiver da priključiš. 24.07.2020. 15:46 #664243

status: user
broj poruka: 4228
Verovatno uparuju korisničko ime i mac adresu uređaja.

Jesi li probao da priključiš telefonski aparat? Meni su 4 dana uvodili, ali 4 zaredom.

Sačekaj da se javi neko ko ima iskustva sa eonom.

Pozdrav!

Vlada

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Pisko Re: MTS šabani: MTS IPTV risiver, može li neki drugi/tuđ? 24.07.2020. 15:53 #664244

status: user
broj poruka: 6643
Šabane, vraćaj se u SBB odakle su te najurili. I piči sa foruma, odradio si svoj trolpost Job. Usput, iz mts ovog rutera zrači 5G signal od kojeg ti se suše jajca, zato tehničari kad postave, begaju od toga bezglavo...

Noname, xx postova, superhater...begaj odavde.


Budale računaju na sreću.

:: prešao sa sa SBB na MTS, ali MTS su teški šabani... mesec dana još nisu uspostavili sve usluge... uveli optičku liniju, ostalo `trebalo bi da se se aktivira internet večeras-sutra, doći će druga ekipa sutra i doneti set top box i ugovor...` Naravno nisu. Zvao više puta, posle nedelju dana dobio internet. O tad, niko se i dalje ne pojavljuje. Posle nekoliko poziva, zainatio sam se i rešio da ih više ne zovem. Trenutno imam internet, fiksni ne ali mi praktično ne treba, TV slabo gledam, nisam postpisao ugoovor, tako da ako njima odgovara da mi daju besplatan internet, što bih ja i dalje molio da počnu da naplaćuju..
::
:: E sad pitanje je, ukoliko se ne pojave u neko dogledno vreme, i stvarno su toliki šabani da su načisto zaboravili na mene, da li bih radi ipak povremene želje da se pogleda nešto na TV-u, ja mogao da kupim neki polovan MTS settopbox, ili pak neki drugi tip IPTV risivera, i da imam i TV (pored neta)? Ili su male šanse da to uspe? Moram da imam tačno mts risiver, i to tačno svoj, ili šta već... (i da li mi je uopšte mogućnost da imam TV otključana, pošto fiksni ne radi. fiksni imam mogućnost da proverim, ali TV ne)...
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
duqp Isključi internet 25.07.2020. 01:12 #664250

status: user
broj poruka: 3466

Smeta ti i taj 2.4ghz ocigledno

Da li je realno da takve osobe imaju pristup internetu ccc

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
npaun Re: 25.07.2020. 14:57 #664254

status: user
broj poruka: 104
`zrači 5G signal od kojeg ti se suše jajca`

ova izjava sve govori o metalnom sklopu, destilisano i koncentrisano.


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
gilopile ... 25.07.2020. 16:40 #664255

status: user
broj poruka: 9460
5G i speed test mi odneo 20GB iz paketa, bolje da su mi se jajca osusila.

- Majstore, da li će ići ili neće ići?
- Hm, mislim da će biti čupavo.


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
micika988 5G, sumljiva tehnologija, ja bih izbacio ruter oma: 25.07.2020. 17:02 #664256

status: user
broj poruka: 1992
‘In this research, we show that 5G millimeter waves could be absorbed by dermatologic cells acting like antennas, transferred to other cells and play the main role in producing Coronaviruses in biological cells. DNA is built from charged electrons and atoms and has an inductor-like structure. This structure could be divided into linear, toroid and round inductors. Inductors interact with external electromagnetic waves, move and produce some extra waves within the cells.

The shapes of these waves are similar to shapes of hexagonal and pentagonal bases of their DNA source. These waves produce some holes in liquids within the nucleus. To fill these holes, some extra hexagonal and pentagonal bases are produced. These bases could join to each other and form virus-like structures such as Coronavirus. To produce these viruses within a cell, it is necessary that the wavelength of external waves be shorter than the size of the cell. Thus 5G millimeter waves could be good candidates for applying in constructing virus-like structures such as Coronaviruses (COVID-19) within cells.’

https://docdro.id/QBlLFsT

najbolja su svedocenja iz prve ruke, tako da slobodno nam prenesi utiske .)

`The aim of public education is not to spread enlightement at all. It is
simply to reduce as many individuals as possible to the same safe level,
to breed a standard citizenry, to put down dissent and originallity.`


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60273. Broj poslatih odgovora: 646091.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs