Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Komponente
Zvuk
Harmonika trouble
STRANA 1 OD 1
perrakojot Harmonika trouble 25.08.2020. 18:56 T67714

status: user
broj poruka: 985
Pozdrav ljudi,aj da razdrmam IT forum jednim suludim pitanjem-jel postoji u srbiji neki forum,sajt bilo sta gde se mogu informisati o nekoj harmonici koju sam dobio iz nemacke a zelim da je prodam? Deluje da moze da se lepo proda,a ja nemam pojma kako da dodjem do osnovnih informacija o harmonici koje su pozeljne kad se daje oglas... Help :(
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Seerauber Re: Harmonika trouble 25.08.2020. 20:49 #664696

status: user
broj poruka: 946
https://muzikaharmonike.com


:: Pozdrav ljudi,aj da razdrmam IT forum jednim suludim pitanjem-jel postoji u srbiji neki forum,sajt bilo sta gde se mogu informisati o nekoj harmonici koju sam dobio iz nemacke a zelim da je prodam? Deluje da moze da se lepo proda,a ja nemam pojma kako da dodjem do osnovnih informacija o harmonici koje su pozeljne kad se daje oglas... Help :(
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
perrakojot hm 25.08.2020. 21:44 #664699

status: user
broj poruka: 985
cudan sajtu,ali pokusacu da tamo pitam... hvala...


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
tortojed Pa sto ne dade fotke, da vidimo koja je marka... 28.08.2020. 16:49 #664737

status: user
broj poruka: 10985
model...ili barem `kategorija` (klavijaturna - sas` stapitji ili je dugmetara, armunjika sas` dugmitji), akordeon klasika (spil karata u ruci) ili bandoneon/koncertina (ona sto se rasteze k`o Staljinovi brkovi ili feder za jacanje misica ruku i grudi)...


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
perrakojot Re: Pa sto ne dade fotke, da vidimo koja je marka... 28.08.2020. 21:33 #664745

status: user
broj poruka: 985
nasao sam potrebne odgovore,harmonika je marke Hugo Stark,model Klingenthal,nemacka proizvodnja,80 basova,vredi 150 eura glat,koji evric vise ako mi se posreci... uglavnom pristojna nemacka ramunika :) ide u oglase sutra...


:: model...ili barem `kategorija` (klavijaturna - sas` stapitji ili je dugmetara, armunjika sas` dugmitji), akordeon klasika (spil karata u ruci) ili bandoneon/koncertina (ona sto se rasteze k`o Staljinovi brkovi ili feder za jacanje misica ruku i grudi)..
::
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
tortojed E, nek` ti je sa srecom, prodaja! 29.08.2020. 00:19 #664746

status: user
broj poruka: 10985
Mada, ako je u dobrom stanju, mozda bi ti se vise isplatilo da gi izdavas na Romalen, dnevna naplata, svadbe, razvodi i ostale sahrane.
Malo sam procunjao po stranjskim pijacama - ovaj tvoj model ide za 50-70 jewra:


winning bid: € 55
Höchstgebot: 70 €
https://is.gd/eNAhig


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60273. Broj poslatih odgovora: 646078.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs