Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Softver
Igre
White Shadows platformska igrica
STRANA 1 OD 2  
acanen White Shadows platformska igrica 29.09.2020. 21:03 T67767

status: user
broj poruka: 921
https://www.youtube.com/watch?v=Uvs0aVpGqv0
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
imarkovic >> 29.09.2020. 21:41 #665177

status: user
broj poruka: 18940
Crno-bela igrica? Ma daj, da li je moguce da su napravili tako nesto... Isto kao onaj Limbo

Crta ličnosti je uopšten i usredsređen neuropsihički sistem, svojstven za individuu, kadar da različite draži ucini funkcionalno ekvivalentnim i da započne
i vodi različite vidove adaptivnog i ekspresivnog ponašanja.
Gordon Allport


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Dexter013 E jbg... 30.09.2020. 12:05 #665180

status: user
broj poruka: 17084
Nekada u 2021...

Cpu:Ryzen3600 4ghz+CM v8GTS
GPU:RTX 2070 Gigabyte
Ram:16 Gb
SSD:Crucial 500gb+HDD500gb
MBO:Asus b350F
Case:MASTERCASE H500
PSU:Corsair 850w
Keyboard: NatecRX22
Mouse:Logitech Hyperion
Screen:ViewSonic 32


:: icq :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
rasa007 re: White Shadows platformska igrica 30.09.2020. 13:01 #665181

status: user
broj poruka: 456
Super, hvala za info :)
Vreme je da se kupi rtx 3000 serija, valjda će moći da potera ovo čudo.

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
gilopile .... 30.09.2020. 16:08 #665182

status: user
broj poruka: 9460
Markovicu, sacekamo mi lepo 2025. valjda ce neko da odradi remaster, pa je malo dotera i ofarba.

Jednostavno ne vrede ove platforme. Sve je to super odradjeno, al igrivost nula.
Ipak se drzim ja starih dobrih platformi iz proslog veka na MAME emulatoru.

- Majstore, da li će ići ili neće ići?
- Hm, mislim da će biti čupavo.


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
imarkovic >> 30.09.2020. 16:24 #665183

status: user
broj poruka: 18940
nadao sam se da ce uraditi remake Boogerman-a, ali izgleda da su tada samo pustili buvu.. A bilo bi sjajno.

Crta ličnosti je uopšten i usredsređen neuropsihički sistem, svojstven za individuu, kadar da različite draži ucini funkcionalno ekvivalentnim i da započne
i vodi različite vidove adaptivnog i ekspresivnog ponašanja.
Gordon Allport


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
acanen .... 30.09.2020. 17:33 #665184

status: user
broj poruka: 921
@imarkovic
Yami: The Dream ce biti color free.
Pokusali su da sakupe novac potreban za pravljenje Boogerman ali nisu uspeli.
https://www.sk.rs/forum/showthread.php?t=91364
@Dexter
Inmost
https://www.sk.rs/forum/showthread.php?t=108433
Huntdown trenutno samo na Epic games store-u
https://www.sk.rs/forum/showthread.php?t=104530
Streets of Rage 4
@Rasa
No comment :)
@gilopile
Jesi li probao Ori and the blind forest i Katana ZERO?

Najavljene su igre Earthw Jim 4 za neku meni nepoznatu konzolu i Alex Kidd in Miracle World DX.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
alrad 30.09.2020. 18:55 #665187

status: user
broj poruka: 4740

Nadao sam se da će uraditi rimejk Bugermena, ali nisam hteo da dajem ništa na Kikstarteru, niti bih kupio posle da je izašlo, samo bih skinuo sa Pirate Gay gde inače visim po ceo dan. Ali eto, oni odustaše iz ko zna kog razloga.


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
imarkovic >> 30.09.2020. 19:51 #665188

status: user
broj poruka: 18940
Razlog je sto nisu uspeli da skupe 375k $ za taj projekat.

Crta ličnosti je uopšten i usredsređen neuropsihički sistem, svojstven za individuu, kadar da različite draži ucini funkcionalno ekvivalentnim i da započne
i vodi različite vidove adaptivnog i ekspresivnog ponašanja.
Gordon Allport


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
alrad 01.10.2020. 14:51 #665196

status: user
broj poruka: 4740

Pa košta da se napravi g. Markoviću... nije spremanje ajvara... Možda cifra deluje previše ali baš i nije. Ekipa od recimo 20-25 ljudi treba da radi oko dve godine. A kad jednom izađe niko ne garantuje da ćeš dobiti ni 375 a kamoli 375K. Zbog - zna se čega...

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
imarkovic >> 01.10.2020. 14:56 #665197

status: user
broj poruka: 18940
znam, odgovorio sam ti samo jer si se pitao zbog cega su odustali, ne znam zasto si se nasao uvredjen, kao da si ti skupljao pare...

Crta ličnosti je uopšten i usredsređen neuropsihički sistem, svojstven za individuu, kadar da različite draži ucini funkcionalno ekvivalentnim i da započne
i vodi različite vidove adaptivnog i ekspresivnog ponašanja.
Gordon Allport


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
micika988 ... 01.10.2020. 15:46 #665198

status: user
broj poruka: 1991
sto se igralo, igralo se, sve manje ce, stiglo naredjenje odozgo da vise nisu neophodne, sem ako te direktno ne ucipuju u sistem:

‘Three Little Pigs’ demonstrate Neuralink’s brain implant
http://tinyurl.com/yc6svj35

mislim ako te ne sasije pre toga Mr. Bilijeva zombi vakcina ili koju vec proguraju kao mandatornu:

https://covid-19tracker.milkeninstitute.org/#vaccine_DNA-Based
https://covid-19tracker.milkeninstitute.org/#vaccine_RNA-based-vaccine

bas divne definicije, gotovo nista ne moze poci po zlu :(
______________________________________________________________________

DNA-Based
DNA-based vaccines work by inserting a genetically engineered blueprint of viral gene(s) into small DNA molecules (called plasmids) for injection into vaccinated people.Cells take in the DNA plasmids and follow their instructions to build viral proteins, which the immune system recognizes as foreign, triggering the immune response that protects against the disease.

Inactivated Virus
This type of vaccine consists of the disease-causing virus that has been killed (with heat or chemicals), so it won’t make you sick, and can be used in people that may not be able to use a live attenuated virus vaccine (e.g., those who are immunocompromised). In general, inactivated virus vaccines do not provide as strong of an immune response as live attenuated virus vaccines, so additional doses of the vaccine may be needed to get a strong enough immune response. Still, they may be safer for some people.

Live Attenuated Virus
In contrast to inactivated virus vaccines, these vaccines, also whole viruses, are live to elicit a stronger immune response but weakened to reduce virulence. Examples include those for measles, mumps, and tuberculosis.

Non-Replicating Viral Vector
This approach is similar to replicating viral vector vaccines in that a viral gene is added to a different, non-replicating, virus and delivered to the vaccine recipient. No approved product of this kind has resulted to date.

Protein Subunit
Rather than introducing whole viruses to an immune system, a fragment of the virus is used to trigger an immune response and stimulate immunity. Examples include the subunit vaccines against hepatitis B and shingles.

Replicating Viral Vector
This involves putting a gene for a viral protein into a different virus (one that will not cause illness but can replicate). Replication of the viral vector also produces copies of the viral protein, which triggers an immune response to that protein. Examples include ebola and dengue vaccines.

RNA-Based Vaccine
Similar to DNA vaccines, these experimental vaccines provide immunity through introduction of genetic material (RNA). RNA vaccines can also be potentially developed more quickly and easily than other vaccines. No RNA vaccines have been approved for human use.

Virus-Like Particle
Virus-like particle (VLP) vaccines closely resemble viruses but are non-infectious because they contain no viral genetic material. Since VLPs cannot replicate, they provide a safer alternative to attenuated viruses. Examples include the HPV vaccine.

Other
From a gene-encoded antibody vaccine to a self-assembling vaccine and more, these are the vaccines being developed that do not fall easily into one of the other product categories or details about its category are not publicly available.
______________________________________________________________________

tako da manjkanje fondova za igranje igrica na listi prioriteta je najmanji problem, a tek platiti ljudima da me jos malo vise zamajavaju glupostima dok svet oko mene gori je posebna kategorija slepila

`The aim of public education is not to spread enlightement at all. It is
simply to reduce as many individuals as possible to the same safe level,
to breed a standard citizenry, to put down dissent and originallity.`


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
alrad 01.10.2020. 16:31 #665199

status: user
broj poruka: 4740

Nisam se baš pitao g. Markoviću, sarkastičan sam bio prema pirateriji i onima koji bi da igraju a ne daje im se dinar.

Micika, niko ne kaže da svet nie sranje, ali to nije zbog Iluminata, implanta u mozgu i ljudi koji prave vakcine. Ajde leba ti leči se od paranoje i ostavi forum na miru. Mislim, više ti zbog tebe kažem, jer deluzivni spam je lako skrolovati, ali šta ćeš ti. Paranoja je izuzetno teška bolest koja se neretko završava tragično, i tu uopšte ne preterujem, znam šta pričam. Leči se.

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
imarkovic >> 01.10.2020. 18:32 #665201

status: user
broj poruka: 18940
Ja sam jedan od tih, i dokle god moze da se ne placa i da se skida i gleda i igra do mile volje, necu da placam ni jedan jedini dinar

Sta mora da se plati, molim lepo, platim i vozim, nemam problem s tim. Da je ovaj boogerman bio da se kupi, bez piraterije, prvi bih ga kupio, koliko god da kosta, ali nemojmo se zavaravati, kod kuce za svoje potrebe ako nesto postoji na piratebay i radi, ne vidim apsolutno ni 1 razlog zasto bih to kupovao.

Crta ličnosti je uopšten i usredsređen neuropsihički sistem, svojstven za individuu, kadar da različite draži ucini funkcionalno ekvivalentnim i da započne
i vodi različite vidove adaptivnog i ekspresivnog ponašanja.
Gordon Allport


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
gilopile ... 01.10.2020. 18:59 #665202

status: user
broj poruka: 9460
@Acanen, nisam igrao Katana ZERO, deluje zanimljivo.
Kupujem je sigurno, al prvo cu sa PB da skinem i odigram :)

Meni jedna od omiljenih je The Cave. Strava igrica.
Ako neko nije igrao, obavezno da proba.

Nisam ni Boogerman. Ma nista joj ne fali i ovako odigrati na nekoj konzoli. Bas i jeste fora i super je odradjena grafika i animacija.
A mozemo i skupiti tih 350,000 pa da odrade momci rimejk, jaka pa lova.
Ja cu prvi da doniram 1000 eur, jer u takvoj sam mogucnosti.

- Majstore, da li će ići ili neće ići?
- Hm, mislim da će biti čupavo.


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
alrad Re: >> imarkovic, ni 1 razlog 01.10.2020. 19:42 #665203

status: user
broj poruka: 4740

Da se nagradi trud? Zahvali onom ko je pružio zadovoljstvo? Bude malo moralan? Vrati uloženo? Motiviše za sledeći projekat? Ne razumeš da zbog onih koji razmišljaju tako i nema skoro ničega više? Ti radiš besplatno...

Znam da si od tih, na tebe sam i mislio. Zbog tebe je i obrisana ona tema.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
imarkovic >> 01.10.2020. 19:43 #665204

status: user
broj poruka: 18940
Ne, uopste ne mislim na to sto si napisao, citaj pazljivije.

Ne znam koja tema, ali nije sigurno zbog mene obrisana.

Crta ličnosti je uopšten i usredsređen neuropsihički sistem, svojstven za individuu, kadar da različite draži ucini funkcionalno ekvivalentnim i da započne
i vodi različite vidove adaptivnog i ekspresivnog ponašanja.
Gordon Allport


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
alrad 01.10.2020. 19:51 #665205

status: user
broj poruka: 4740

Čitam, al je nejasno. Boogerman bi kupio i da ima piratska verzija ili ne? Ako ne, onda misliš kako sam napisao, ako da, onda si kontradiktoran kad kažeš da ne kupuješ ništa što ima besplatno.

Inače tema o WBB jeste obrisana zbog tebe, znam jer sam je ja obrisao :)
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
imarkovic >> 01.10.2020. 20:22 #665207

status: user
broj poruka: 18940
Ne znam sta ti nije jasno u postu #665201
Ok, postujem rad developera jer znam da je to crnacki posao, znam da mnogo doprinose i za pare i za dzabe.
Postoji mnogo takvih osoba na svim poljima, nisu oni jedini koji doprinose na ovom svetu.

Ako preispitujes moj moral, mogu reci za sebe da sam osoba od morala, ako ti znaci.

Znam da znas sta sam zapravo hteo da iznesem, ali previse se uzdizes sa moralisanjem, a znamo da nisi majka Tereza :).

Ne znam sta ti je WBB, mozda si obrisao svoj post kao temu, stvarno mi je zao ako je to zbog mene, ali pogresi covek.

Crta ličnosti je uopšten i usredsređen neuropsihički sistem, svojstven za individuu, kadar da različite draži ucini funkcionalno ekvivalentnim i da započne
i vodi različite vidove adaptivnog i ekspresivnog ponašanja.
Gordon Allport


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
alrad 01.10.2020. 22:15 #665209

status: user
broj poruka: 4740

Pa ako poštuješ ne ostavljaj ih bez leba, a sebe bez sadržaja. Toliko o svemu, pa i moralu.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
obradmi Re: 01.10.2020. 22:23 #665210

status: user
broj poruka: 7695
Alrad jesam i ja za to, sve legalno ,ali malo smo mi trziste, lova se uzima u Americi ,EU Japanu .Koliko znam za PS4 vecina uzima legalno igrice.PC je vec druga prica.Mi imamo dosta veliko DIY trziste ljudi ne kupuju firmirane racunare itd ..i tu dolazi sve i svasta.


::
:: Pa ako poštuješ ne ostavljaj ih bez leba, a sebe bez sadržaja. Toliko o svemu, pa i moralu.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
alrad 02.10.2020. 01:20 #665211

status: user
broj poruka: 4740

Ima više načina da se čuva ravnoteža. Niko i ne očekuje da ovde idu originali ko luk na popustu nedeljom poslepodne na pijaci. Ali ako već skidaš i koristiš, ne moraš da pričaš, da se hvališ na sav glas, učiš i ložiš druge da rade isto, stvaraš atmosferu da je to nešto dobro i normalno... Onda se taj obrazac prenosi na druge segmente života, jer kad jednom pomisliš da možeš šta hoćeš, to je kraj. Zato je onaj Japanac prošao ceo svet bajsom, da bi mu ga ovde ukrali, da uzmem najbanalniji primer jer mi je od drugih previše muka da ih pominjem trenutno. Zato danas treba zlatnim slovima da ubeležiš dan u kome te niko nije pokrao i prevario, ako takvih dana ima. Više na to mislim nego da ložim prosečnog lokalca da daje 70$ ili kolko je već velika igra. To bi bilo prilično luckasto.

I ja skidam, ali ćutim. I pre no sto neko uskoči da kaže da je dvolično, ne, nije, nego je pristojno. Nužda se vrši u klozetu a na ne ulici, što je stvar normalnosti.

Što se PS4 tiče, koliko ja znam drugo i nema, sem ako računaš onaj tzv. exploit koji je toliko smoran i mučan i nepraktičan i polufunkcionalan da mi ne pada napamet ni da probam. Džaba ti tobogan.

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
rasa007 gde ode tema jbt ... 02.10.2020. 02:36 #665212

status: user
broj poruka: 456
https://t.ly/IpEC


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
imarkovic >> 02.10.2020. 08:38 #665213

status: user
broj poruka: 18940
Cutao sam i ja, dok ti nisi isprovocirao. I sta smo sada postigli?

Crta ličnosti je uopšten i usredsređen neuropsihički sistem, svojstven za individuu, kadar da različite draži ucini funkcionalno ekvivalentnim i da započne
i vodi različite vidove adaptivnog i ekspresivnog ponašanja.
Gordon Allport


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
micika988 ... 02.10.2020. 08:44 #665214

status: user
broj poruka: 1991
ne tema je bas na mestu, da nije onih trolova koji pojma nemaju o cemu pricaju, cek da instaliram mame i obrnem bugermana jedno 5 puta, bolje cu se osecati

ne znam za vas momci, prodavanje magle ce sve teze proci kod mene, a ako me nesto interesuje, Bogu fala imam dovoljno mozdanih vijuga da provalim i sam kako funkcionise, bez asistencije tzv. eksperata sa +30 god. iskustva, totalno je nebitno koja sfera interesovanja je u pitanju, tako da mogu slobodno da nastave na razvoju igrackih konzola/igrica, jedini nacin da me nateraju da nagradim njihov trud i rad je kroz `RTS TV pretplatu` i sl. vidove haraca koji svi placaju, a nikada ne koriste pomenute usluge (pardon, neki mozda i koriste)

no nacice se nacin da se i ta rupa na svirali trajno zatvori (vakcine su dobar pravac razvoja stvari - `Osoba sa invaliditetom sa 100 odsto telesnog oštećenja.` itd.)

`The aim of public education is not to spread enlightement at all. It is
simply to reduce as many individuals as possible to the same safe level,
to breed a standard citizenry, to put down dissent and originallity.`


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Daum ... 02.10.2020. 13:16 #665220

status: user
broj poruka: 12785
Da li ću jednom da dodjem na ovaj forum da micika ne piše o vakcinama, čipovima i teorijama zavera...


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 2  
Broj postavljenih tema: 60273. Broj poslatih odgovora: 646087.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs