Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Internet
Internet servisi, programi, prezentacije, ...
cene održavanja računa?
STRANA 1 OD 1
nisque cene održavanja računa? 11.11.2020. 21:14 T67836

status: user
broj poruka: 1060
jel zna neko da li postoji neka internet adresa sa ažurnim cenama održavanja tekućih računa po bankama kod nas?

I AM the God of war.. Nothing defies me!!
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
macann ** 11.11.2020. 22:56 #665975

status: user
broj poruka: 58

https://www.kamatica.com/racuni/racun

PS. Zakonom bih zabranio odrzavanje... Lihvari najgori

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
miki069 Poštanska štedionica 12.11.2020. 07:10 #665978

status: user
broj poruka: 1234
Ako mejlom šalju izveštaj onda je održavanje 110 dinara mesečno.


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Heisenberg Ubedljivo najjeftinije i najbolje 04.12.2020. 20:53 #666570

status: user
broj poruka: 113
https://www.bancaintesa.rs/stanovnistvo/platni-racuni/platni-racun-sa-osnovnim-uslugama.88.html

Pisljivih nepunih 200 dinara, odnosno 195.

Po meni a u odnosu na druge banke kojima osnova osnove, znaci usrana DINA nije ispod 200 dinara a ovde dobijas i pomenutu i VISA beskontaktnu koju ces samo da prislanjas na POS terminale po prodavnicama, taksijima i sl. ovo nema premca.

Ne reklamiram ih, kartica je ocajno dizajnirana, ko da je dete saralo raznim flomasterima po beloj povrsini ali istrazivao sam jer sam trazio i za sebe, e sad jedino sto ne znam a sada ne rade je da li rade dostavu mesecnog izvoda mejlom i da li je to ukljuceno u cenu.

Naravno, ni Intesa nije majka mara, sledeci jaci paket je 300 dinara a ovih 195 dinara se skida imao ih ili nemao odnosno isao ti promet po tekucem ili ne.

Ali ukratko i bez mnogo razmisljanja - BEST BUY kod nas a filijale imas svuda, i naravno napominje ludila u obliku - m-bankinga i naloga za prenos odnosno kako se to zove za fizicka lica, koji su 0 rsd, pare recimo meni sa intese na moju lezu mo me nt al no, itd.

Nema greske sa ovim.


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
ZooLoo ... 04.12.2020. 20:58 #666572

status: user
broj poruka: 3974
Ja sam od skoro u Intesi, hteo taj prvo osnovni ali nagovori me zena da uzmem HIT, tj. taj od 300 din, sto opet nije puno, a nudi dosta vise, a ne znas kad ce da ti zatreba. Koliko sam samo fee platio Payoneeru, ovo je super. :D


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Heisenberg Re: ... 04.12.2020. 21:01 #666573

status: user
broj poruka: 113
Znaci da sutnem Payoneer? Trebalo je sa airbnb.com da mi krenu neke uplate koje idu odmah u odnosu na kad idu na devizni domacih banaka a pritom kontam i domace banke se ugradjuju procentualno u pricu.

Sto uze Intesa hit koj moj, zbog SAVA osiguranja kojim me je vrbovala zena sa call centra? Bas ce to da me spase u sudnjem casu, ziv nisam :D

A da, cekovi u 21. veku? Aman ljudi pa nije nam predsednik Josip Broz Tito a na vlasti Komunisticka Partija Jugoslavije / Savez Komunista Jugoslavije. Neke stvari su ipak za zaborav.


:: Ja sam od skoro u Intesi, hteo taj prvo osnovni ali nagovori me zena da uzmem HIT, tj. taj od 300 din, sto opet nije puno, a nudi dosta vise, a ne znas kad ce da ti zatreba. Koliko sam samo fee platio Payoneeru, ovo je super. :
::
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
ZooLoo ... 05.12.2020. 09:18 #666576

status: user
broj poruka: 3974
Ne moras da sutnes, daleko je bolja opcija nego PP. I nisi primoran da ga vezujes za banku, i prebacivanje kod nas.

Pa nzm ni ja, kao mozda ti nekad zatreba.. Mada bio sam u zurbi i nisam hteo da se obaram previse. :D

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60273. Broj poslatih odgovora: 646078.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs