Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Komponente
Igrački rekviziti i konzole
Budget gamepad za pc
STRANA 1 OD 1
wyroos Budget gamepad za pc 11.11.2020. 21:21 T67837

status: user
broj poruka: 179
Klinac mi kuka da mu uzmem neki gamepad.
Obzirom da jos uvek nije nesto navucen na komp i da se nema love, koji vi preporucujete?

Neka varijanta value for money...

Hvala svima!!
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
phoboskv ... 12.11.2020. 01:02 #665977

status: user
broj poruka: 939
https://bit.ly/2UmQNEo

+

https://bit.ly/3lrsMIn

Mene ta kombinacija sluzi 15-20 god. bez da se ikad ista pokvarilo. Naravno, pod uslovom da nadjes original Sony dual shock 2.
Garantovano bolje od svih novih gamepadova slicne, a i vise cene!


Tell the Spartans, stranger passing by,
that here obedient to their laws we lie

`I`m the best there is at what I do, but what I do isn`t very nice`


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
eliot logitech f310 13.11.2020. 11:19 #665992

status: user
broj poruka: 161
jbg, garancija i kvalitet. Mislim da je oko 30e.
Mozda ima polovnih i jeftinijih.


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
x3msvabo Speedlink 13.11.2020. 15:30 #665994

status: user
broj poruka: 291
Iskreno koristio sam njihov dzojped jos od kad sam na faksu bio, dakle jedno 10 godina skoro. Kostao je oko 1200 dinara, i dalje kostaju toliko. Imaju i bezzicne, koristim sada, doduse retko, jedan, kostao je 30 evra. Koristi ga i nekoliko mojih drugara koji bas aktivno igraju PES, ko god je igrao, zna koliko puta tad isti leti preko pola sobe, i u zivotu su po 6-7 godina.

Po meni je to low budget kralj.

E sad ne znam gde mozes da ih nadjes, jer nisam u srbistanu vec 4-5 godina, a i koristim xbox controllere vec neko vreme. Ali tada ih je bilo u Emmi-u...

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
wyroos Hvala 13.11.2020. 18:03 #665996

status: user
broj poruka: 179
Na svim odgovorima.
Gledao sam taj speedlink. I meni deluje ok za tu lovu.

Hvala jos jednom



:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Rohirrim @ Eliot 14.11.2020. 19:04 #666006

status: user
broj poruka: 40
Posto i mene zanima malo ova tema, dugo sam razmisljao o Xbox gamepad-u, a kakav je recimo ovaj model, ukoliko znas? LOGITECH gamepad F710, on je noviji od F310...

Bog je s`nama i Hristova mati!

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
srdoch Re: Budget gamepad za pc 15.11.2020. 13:56 #666035

status: user
broj poruka: 1261
Vidim da niko nije preporučio ovaj a realno je najbolji u svom cenovnom rangu:
https://www.eponuda.com/gamepad-cene/redragon-saturn-g807-pc-ps3-xinput-black-gamepad-cena-432787

Nisi naveo šta će da igra ali mislim da mu je ovaj ok za sve što se inače igra gamepad-om. Pristojno je urađen a za trajnost ne mogu da tvrdim ništa, pošto ga ne koristim tako često a imam ga već dve godine skoro. Prednosti su mu što je X-Box layout i sistem ga vidi kao X-Box Controller tako da je totalno plug and play. Čak je i PS3 kompatibilan ako ti to uopšte znači. Ima analogne trigere i leži u ruci kao saliven. Za te pare mislim da nema ništa kvalitetnije.

Intel i7 3770K @4.6GHz + HyperTX2 Custom, Gigabyte Z77X-UD5H, Kingston HXS 32GB DDR3 2400MHz, Gigabyte GTX1070 G1 Gaming, LG 25 Ultrawide 2.5k, Samsung 40 HDR 4k, Samsung NVMe SSD 960 EVO 250GB (Win10), Crucial BX100 250GB (Win7), Storage 9TB
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
ZooLoo ... 15.11.2020. 14:08 #666036

status: user
broj poruka: 3974
Kupi kao covek Xbox one/X/series X ili dualshock kontroler od playstation-a 4.

Mozes da ih nadjes polovne verovatno sada, a novi su oko 50e, ali vrede, ubodes i ne razmisljas, full podrska na steamu. Koristio sam oba na kompu, jes da mi vise odgovara DS4 zbog Sonija, ali ako gledamo samo PC, mozda za nijansu bolja opcija Xbox kontroler.

Ti budzetski, kineski zaobidji. Logitech za 30-40e nema sta da se razmatra, da je 15-20e ok umesto kineza, sve preko samo gore navedeno.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Rohirrim ... 15.11.2020. 14:13 #666037

status: user
broj poruka: 40
@srdoch Na tom modelu, kada se ide ukoso, kako reaguje, da li je precizan?

@ZooLoo I ja msm da je to najbolje resenje. Pomislih, bolje i da pljunem vise i da ne razmisljam. Ipak je to decenijski proverena stvar. I od jednih i od drugih.

Bog je s`nama i Hristova mati!

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
srdoch ... 15.11.2020. 15:01 #666040

status: user
broj poruka: 1261
@ZooLoo
Slažem se gledajući iz mog ugla, ali čovek je lepo naveo da mu treba budžet rešenje za klinca koji još čestito ni ne igra nešto. Suludo je da daje 6000 din za tako kvalitetnu spravu koju neće ni koristiti u pravoj meri a pritom će je njakati klinac kome taj kvalitet nije toliko ni bitan. Još gora varijanta da uzima takvu spravu polovnu iznjakanu i da pukne recimo 3000 din, a ima ovaj Saturn bukvalno za 15€ nov.

@Rohirrim
Nisam siguran da sam baš razumeo na šta misliš, da li na d-pad ili analognu palicu? U svakom slučaju nisam primetio bilo kakve probleme prilikom korišćenja. Sve što sam igrao radilo je korektno.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
wyroos @srdoch 16.11.2020. 01:09 #666053

status: user
broj poruka: 179
Na kraju sam i uzeo taj redragon zato sto nisu imali speedlink, klinac spava sa njim :)
Evo vec 2 dana se ne buni i sve radi, samo jos da ga odvojim od kompa...

Takodje su redragon pohvalili i prporucili u radnji.
Klinci su kupili i komplet redragon: mis, tastatura, slusalica i podloga ali to ne bih preporucio.
Ovaj gamepad izgleda bolje od gore navedenog kompleta.


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
srdoch Re: @srdoch 17.11.2020. 01:10 #666113

status: user
broj poruka: 1261
Taj gamepad realno deluje kao da je iz višeg cenovnog ranga, i vizuelno i po osećaju u ruci. E sad koliko će preživeti videćemo. Ja ovaj imam skoro dve godine ali nije da sam ga nešto baš trošio. Trebalo bi da potraje. U svakom slučaju mislim da se nisi zeznuo. Čak i da izgura klincu godinu dana nije bio velika investicija. Sa srećom i nek ga dobro služi!
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60273. Broj poslatih odgovora: 646091.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs