Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Tehnika
Kućna tehnika
Predlog za ves masinu
STRANA 1 OD 2  
Rohirrim Predlog za ves masinu 14.11.2020. 18:08 T67847

status: user
broj poruka: 40
Pozdrav, treba mi sugestija i pomoc oko ves masina, obzirom da trenutna Candy Activa Smart CY2 104 tokom skoro decenijskog koriscenja i ne bas dobrog odrzavanja je potpuno vrisnula. Po dimenzijama da bude slicna, ona je u dubini oko 33cm, ako danas uopste postoji nesto priblizno. Nisam pratio nesto brendove, ono sto bih gledao da izbegnem je Gorenje, Beko mi je deluje skroz ok. Od nekih karakteristika ako ima inverterski motor, da je A++(+)? Zahvalan na svakoj sugestiji.

Bog je s`nama i Hristova mati!
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
perrakojot Re: Predlog za ves masinu 14.11.2020. 20:50 #666011

status: user
broj poruka: 985

prvo kazi kojim budzetom raspolazes,pa onda ocekuj predloge :)

:: Pozdrav, treba mi sugestija i pomoc oko ves masina, obzirom da trenutna Candy Activa Smart CY2 104 tokom skoro decenijskog koriscenja i ne bas dobrog odrzavanja je potpuno vrisnula. Po dimenzijama da bude slicna, ona je u dubini oko 33cm, ako danas uopste postoji nesto priblizno. Nisam pratio nesto brendove, ono sto bih gledao da izbegnem je Gorenje, Beko mi je deluje skroz ok. Od nekih karakteristika ako ima inverterski motor, da je A++(+)? Zahvalan na svakoj sugestiji
::
:: Bog je s`nama i Hristova mati!
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
solaja777 ..... 14.11.2020. 21:16 #666012

status: user
broj poruka: 3277
Prosle nedelje crkla mi je stara gorenje wa583 ves masina (elektromotor) i pre pet dana stigla nova :

BEKO WUE 8736 XST
Centrifuga 1400, inverter motor sam registrovao za 10 godina garancije a sama masina ima 5 godina garancije.

Placena 35490 dinara a one Ariel kapsule sto reklamiraju da se dobija uz ves masinu je popus tj prave se svi redom ludi ( beko, maloprodaja i veleprodaja)

5 dana je malo za ikakvu preporuku ali ako ti nesto znaci za sad savrseno radi.

Evo i fotke :
https://ibb.co/dk06dWp
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
solaja777 I da 14.11.2020. 21:43 #666014

status: user
broj poruka: 3277

Gorenje me izdala tacno 4 Novembra a 5-tog krece prodaja Ryzen 5000 procesora , hebem joj sve najgora ves masina, ako je kupis zajebace te bas kad ne treba .)



:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
blackwolf - - - 14.11.2020. 23:21 #666016

status: user
broj poruka: 1470
Još jedan glas za Beko, imam je 5 god sada,, pre par meseci crko grejač, što je manje/više potrošno, i ispostavilo se da je ostalo još tipa nedelju dana garancije, došao čovek, uredno zamenio sve, i sada ponovo šljaka. Za 5 god osim ovog kvara ništa drugo nije bilo.

Black Wolf

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Rohirrim ... 15.11.2020. 02:44 #666020

status: user
broj poruka: 40
@perrakojot Sve je dolazilo u obzir.

@solaja777 Svidja mi se ovaj predlog, nekako ljudi i taj Beko nesto ne mirisu, ali se meni dopao neki njihov frizider, a cuo sam da su oko toga pouzdani, pa sam onda nekako hteo da uparim. Svidja mi se sve oko tog modela, jedino sto u mom slucaju ne odgovara je dubina dosta je velika, da je barem 45cm, nemam toliki prostor. Kada se izmeri tih 55 cm, od kog dela je to? Eto za Gorenjem, sve zavisi individualno. Joj i ja se bakcem oko sklapanja build-a, cekam na to celu godinu. :)

@blackwolf Hvala, drago mi je da ima zadovoljnih sa tim proizvodjacem, njihov frizider cu da uzimam isto 99%.

Bog je s`nama i Hristova mati!

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
leruman ... 15.11.2020. 04:03 #666021

status: user
broj poruka: 145
Posto sam relativno skoro kupovao masinu i frizider mozda imam malo drugacije misljenje

Za koji period kupujes ves masinu? Hoces da ti traje koliko je garancija ili duze? Svi prozivodjaci manje vise traju koliko im je garancija, mozda neka pere bolje ili gore. to je vec stvar cene ili modela.

Beko je dobra marka, imam neke stvari od njih . Ali moj majstor za belu tehniku mi je dao drugaciju preporuku. On kaze samo LG ili samsung ves masine .

Razlog je cena odrzavanja nakon garancije. Osim ova dva proizvodjaca, svi ostali prave masinu i bubanj tako da ako lezaj crkne, mora da se sece i vari bubanj da bi se to resilo. Kog LG i Samsunga je napravljeno da se lako skine lezaj i zameni. Bonus LG je da ima svoju LG akademiju koja uvek ima delove.

Stara LG masina je radila vise od 10 godina, uz zamene grejaca redovno. Na kraju je crkla elektronia i nije se isplatilo popravljati je.

Ja sam na kraju uzeo LG, naravno da je cena skulja nego Beko ali mislim da ako se cesto koristi na duze staze se isplati. Muka mi je samo da je plastika na mojoj staroj LG kvaitetnije od nove, al to ne mogu da promeni :( Tako ih sad sve prave.

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
obradmi Re: ... 15.11.2020. 08:38 #666022

status: user
broj poruka: 7695
Ja imam Samsung mogu da potvrdim to sto si napisao ,mislim da njemu treba nesto od jeftinijih masina ,a da su `dobre`.Vox je nasa firma ,mozda bi mogao to ,pa ako nesto i rikne nije problem za delove.


:: Posto sam relativno skoro kupovao masinu i frizider mozda imam malo drugacije misljenj
::
:: Za koji period kupujes ves masinu? Hoces da ti traje koliko je garancija ili duze? Svi prozivodjaci manje vise traju koliko im je garancija, mozda neka pere bolje ili gore. to je vec stvar cene ili modela
::
:: Beko je dobra marka, imam neke stvari od njih . Ali moj majstor za belu tehniku mi je dao drugaciju preporuku. On kaze samo LG ili samsung ves masine
::
:: Razlog je cena odrzavanja nakon garancije. Osim ova dva proizvodjaca, svi ostali prave masinu i bubanj tako da ako lezaj crkne, mora da se sece i vari bubanj da bi se to resilo. Kog LG i Samsunga je napravljeno da se lako skine lezaj i zameni. Bonus LG je da ima svoju LG akademiju koja uvek ima delove
::
:: Stara LG masina je radila vise od 10 godina, uz zamene grejaca redovno. Na kraju je crkla elektronia i nije se isplatilo popravljati je.
::
:: Ja sam na kraju uzeo LG, naravno da je cena skulja nego Beko ali mislim da ako se cesto koristi na duze staze se isplati. Muka mi je samo da je plastika na mojoj staroj LG kvaitetnije od nove, al to ne mogu da promeni :( Tako ih sad sve prave
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
luja-88 Re: ... 15.11.2020. 08:58 #666023

status: user
broj poruka: 1620
:: Posto sam relativno skoro kupovao masinu i frizider mozda imam malo drugacije misljenj
::
:: Za koji period kupujes ves masinu? Hoces da ti traje koliko je garancija ili duze? Svi prozivodjaci manje vise traju koliko im je garancija, mozda neka pere bolje ili gore. to je vec stvar cene ili modela

::
:: Beko je dobra marka, imam neke stvari od njih . Ali moj majstor za belu tehniku mi je dao drugaciju preporuku. On kaze samo LG ili samsung ves masine
::
:: Razlog je cena odrzavanja nakon garancije. Osim ova dva proizvodjaca, svi ostali prave masinu i bubanj tako da ako lezaj crkne, mora da se sece i vari bubanj da bi se to resilo. Kog LG i Samsunga je napravljeno da se lako skine lezaj i zameni. Bonus LG je da ima svoju LG akademiju koja uvek ima delove

Kvarovi su diskutabilna stvar jer je to sve iz serijske proizvodnje i neće te spasiti ovaj ili onaj proizvođač - tu je amin za sve što danas može da se kupi. Što se tiče dostupnosti delova, to jeste prednost ako stvarno imaju sve na lageru, ali nije od presudnog značaja.

Priča za kazan i ležajeve stoji, ali ne živi u zabludi da je direktno vezano za ovog ili onog proizvođača, već zavisi od konkretnog modela.

Pre kupovine određenog modela bilo koje mašine svako može da pozove ovlašćeni servis i reći će vam da li je kazan na toj mašini fabrički `zaliven` ili ima šrafove pa su ležajevi pristupačni za zamenu (čak i kada jesu, ne očekujte da će popravka biti preterano jeftina jer najčešće mora da se izvlači skoro sve iz kućišta mašine).

Prvi put čujem za polurešenje vezano za sečenje i varenje plastike pri zameni ležajeva na veš-mašini - nemojte se zavaravati da će ovo rešiti problem na duže staze jer svako zagrevanje deformiše plastiku u manjoj ili većoj meri (druga stvar, uvek se postavlja i pitanje u kakvom je stanju osovina bubnja kad zveknu ležajevi - nevezano za to da li se kazan otvara pomoću šrafova ili ne). Pravo rešenje u tim situacijama je zamena kompletnog kazana i bubnja za ispravne, sa dobrim ležajevima - pozovete jednog-drugog-trećeg majstora i naći će se već dobar polovan kazan. Kupovina novog najčešće nema smisla jer su cene nezdrave, naročito imajući u vidu da ljudi često škartiraju mehanički ispravne mašine čim zvekne elektronika.

:: Stara LG masina je radila vise od 10 godina, uz zamene grejaca redovno.

Koliko puta se to desilo pa je zamena u množini?

:: Na kraju je crkla elektronia i nije se isplatilo popravljati je.

Inače, imam u Zemunu čoveka koji popravlja elektronike na mašinama za veš i sudove za razumnu cene pa slobodno šaljite mejl da vam dam kontakt ako nekom zatreba.

Savet za sve: pri transportu bilo koje mašine koja je prethodno bila u radu (u bilo kom trenutku), nikada istu ne obarajte na bočnu stranu na kojoj se nalazi i elektronski programator - ova ljudska glupost je jedan od najčešćih uzroka crkavanja elektronike pošto se mala količina vode iz sistema slije iz posude za deterdžent i napravi haos (potpisujem da uvek ostane bar malo vode, čak i nakon nekoliko meseci bez rada).

:: Ja sam na kraju uzeo LG, naravno da je cena skulja nego Beko ali mislim da ako se cesto koristi na duze staze se isplati. Muka mi je samo da je plastika na mojoj staroj LG kvaitetnije od nove, al to ne mogu da promeni :( Tako ih sad sve prave

Na temu LG-a, evo jedne zanimljivosti (zanemarite Vučka u naslovu, ovo nema veze s njim i politikom):
http://rs.n1info.com/Biznis/a663518/Beogradjanin-resio-da-istera-pravdu-za-ves-masinu-stigao-i-do-Vucicevog-kabineta.html

Ne kažem da i drugi proizvođači ne pribegavaju sličnom marketingu, ali za LG mogu da potvrdim pošto je kolega pre jedno dva meseca kupio njihovu mašinu za 100k+ i našao se u identičnoj situaciji kao ovaj bajica iz gore navedenog članka (jedino što je kolega naleteo na finog sudskog tumača koji mu je naplatio samo 2 soma za dolazak, iako je to po redovnom cenovniku trebalo da izađe 17k+).
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
solaja777 @Rohirrim 15.11.2020. 09:35 #666024

status: user
broj poruka: 3277
Dubina joj je 55cm, ono sto sam izmerio je gornja plastika do 50cm i od te plasike jos neka 3cm su isturena vrata od ves masine, sad nazad da li je isturena ne mogu tacno proceniti. Ali da racunaj dubina do 55cm.

Masina je naspram one moje stare teska , staru masinu sam sam izneo a ova je tezine 71kg te su potrebna dvojica za unos.

Pri montazi nemoj zaboraviti da sa zadnje strane skines blokatore ima ih 4 ali su u pitanju srafovi ne metalne sipke, tako da odsrafis srafove i izvadis plastiku a na to mesto umetnes plasticne cepove iz kesice.

Sto se tice garancije inverter motora i registracije garancije cisto da znas da se za serijski broj unosis prvih 10 brojeva serijskog broja ves masine(otvoris vrata ves masine i videces nalepnicu sa podacima). Inace masina ima 12 brojeva za serijski broj a sajt za registraciju garancije dozvoljava unos 10 brojeva. Potvrdu garancije 10 godina na inverter dobijas na mejl.
Zvao sam call centar ali se tamo niko nije javljao tako da pitanja postavljas na njihov mejl - bar je tako bilo prosle nedelje.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
duqp Lujo 15.11.2020. 13:30 #666032

status: user
broj poruka: 3466


Daj taj kontakt

Tetki se nesto sjebalo na masini, dva puta joj dolazili majstori i rekli da sedi pored masine i lupa po programatoru pa ako uhvati kontakt nekad uhvati a ako ne neka pere bez centrifuge.

Zao mi je sto nisam bio tu kad su joj to govorili a ona mi ne da kontakt da odem ja da mi poprave nesto tom metodom i da mi naplate dolazak i jos neku nebulozu
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
20Alvaro Predlog za ves masinu 15.11.2020. 13:32 #666033

status: user
broj poruka: 288
Sto duza garancija i sto bolja servisna mreza. U danasnje vreme, ostalo su sve nijanse. U datim dimenzijama tesko je naci frontloader masinu. Veci je izbor toploader-a.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
luja-88 Re: Lujo 15.11.2020. 14:56 #666039

status: user
broj poruka: 1620
Poslao

:: Daj taj kontak
::
:: Tetki se nesto sjebalo na masini, dva puta joj dolazili majstori i rekli da sedi pored masine i lupa po programatoru pa ako uhvati kontakt nekad uhvati a ako ne neka pere bez centrifuge.
::
:: Zao mi je sto nisam bio tu kad su joj to govorili a ona mi ne da kontakt da odem ja da mi poprave nesto tom metodom i da mi naplate dolazak i jos neku nebuloz
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Rohirrim ... 15.11.2020. 15:34 #666041

status: user
broj poruka: 40
@obradmi Ne bih bas neku od 20k, tako da svakako nisam tu neki stedisa. Kad vec mogucnosti dozvoljavaju.

@luja-88 To za LG sam video, jeste da verovatno to mnogi rade, ali posto je ovo bas aktuelno, zaobisao bih LG. Za oko su mi zapale sledece marke, Beko, ponovo Candy i Electrolux. Hvala za savet sto se tice tog zalivenog, ne zalivenog.

@solaja777 Dopada mi se, nego cu moraci dalje u potragu zbog same velicine.

E ovako, zbog same velicine koja mi je bitna, na ove neke modele sam naleteo, pa od veceg zla bih izabrao manje... Nazalost tu se nije nasao Beko, uglavnom su im modeli od 45cm.

https://www.candy.rs/sr_RS_latin/aparati/operi-osusi/prednje-punjenje-ves-masine/-/catalog/31009699/co4-1072d3-2-s

https://www.electrolux.rs/laundry/laundry/washing-machines/front-loader-washing-machine/ew6s226si/

Bog je s`nama i Hristova mati!

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
solaja777 Pogledaj 15.11.2020. 15:46 #666042

status: user
broj poruka: 3277
Na ana forumu imas podosta sadrzaja pa prelistaj malo mozda nadjes jos neku preporuku:

https://www.ana.rs/forum/index.php?PHPSESSID=0824982a451377fa587648ab048c77cb&topic=26911.9930


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
duqp A jel neko skoro uzimao sporet 15.11.2020. 16:25 #666043

status: user
broj poruka: 3466

Valja li tu candy ili opet beko?

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
miki069 Bubanj 15.11.2020. 16:45 #666044

status: user
broj poruka: 1234
Gledaj da bude od metala a ne od plastike.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
obradmi Re: ... 15.11.2020. 18:05 #666045

status: user
broj poruka: 7695
Vox garancija ti je 5 godina sto je vise nego dovoljno ,imas i kod njih skupljih i jeftinijih modela ,Beko su Turci,Candy i to je nesto slicno ,zbog delova je Vox najjaci.To je sve kod nas .Da mi sad treba masina uzeo bih Vox.Samsung kad sam kupovao garancija je bila 2 godine ,a ona traje preko 10 godina.


:: @obradmi Ne bih bas neku od 20k, tako da svakako nisam tu neki stedisa. Kad vec mogucnosti dozvoljavaju
::
:: @luja-88 To za LG sam video, jeste da verovatno to mnogi rade, ali posto je ovo bas aktuelno, zaobisao bih LG. Za oko su mi zapale sledece marke, Beko, ponovo Candy i Electrolux. Hvala za savet sto se tice tog zalivenog, ne zalivenog.
::
:: @solaja777 Dopada mi se, nego cu moraci dalje u potragu zbog same velicine
::
:: E ovako, zbog same velicine koja mi je bitna, na ove neke modele sam naleteo, pa od veceg zla bih izabrao manje... Nazalost tu se nije nasao Beko, uglavnom su im modeli od 45cm
::
:: https://www.candy.rs/sr_RS_latin/aparati/operi-osusi/prednje-punjenje-ves-masine/-/catalog/31009699/co4-1072d3-2-
::
:: https://www.electrolux.rs/laundry/laundry/washing-machines/front-loader-washing-machine/ew6s226si
::
:: Bog je s`nama i Hristova mati
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
neXus2000 ... 15.11.2020. 18:15 #666046

status: user
broj poruka: 3346
Za te dimenzije mozes da se oprostis. Jedini izbor su Candy i jedan Electrolux. Candy izbegavaj, najvise se kvari. Nije to vise to. Ako mozes sa vecom dubinom, od jeftinijih juris Beko (odlican je), a onda LG ili Samsung. Samo pre LG zbog direct drive motora. Sto se tice Beka, isto ganjas sa inverter motorom.


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
luja-88 Re: Bubanj 15.11.2020. 19:39 #666047

status: user
broj poruka: 1620
:: Gledaj da bude od metala a ne od plastike

Je l` imaš info da li ih neko i dalje radi i na kojim modelima? To baš odavno nisam video na novijim mašinama... Ako ima prohromskih, to bi bilo idealno, ali takve mašine su bile veoma retke i ranije, u vreme kad su se još masovno koristili emajlirani kazani.

S druge strane, plastika ima dodatnu prednost po pitanju buke, poredeći sa metalom...
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
strela75 Ne Candy... 15.11.2020. 21:22 #666048

status: user
broj poruka: 1588
Resimo mi da se napravimo pametni i zamenimo Gorenje WA583 sa ves masinom i susilicom Candy EVOW4653S. Kao 6+5kg (6 pranje - 5 susenje, mada cak ni to nije tacno). Uglavnom, posle dva-tri meseca kruni se guma na vratima. Kazu iz zvanicnog servisa - preterivali ste sa tezinom vesa pa se ostetila guma - moracete da platite deo i zamenu. A u masinu stavljano manje nego u Gorenje, koja je za 5kg vesa (manji je bubanj, ne moze ni da stane). Masina radila max 1 put nedeljno. Popizdim, uslikam masinu, gumu i posaljem italijanima da hocu da iznesu govno iz kuce i da mi vrate pare nazad. Eto ih zovu iz zvanicnog servisa - imaju gumu, dosli bi da zamene (naravno besplatno).
Od tada do danas, 3 puta menjan grejac, i jos jednom menjana guma na vratima (definitivno je fabricki lose projektovana). Masina se koristi max 1-2 puta nedeljno, a gorenje wa583 (iz 2004), koju prebacismo babi i dan danas radi bez greske i pere 3-4 puta nedeljno. Plus ovo govno ne koristimo za susenje vesa, jer smrdi zapaljena guma (sto je jos pre zezne).

Tako da Candy ni u snu ne uzimam (i da, ima plastican bubanj i kad se zezne grejac uvek postoji opasnost da majstor ako lose postavi novi grejac moze da progori bubanj).

Eto ih `my 2 cents` na temu.

Pozdrav.
-
Just look at us.Everything is backwards. everything is upside down.Doctors destroy health, lawyers destroy justice, universities destroy knowledge, governments destroy freedom, the major media destroy information and religions destroy spirituality

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
20Alvaro Re: Bubanj 15.11.2020. 21:33 #666049

status: user
broj poruka: 288
:: Gledaj da bude od metala a ne od plastike
::

Prohromski kazan tesko ko da nudi danas. Mozda Miele..

@Rohirrim

Na ES forumu ima velika tema o ves masinama. Ana forum bih zaobisao u ovom slucaju.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Rohirrim ... 15.11.2020. 22:36 #666050

status: user
broj poruka: 40
@miki069 Pa sad, to mozda jeste bitno, a meni u ovako malo suzenom izboru i nije. Nazalost ocigledno da ne moze sve da se uklopi, a da je u tim merama.

@obradmi Mozda neko zaista ima dobrog iskustva, licnog sa tim proizvodjacem nemam, imam njihov TV (dobio), pokvario se u vec u prvoj godini koriscenja, otislo LED pozadinsko osvetljenje, jedva sam ga servisirao, sreca bilo free.

@neXus2000 Gledam taj Electrolux, nisam nesto naisao na bas lose komentare i razmisljam okusam srecu sa njima. Candy cu onda zaista izbeci. A Beko, kada bi bila neka sa dubinom 40 i inverter motorom. Gledam, ali izgleda da su sve minimum 45cm dubine, nema cak ni koji model sa ispod 45cm.

@strela75 Hvala na sugestiji, otpisao sam definitivno Candy, gledam se oprobam sa mozda Electrolux.

@20Alvaro Postavio, nisam jos dobio nikakav odgovor, vise sam ovde predloga i sugestija dobio.

Bog je s`nama i Hristova mati!

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
luja-88 Re: Ne Candy... 15.11.2020. 22:49 #666051

status: user
broj poruka: 1620
:: Tako da Candy ni u snu ne uzimam (i da, ima plastican bubanj i kad se zezne grejac uvek postoji opasnost da majstor ako lose postavi novi grejac moze da progori bubanj)

To mi zvuči kao veoma malo verovatno - grejači nakon montaže ne mogu da dođu u kontakt sa drugim delovima unutar kazana, pa i samim kazanom, bez da je to prethodno uzrokovano nekom havarijom. Ako i dođe do toga da bude toliko loše (ukrivo) montiran, doći će do značajnog curenja vode na mestu montaže mnogo pre nego što mašina uopšte dođe do programa grejanja - jedino ako `majstor` nekim čudom ugradi pogrešan grejač (recimo, onaj zakrivljeni ubaci u mašinu koja nije predviđena za takav), ali priče o specijalcima su već za posebnu temu, a već smo malo skrenuli...
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
20Alvaro Predlog za ves masinu 15.11.2020. 23:02 #666052

status: user
broj poruka: 288
http://www.opravy-pracek-hladuvka.cz/ebek-kvality-spotebi/ebek-kvality-spotebi-1

Zapazanje o kvalitetu bele tehnike jednog servisera iz Ceske. 1 - najbolji, 5 - najgori
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Sub-Z Pre oko godinu dana uzeo 16.11.2020. 07:30 #666056

status: user
broj poruka: 1620
Candy GVS44 138DWC3-S...zasad sve kako treba, 5 god garancije, 11 god na inverter motor...47 cm je dubina. Za dugovećnost ćemo videti...
GA-790XTA-UD4, Phenom II 955BE, 12Gb DDR3, MSI 7950 TFIII, WD Black 1Tb, Audigy ES, TT ToughPower 675W, CM Gladiator 600, Dell S2340L...
Fiat iustitia, et pereat mundus


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 2  
Broj postavljenih tema: 60274. Broj poslatih odgovora: 646092.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs