Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Komponente
Grafičke i video karte, monitori, ...
Vertikalni drzac za graficku
STRANA 1 OD 1
vankbg Vertikalni drzac za graficku 27.11.2020. 17:41 T67885

status: user
broj poruka: 14
Pozdrav drugari, ima li neko na prodaju vertikalni drzac za graficku karticu, ovaj sa linka ili slican?

Riser kabl vec imam, tako da mi je i samo metalni deo vise nego dovoljan, ali nije problem ako imate sa svojim kablom vec.


https://www.coolermaster.com/catalog/cases/accessories/vertical-graphics-card-holder-kit/
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
duqp Ovaj sa linka 27.11.2020. 19:16 #666412

status: user
broj poruka: 3466



Deluje kao iskljucivo za ta kućišta sto su naveli. Mislim da ti ne gine ebag amazon ili madjari eventualno
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Kutalion Salju za srbiju 27.11.2020. 23:29 #666418

status: user
broj poruka: 2480
https://www.ekwb.com/shop/catalogsearch/result/?q=Vertical+gpu

Najbolji drzac. Imas jedan za kucista koja nemaju precke izmedju expanzionih slotova i drugi koji radi za oba.

Ryzen 3900X | Custom loop EK 2x360+2x D5 | Aorus X570-I | ASUS 3080 TUF | 2x16GB DDR4 4000MHz | Samsung 970 EVO 512gb | 2x 4Tb WD Red | Corair SFX 600 Platinum |

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Clone Re 28.11.2020. 21:30 #666450

status: user
broj poruka: 26
Pogledaj Email


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
pmfrulez ... 29.11.2020. 07:11 #666456

status: user
broj poruka: 994
jel ovo zajebancija neka ili su cene za ovo parcence lima ovolike ....63eur za sta ...? za tolko ispliva redovno rx 570 4gb karta cela sasvim pristojna za gejming.....vidim ja da je ovaj svet ostiso u qrac odavno... sve komponente i tehnika polako dobijaju cetvrtu cifru... samo plate cele ostaju na 3...pocelo je sa telefonima nastavlja se ubrzano...sto je najjace ljudima je to normalno ,ne bune se preterano ipak su to ekstra telefoni flagship,ekstra graficka kartica,EKSTRA FUNKCIONALNO PARCENCE LIMA i slicno

They say I act like I don`t give a fuck...I tell them I`m not acting...It`s just who I am...

:: www :: icq :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60273. Broj poslatih odgovora: 646078.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs