Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Internet
Pristup Internetu
Problem s WiFi adapterom
STRANA 1 OD 1
Raniyah Problem s WiFi adapterom 14.12.2020. 07:12 T67924

status: user
broj poruka: 10

Koristim WiFi adapter za svoje računalo sa sustavom Windows 10. Moj Wifi adapter ne može se povezati s mojom Fiber internetskom vezom, ali se lako može povezati s mojom normalnom Wi-Fi vezom. Zna li netko zašto se to događa?
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
pajsgudgud Sam čip u ruteru? 14.12.2020. 08:05 #666841

status: user
broj poruka: 3737
Ako koristiš 5Ghz mrežu vrlo lako se može desiti da je čip u ruteru neispravan. Ja sam na Orionu i promenio sam pet ELTEX rutera zato što su crkavali čipovi jedan za drugim u roku od mesec dana. Jedan je čak stigao neispravan.

Ja imao LG G5 ne vidi 5Ghz mrežu, moja žena Samsung...uredno zakačena na 5Ghz.
support normality

GA 990XA - UD3, AMD fx8320+ereboss, AMD entertainment 8GB r.a.m, Samsung evo 840 120gb, WD 500Gb, RX580, Chieftec modular 750W.

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
imarkovic >> wifi - > fiber 14.12.2020. 10:03 #666846

status: user
broj poruka: 18940
Sta si ovde hteo da kazes?
`Moj Wifi adapter ne može se povezati s mojom Fiber internetskom vezom, ali se lako može povezati s mojom normalnom Wi-Fi vezom`

Pretpostavljam da si hteo da napises da WiFi radi, ali bez interneta... Kontaktiraj provajder, sta drugo...

@pajs, MTS ima krs rutere, pa je to i ocekivano, inace nikad mi se u zivotu tako nesto nije desilo. Cak su mi jednom zamenili ispravan ruter za nov isti.

Crta ličnosti je uopšten i usredsređen neuropsihički sistem, svojstven za individuu, kadar da različite draži ucini funkcionalno ekvivalentnim i da započne
i vodi različite vidove adaptivnog i ekspresivnog ponašanja.
Gordon Allport


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
duqp Ako nije trol i neko zezanje 14.12.2020. 10:28 #666847

status: user
broj poruka: 3466

Napisi sta je to normalna wifi veza po tebi
A sta je fiber

A ako mozes da se nakacis na fiber wifi sa telefonom, laptopom ili bilo cim, onda menjaj wifi adapter ili koristi lan kabl.

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
pajsgudgud Re: >> wifi - > fiber 14.12.2020. 11:21 #666850

status: user
broj poruka: 3737
Verovatno je mislio na fiber optic. Pošto je moja pretpostavka da gura konekcije od preko 100Mb/s za to mu treba 5Ghz, a običan internet je onaj preko kabla ili 2.4Ghz.

Nisam znao da je Orion MTS. Da sam znao uzeo bih ga nikad. Čekam da istekne ugovor i raskid.

Inače koji su slepci kada su me nagovarali...kao dajemo vam 3meseca po dinar pošto vam je do isteka ugovora sa sbb-om ostalo 3meseca i potpisujemo ugovor na 24meseca. Ja kao super, baš kul. Pozovem pre neki dan da proverim do kada mi traje ugovor. kaže mi lik potpisali ste na 27meseci. Ja reko(u sebi) aha dobro znači zajebali ste me za ona tri meseca, a koji je datum isteka ugovora. Lik mi mrtav ladan kaže pa izračunajte.

Umro sam od smeha. Nisam uspeo ni da se iznerviram. Jedini razlog što sam prešao na Orion je što su mi nudili 2600 mesečnu pretplatu naspram SBB-a koji mi je nudio 4000 za manje više isti paket.

support normality

GA 990XA - UD3, AMD fx8320+ereboss, AMD entertainment 8GB r.a.m, Samsung evo 840 120gb, WD 500Gb, RX580, Chieftec modular 750W.

:: Sta si ovde hteo da kazes?
:: `Moj Wifi adapter ne može se povezati s mojom Fiber internetskom vezom, ali se lako može povezati s mojom normalnom Wi-Fi vezom`
::
:: Pretpostavljam da si hteo da napises da WiFi radi, ali bez interneta... Kontaktiraj provajder, sta drugo..
::
:: @pajs, MTS ima krs rutere, pa je to i ocekivano, inace nikad mi se u zivotu tako nesto nije desilo. Cak su mi jednom zamenili ispravan ruter za nov isti
::
:: Crta ličnosti je uopšten i usredsređen neuropsihički sistem, svojstven za individuu, kadar da različite draži ucini funkcionalno ekvivalentnim i da započne
:: i vodi različite vidove adaptivnog i ekspresivnog ponašanja
:: Gordon Allport
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60273. Broj poslatih odgovora: 646087.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs