Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Internet
Zanimljive Internet adrese
VEOMA zanimljiva tetovaza....
STRANA 1 OD 1
perrakojot VEOMA zanimljiva tetovaza.... 02.02.2021. 21:44 T68034

status: user
broj poruka: 985

Planiram da uradim veoma nesvakidasnju tetovazu,verovatno jedinstvenu jer je moj dizajn,ali pre nego sto je uradim,hteo bih da uradim privremenu tetovazu,cisto da vidim gde da trajnu tetovazu pozicioniram... Pitanje glasi,jel znate nekog ko izradjuje privremene tetovaze raznih velicina na osnovu sL-I-K-E koju ja obezbedim???
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Bobi4ever Khm 02.02.2021. 22:00 #668041

status: user
broj poruka: 4866

Pitaj u tet shopu da li bi ti uradili.

Svakako pre ".radjenja". prave tetovaze, oni odrade nacrt koji ti potom zalepe na ruku i skinu foliju, kako bi taj nacrt ostao na kozi, nakon toga ide igla i plac (kako za koga sto se plakanja tice :)
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
perrakojot Re: Khm 02.02.2021. 22:08 #668042

status: user
broj poruka: 985

fora je da ``prosetam`` tetovazu jedno nedelju dana minimum,pa ako naidjem na pozitivne reakcije,da odradim trajnu,jer tetovaza stvarno nije za svacije oci,nebi da imam problema sa komsijama,murijom sl zbog tetovaze.... pa test period od 7-10 dana bi bio super za test.... zato trazim ``samolepljivu tetovazu`` ,da lici na pravu a da se skine za par nedelja ako ne odgovara...

::
:: Pitaj u tet shopu da li bi ti uradili
::
:: Svakako pre "..radjenja".. prave tetovaze, oni odrade nacrt koji ti potom zalepe na ruku i skinu foliju, kako bi taj nacrt ostao na kozi, nakon toga ide igla i plac (kako za koga sto se plakanja tice :)
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
duqp Milion opcija varijanti 02.02.2021. 22:08 #668043

status: user
broj poruka: 3466
Bobi ti lepo kaze nalepe ti taj otisak pa mozda prelomis tako

Ili se slikaj nekako pa u photoshop nalepi sebi i tako smanji komplikacije i proceni gde bi sta bi i bitna stvar zbog oblika i velicine gde bi sta islo

Ne mozes npr rukav motiv uraditi na vrat i obraz i pola čela lupam sad.

Jedan momak sa berze ovde zaljubljenik u vozila slucajno je eto nasao partnerku sa imenom Klaudija i odlucio da nakon 3 meseca veze uradi na podlaktici

Kasnije ce dodavati senke ornamente ukrase detalje ali osnova mu je bitna. Objedinio je dve ljubavi evo upload sam fotku bacite oko

https : / / ibb.co/HrnVQQM

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Veljazin I naravno ovo da se ne zaobidje 02.02.2021. 22:09 #668044

status: user
broj poruka: 46
Ja kad sam pitao osobu koja se bavi time koja me poznaje nudjeno mi je da pusti praznu tet iglu da radi po meni jer zavisno od velicine/detalja/whatever to ume da bude toksicno na zivce.

Za pocetak bolje plati da te 5-10 minuta bodu praznom iglom bez boje po tom mestu cisto da vidis da li ces moc i da izdrzis...

A za privremenu tetovazu postoji cuvena kana, boja koja traje neko vreme i ode...

Nadam se da si razumeo ovo oko bodenja prazne igle, jer sutra ce ta igla imati boju, radice se iz vise puta u zavisnosti od toga koliko mozes bola da istrpis, individualni smo svi.


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
perrakojot da 02.02.2021. 22:12 #668045

status: user
broj poruka: 985
izdrzacu ja iglu,nego sama tetovaza moze da izazoveteske reakcije,a bice na veoma vidljivom mesti,pa bas to me zanima,kana tetovaza za probu,ali da li neko radi kana tetovaze po mom dizajnu... svi imaju gotove primerke,a ja hocu bas moju tetovazu u kani prvo pa posle pravu... tatoo je brutalna....


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
duqp Isto tako ne osecas 02.02.2021. 22:15 #668046

status: user
broj poruka: 3466

Bol podjednako na svim delovima tela. Mada to se resi analgetikom kremom sprejom cime vec i sedis trpis kao kod zubara nema bola samo cujes zvuk.

Posto je tet ozbiljna stvar nemoj bas da gledas da odes u neku prcvarnicu i da ti od koi ribe naprave siluetu sardine ili tako nesto. Muka je i popravljati

Cena i reputacija majstora neka ti bude merilo pa nadji neki optimum tipa od 3 neke dobre preporuke i kad porazgovarate proceni i rokaj snimaj :)

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
duqp Re: da 02.02.2021. 22:18 #668047

status: user
broj poruka: 3466

Izvinite za dva posta, ne mogu edit

Pa kana je tecnost u koju umacu alatku i crtaju po tome sto si doneo da rade
Ali kana nema senke i tako, neke detalje koji te mozda odvrate od svega ali, probaj tako sta ima veze nije smak sveta


:: izdrzacu ja iglu,nego sama tetovaza moze da izazoveteske reakcije,a bice na veoma vidljivom mesti,pa bas to me zanima,kana tetovaza za probu,ali da li neko radi kana tetovaze po mom dizajnu... svi imaju gotove primerke,a ja hocu bas moju tetovazu u kani prvo pa posle pravu... tatoo je brutalna...
::
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Veljazin Re: da 02.02.2021. 22:18 #668048

status: user
broj poruka: 46
Pa meni je drugar davno crtao ispod sake neku glupost po mojoj zelji, nista specijalno, isprala se...
Prvo ide lupam, oznacavanje hemijskom olovkom ili preslikavanje skice na telo i onda ide kana - ako ces privremeno ili tet igla ako ces trajno, ali 3 milimetra pod kozu ili koliko mi je receno ne secam se, nije mi zvucalo sjajno znajuci mene i moje nerve.


:: izdrzacu ja iglu,nego sama tetovaza moze da izazoveteske reakcije,a bice na veoma vidljivom mesti,pa bas to me zanima,kana tetovaza za probu,ali da li neko radi kana tetovaze po mom dizajnu... svi imaju gotove primerke,a ja hocu bas moju tetovazu u kani prvo pa posle pravu... tatoo je brutalna...
::
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
perrakojot ok 02.02.2021. 22:22 #668049

status: user
broj poruka: 985
ali gde da odnesem sliku moje tetovaze,pa da je urade u kani,to je glavno pitanje...


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Veljazin Re: ok 02.02.2021. 22:29 #668050

status: user
broj poruka: 46
Druze jel imas kuci neki telekomunikacioni uredjaj? Pitaj bilo koji salon da ti skicira i pitaj da li mogu da ti preslikaju i urade kanu, ne znam gde da ides, ja mogu da ti dam broj od tattoo majstora vrhunskog, ili on od kolege/koleginice, ako to pitas... Za kanu stvarno znam koliko i gugl, ili mog Saleta da cimam koji mi je to radio 2004.-te - 2005.-te pa ako si voljan da se isprsis uradice decko, nije problem...


:: ali gde da odnesem sliku moje tetovaze,pa da je urade u kani,to je glavno pitanje..
::
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
duqp Gugl tetoviranje 02.02.2021. 22:31 #668051

status: user
broj poruka: 3466
Kana i vrti telefonom

Ne znam stvrno ko to radi. A malo mi glupo da imenujem tet.majstore ovde pa da reklamiram a nikad nismo pricali o kani i neodlucnosti itd.

Evo npr butina vidljivo sorts haljinica minic kupaći

https : / / ibb.co/NSGxPzj
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Veljazin Upravo to 02.02.2021. 22:32 #668052

status: user
broj poruka: 46
Odluci sta zelis, lepo decko napisao, hoces privremenu ili vecnu tetovazu? Salona i majstora i koleginica ima u tom poslu na hektolitre...


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
perrakojot probajte da razumete 02.02.2021. 22:37 #668053

status: user
broj poruka: 985
moram prvo da je istestiram,da vidim na kakve reakciju cu naici,ako ne budu dobre reakcije komsiluka i drugih ljudi,svaki put kad me panduri vide iscimace me zbog tetovaze... pa je lakse da uradim kanu,pa ako se pokaze da tetovaza smeta ljudima i pandurima koliko mislim da hoce smetati,lako je uklonim,lakse nego pravu tetovazu.... ako ne bude smetala nikom koliko se ja tripujem,idem pod iglu...


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
duqp Ajde otpriL-I-K-E napisi motiv i gde bi je stavio 02.02.2021. 22:52 #668055

status: user
broj poruka: 3466

A to za komsiluk, ne budi lud neka placu kukaju boli te uvo

Organi reda, nece oni tebe pikirati zbog tet ili motiva

Mada jedan je pijan uradio na 4 prsta od pesnice prednji deo CMPT i niko ne veruje da je pijanost i nemastina novca za skidanje ili u sta da prepravi
Uvek je prva asocijacija neki poremecaj, sekta i tako ta ludila.

Jbg ako kazes dizajn i zanimljiva daj da razmatramo detaljnije mozda ti bas neko odavde pomogne

Ja inace nemam nijednu, jer pre svega svaka tet ti dodje kao nova licna karta a drugo pun sam mladeza i ne drlja mi se po njima i trece gradjen sam kao stalak za infuziju i uglavnom dugi rukavi pantalone pa i sta da uradim da se negde vidi pokaze

Eventualno plećka mozda nekad nesto tu ali sam maljav pa je bzvz kako god okrenes...

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
JovanZ re 02.02.2021. 23:32 #668059

status: user
broj poruka: 2998
Ako mogu da pitam, kakva je to tetovaza zbog koje bi imao problema sa policajcima i komsijama?

Kada bih se dvoumio izmedju toga da li tetovaza moze da mi donese neke probleme ja bih onako iz predostroznosti izabrao neki drugi motiv ili je ne bih radio.

Isto pravilo je i ako bih se dvoumio da li je tetovaza prikladna ili ne.

I jos jedno slicno pravilo - ako se ikada zapitas da li ti treba zastita za oci dok majstorises - odgovor je uvek da :)

Ovo nema veze sa temom, ali mislim da je dobar zivotni savet.

Informaciona pismenost

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Rammulino pa 02.02.2021. 23:59 #668060

status: user
broj poruka: 384
o kojoj tetovazi je rec? msm kakva simbolika?
meni sada svasta prolazi kroz glavu kad si pomenuo komsije i organe reda xD


Asus P6TD deluxe
Xeon 5675 @4ghz
3x4gb
Zotac gtx 1050 ti 4gb
neki budjavi wd hdd
kingston ssd240 gb
lc power 720w green power

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
VMARC Re: probajte da razumete 03.02.2021. 01:19 #668062

status: user
broj poruka: 9380
Ako se tetoviras, kao i sve u zivotu, radi zbog sebe a ne zbog drugih.
“Il si nindza il si mindza...”

MBP Retina 13` Late 2012
macOS Catalina


:: moram prvo da je istestiram,da vidim na kakve reakciju cu naici,ako ne budu dobre reakcije komsiluka i drugih ljudi,svaki put kad me panduri vide iscimace me zbog tetovaze... pa je lakse da uradim kanu,pa ako se pokaze da tetovaza smeta ljudima i pandurima koliko mislim da hoce smetati,lako je uklonim,lakse nego pravu tetovazu.... ako ne bude smetala nikom koliko se ja tripujem,idem pod iglu..
::
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
perrakojot tetovaza 03.02.2021. 17:00 #668085

status: user
broj poruka: 985
je generalno smisljena da bude duhovita,i nista vise.medjutim ni jedna osoba kojoj je pokazana ideja za tetovazu je nije shvatila na pravi nacin,svi je shvataju na najgori moguci nacin,komsije bi me gledali kao na nekog krimosa ko bi ti zapucao metak u potiljak ako me samo popreko pogledas,a panduri bi me startovali,pretresali gnjavili svaki put kad bi videli tetovazu,garantujem... a ja nemam ni jednu jedinu tetovazu,ovo je prva i jedina na svetu koja mi se svidja,ali bice neshvacena i moze mi doneti probleme...


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
duqp E pa onda 03.02.2021. 17:26 #668086

status: user
broj poruka: 3466
Pitaj admine ovde da ti urade rename u pera.zec kad vec tako gledas na stvari :)

Uradi je kao neku sliku okaci na zid i sakrij nekako da ti komšije ne vide kad dodju i pomisle nesto.

Bato, ako hoces tweety pticicu da stavis preko cele face kao tet bas te briga. Kakvi organi reda komsije i bilo ko, tvoje telo tvoj zivot i tvoja stvar.

A u slucaju legitimisanja, licna karta izvolite, provere, cist si i hvala dovidjenja.

Ali ako si iz tog miljea, ili planiraš da udjes, tet ce ti ostati kao dodatna licna karta neizbrisiva i u toj varijanti moze biti komplikacija ali to je vec duboka tema i nije bas za forum ovde

Evo ti mozda najboljeg majstora za tetovaze u Bg a i dalje, pevač u jednom bendu, porodičan čovek ima decu, kreće se normalno, istetovirane kapke ima iznutra i izmedju ostalog nadimak mu je Hitler :)

A dobrica od čoveka normalac i ne zanima ga sta ko misli i kaze itd
Pogledaj sliku, ja nenormalnije izgledam od njega jbg

https : / / ibb.co/sJfVwBk

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Rammulino Re: E pa onda 04.02.2021. 14:34 #668125

status: user
broj poruka: 384
https:--www.youtube.com/watch?v=UjcgAkuSlR8

:: Pitaj admine ovde da ti urade rename u pera.zec kad vec tako gledas na stvari :)
::
:: Uradi je kao neku sliku okaci na zid i sakrij nekako da ti komšije ne vide kad dodju i pomisle nesto.
::
:: Bato, ako hoces tweety pticicu da stavis preko cele face kao tet bas te briga. Kakvi organi reda komsije i bilo ko, tvoje telo tvoj zivot i tvoja stvar.
::
:: A u slucaju legitimisanja, licna karta izvolite, provere, cist si i hvala dovidjenja.
::
:: Ali ako si iz tog miljea, ili planiraš da udjes, tet ce ti ostati kao dodatna licna karta neizbrisiva i u toj varijanti moze biti komplikacija ali to je vec duboka tema i nije bas za forum ovd
::
:: Evo ti mozda najboljeg majstora za tetovaze u Bg a i dalje, pevač u jednom bendu, porodičan čovek ima decu, kreće se normalno, istetovirane kapke ima iznutra i izmedju ostalog nadimak mu je Hitler :)
::
:: A dobrica od čoveka normalac i ne zanima ga sta ko misli i kaze itd
:: Pogledaj sliku, ja nenormalnije izgledam od njega jb
::
:: https : / / ibb.co/sJfVwB
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Nionarx Re: 06.02.2021. 09:20 #668213

status: user
broj poruka: 6

Bio sam već napadan jer kao novi član imam bilo kakvo mišljenje, ali čim ovolika tajnost, isprobavanje, testiranje... Nije to sjajna ideja sveukupno. Bolje odmori malo dok se razbistri
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
duqp Drugi berzas uradio dizajn vrlo zanimljiv 06.02.2021. 13:25 #668218

status: user
broj poruka: 3466
I uradio tet na podlaktici. Vezano za svoju emotivnu partnerku.


https : / / ibb.co/TrCVq8x
(samo ubijte razmake ili copy od ibb pa na dalje)

@nionarx
Forum je, tu si, imas pravo da ".pricas". ako se desi da nekoj xy osobi ne prija sta god da si napisao iz ko zna kog razloga, nikad zensko nije video pa frustriran ili zena ga bije varjacom dok on cita pcberzu, bas te briga. Ti ucestvuj, ako mozes pomozi nekom, daj misljenje, zezaj se. Samo ne krsi pravila. Nista ono sekte, oruzje, pedo i znas sta dalje sam po nekoj zdravoj logici
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
gilopile ... 07.02.2021. 12:55 #668247

status: user
broj poruka: 9460
Najbolje je da se ne saras. Koji ce ti djavo to u zivotu...
Nekom nesto nesto znaci, on to istetovira, mos misliti :)

Jedan poznanik istetovirao ogromno ime sina na ruci, onaj seljacki ukrasni font, a nije ga 3x video u zivotu. Kreten. Razveo se i otisau u beli svet

- Majstore, da li će ići ili neće ići?
- Hm, mislim da će biti čupavo.

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
duqp Eh 07.02.2021. 13:57 #668250

status: user
broj poruka: 3466
Gile bato
Koliko primera takvih pa i gorih ima. Ali ljudi razmisljaju na razne nacine :)


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60273. Broj poslatih odgovora: 646078.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs