Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Internet
Internet servisi, programi, prezentacije, ...
(u)mitorrent kako bese da seed torrente posle reinstalacije sistema
STRANA 1 OD 1
duqp (u)mitorrent kako bese da seed torrente posle reinstalacije sistema 01.03.2021. 09:50 T68090

status: user
broj poruka: 3466
pre sam to stalno radio i cesto, imao .torrent faljove sacuvane, foldere i skinuti materijal netaknut, ne dirana imena ali sad ne znam kako da ih vratim nazad i stavim da se seed

idiotsku varijantu znam da pokrenem download, zaustavim, pa da prebacim stari fajl na sistemsku particiju u Downloads folder i da uradim desni klik force re-check i on to ucita do 100% i krene seed ali necu to da radim, znam da ima druga metoda ali da me ubijete ne mogu da se setim a ovo sa gugl-a sto nude i crtaju mi jednostavno ne ulazi u glavu

dajte neki nacrt, link pomagajte, opao mi ratio svuda :)


edit 1
kasno mi je sad da isprobavam a verovatno sam trebao da ranije razmisljam o app data folderu i da ga sacuvam i vratim

edit 2
nasao sam, file add torrent i odstiklira se start torrent, gore set download location se nanisani gde bleje stari fajlovi i desni klik recheck force i eto ga. :)
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60273. Broj poslatih odgovora: 646091.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs