Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Konfiguracije
Laptop i Tablet PC
da li sam precenio ili podcenio?
STRANA 1 OD 1
savatije da li sam precenio ili podcenio? 24.03.2021. 08:34 T68134

status: user
broj poruka: 1119
Rešio sam da se oprostim od mog verng saradnika iz potpisa. Kako mi niko od vas nije dao odgovor u temi `procenite...`, recite mi jesam li preterao ili podcenio...lonako sam nikakav trgovac - -
https://bit.ly/3rgAIyq

****************
DELL INSPIRON 17R N7110

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
VMARC Po meni 24.03.2021. 09:53 #669365

status: user
broj poruka: 9381
Cena ti je OK, bar za pocetak. Mozes lagano da je spustas do 330 najnize, ali spustaj nedeljno za po 10 eura, ili proceni sam na koliko vremena.

Izbaci onaj deo sa problemom sa USB 3.0 i velikim fajlovima, to se desava mnogima i nije kvar laptopa. Odbice kupca koji to mozda nikada ne bi ni primetio.

Problem je to je to relativno velika cifra za polovan laptop, ali on apsolutno vredi 330-380 eura. Polovni laptopovi se navise i najbrze prodaju u cenovnom rangu 100-200 eura. Ovom prodaja mora ici malo sporije, ali ce otici po 330+ ceni. Mozda ga budes prodavao mesec dana. Jednostavno, nije roba koja ide, jer ima malo trziste.

Jos jedna preporuka, stvar koja odbija kupce. Izbaci deo oko prethodne uplate pre slanja kurirskom sluzbom. To odbija 70% kupaca sirom Srbije. Ogranicavas trziste samo na Beograd. Retko, zaista retko se desavaju problemi oko placanja/preuzimanja. ja saljem robu i preko 1000 i nikada nisam imao problem sa skupom robom a i sa ovom jeftinom 1000-2000 din sam imao na preko 10000 slanja mozda ne vise od 10 povracaja/nepreuzimanja. Ovo je savet oko mojih iskustava i preporuka, ali ne zelim da snosim bilo kakvu odgovornost. Ti sam odluci.

MBP Retina 13` Late 2012
macOS Catalina

I9-10900F/4X16GB/B460M/GTX980/500GB/550W/HP27hq

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
duqp ok je ovo za sve sto dajes 24.03.2021. 10:15 #669366

status: user
broj poruka: 3466

ali vidi, ako te uzjase neki pilicar uz one njihove price znas ovo je ipak ta generacija, pa nema npr rog nalepnicu, pa ne dopada mi se ova nijansa mat crne boje i tako to da bi te ubili za 50 ili vise eur i nakon 1h utopili nekom totalnom pacijentu mozda cak i u 5 glava, uz prethodni tretman hipnoze i predstavljanja tog racunara kao magicnog primerka koji mozda i rudari 5 btc-a na dan itd itd

Ja se stvarno trgovinom ne bavim, nemam snage za pijacarske price i idiotizam ono 100 200 500 din i otpriL-I-K-E sve nosim, koristim dok ne crkne i bude za kantu ili za neke delove pa neku razmenu ali glava za glavu i cao, cisto oslobadjanje od krsa i loma :)

Sacekaj da ti se ovde javi neko ko je bas u trendu sa cenama i prati trziste i skoro je kupovao nesto slicno, jace, slabije i dobijes neki orijentir pa ces ti lako korigovati cenu na gore ili na dole.

Ja evo gledam po gugletu i pokusavam tacno da nadjem specifikaciju tog modela, godine, i7 generacije itd ali sve mi iskacu neki sa 2.2ghz i fabrickim 8gb i to price unavailable

Ali kako god okrenes, ja laik mogu da kazem da to sve u paketu za nekog za kucu ko ce kupovati i sve na jednom mestu i da ne proucava puno, cima se da kupuje sve to sto ti dajes moze za 400eur da ode :)

Samo ne daj da te deru farbaju i mazu pilicari i preprodavci, budi uporan obnavljaj oglas 2x na dan na KP i jos po negde, upasce u oko nekom fizickom licu, nekome za porodicnu upotrebu i tako neka zdrava prica pa vidi proceni spusti 20 sa tih 400 i uzmi ciljano ovo 380 i uzivaj :)

Nadam se da sam ti malo pomogao iako bulaznim i pisem nepovezano predugo sam budan ali bice bolje :)

Javi sta si uradio


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
savatije + @VMARC 24.03.2021. 10:16 #669367

status: user
broj poruka: 1119
Hvala druže na odgovoru i iskustvenim savetima...iskoristiću ih

****************
DELL INSPIRON 17R N7110



:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
savatije + @duqp 24.03.2021. 10:23 #669370

status: user
broj poruka: 1119
Hvala, gađao sam 380e ali bih bio zadovoljan i za 350...jednostavno, izbacio sam ga iz upotrebe kad sam se dokopao dobrog desktopa, sada mi zvrji u torbi, a novca nikad dosta....hvala nea savetima... inače je I7 druga generacija, kupljena kod hell.as a

****************
DELL INSPIRON 17R N7110



:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
duqp nista eto imas onda sve 24.03.2021. 10:33 #669372

status: user
broj poruka: 3466

od 380 pa obnavljaj svaki dan 2x i po 10 spustaj nedeljno i naletece neko. Koriguj tekst, to sa fajlovima bi mozda 10% berzasa skontalo i to slucajno. Imas desktop, ne zuri ti se, polako tu sa porukama ljudima pozivima, proceni nekog, kod slanja natrpaj puc puc-a stiropora snadji se i na kurira i cao pozz

Ja skoro slao neki ekran i 3x ne nalaze momka na adresi a on sedi i ceka i salji tamo ovamo napred nazad 40ak eur vrednost a njemu trebalo bas za sebe i iz nekog 4og puta mu dostave slomljen ekran. Maloumnici su uspeli da ga skrckaju (jbg toliko puta tone i tone svega i svacega na nesto `fragile` i ostanem bez ekrana i naplacam se dostava u oba pravca kao da mozga nemam :D


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
savatije Re: nista eto imas onda sve 24.03.2021. 10:46 #669374

status: user
broj poruka: 1119
elem, koja je ta kurirska služba za izbegavanje?

****************
DELL INSPIRON 17R N7110



::
:: od 380 pa obnavljaj svaki dan 2x i po 10 spustaj nedeljno i naletece neko. Koriguj tekst, to sa fajlovima bi mozda 10% berzasa skontalo i to slucajno. Imas desktop, ne zuri ti se, polako tu sa porukama ljudima pozivima, proceni nekog, kod slanja natrpaj puc puc-a stiropora snadji se i na kurira i cao poz
::
:: Ja skoro slao neki ekran i 3x ne nalaze momka na adresi a on sedi i ceka i salji tamo ovamo napred nazad 40ak eur vrednost a njemu trebalo bas za sebe i iz nekog 4og puta mu dostave slomljen ekran. Maloumnici su uspeli da ga skrckaju (jbg toliko puta tone i tone svega i svacega na nesto `fragile` i ostanem bez ekrana i naplacam se dostava u oba pravca kao da mozga nemam :
::
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
duqp Nema pravila 24.03.2021. 13:09 #669379

status: user
broj poruka: 3466

Sa svakom sam se opekao po nekoliko puta. Zavisi od raspolozenja onih babuna u nocnim smenama i kako bacaju pakete i po koliko tona navale na tvoj paket :)

Znam da je drugar jedan zamenio a*s sa be*s-om ali vise zbog nekih povoljnosti i sto im je prijemnica sprat ispod njegovog improvizovanog poslovnog prostora, a na veliko radi i slagacu te ali 50 ili 80din je jeftinije ako on odnese njika a ne da mu oni dolaze. Pa racunaj 50 paketa dnevno a garderobu prodaje, nebitno mu bacakanje.

Mene je posta ovo poslednje sahranila i plus majmuni ne zovu na telefon nego prodju pa ako te sretnu to je to. Moje iskustvo



:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Ducza sdfg 24.03.2021. 14:03 #669383

status: user
broj poruka: 62
imam iskustva u radu unutar kurirskih sluzbi i potvrdjujem sve napisano u odgovoru duqp-a


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
imarkovic >> 24.03.2021. 14:06 #669384

status: user
broj poruka: 18940
Za izbegavanje: AKS, BEX (po meni). Bezobrazno su bili skupi i koristili poslednju priliku da iskoriscavaju to zbog korone.

Za saradnju imam pozitivno iskustvo samo sa PostExpress-om, obavezno neka ti naznace `lomljivo` ako saljes i zastiti svakako najbolje moguce paket. Ne znam da li sada dolaze kuriri do tebe za slanje, proveri telefonom.

Crta ličnosti je uopšten i usredsređen neuropsihički sistem, svojstven za individuu, kadar da različite draži ucini funkcionalno ekvivalentnim i da započne
i vodi različite vidove adaptivnog i ekspresivnog ponašanja.
Gordon Allport


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
duqp @imarkovic sreca tvoja 24.03.2021. 14:21 #669385

status: user
broj poruka: 3466

Ja igrom slucaja u moru ljudi koje znam, znam i te neke koji rade na tom pretovaru, klasifikovanju, kako rade i sta rade bas u toj posti, dzabe naznaka i stampani natpis lomljivo, bitno je kako upakujemo i opet je rulet. Ne smem puno da lajem ali bukvalno su mi prepricavali smenu i kako sta bacaju i tumbaju. Jbg. Svi su oni isti na kraju krajeva. Tj cena ih razlikuje eto da to navedem

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
savatije Re: @imarkovic sreca tvoja 24.03.2021. 14:32 #669386

status: user
broj poruka: 1119

imao sam drugara koji je po ugovoru radio na Surčinu... aerodrom....jeza od priča...baciš kofer da se sam otvori, raspadne... pokupiš što ti za oko zapadne....davne 1985-te...znaći ništa se generalno nije promenilo...
****************
DELL INSPIRON 17R N7110



::
:: Ja igrom slucaja u moru ljudi koje znam, znam i te neke koji rade na tom pretovaru, klasifikovanju, kako rade i sta rade bas u toj posti, dzabe naznaka i stampani natpis lomljivo, bitno je kako upakujemo i opet je rulet. Ne smem puno da lajem ali bukvalno su mi prepricavali smenu i kako sta bacaju i tumbaju. Jbg. Svi su oni isti na kraju krajeva. Tj cena ih razlikuje eto da to navedem
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
imarkovic >> 24.03.2021. 14:59 #669388

status: user
broj poruka: 18940
Znam da su svi isti, ali medju svima, ovi su barem koliko-toliko korektni, obicno su zaposleni relativno zadovoljni, pa nisu besni, te ne bacaju mnogo pakete (nadam se) :)

Crta ličnosti je uopšten i usredsređen neuropsihički sistem, svojstven za individuu, kadar da različite draži ucini funkcionalno ekvivalentnim i da započne
i vodi različite vidove adaptivnog i ekspresivnog ponašanja.
Gordon Allport


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
sweredom Re: da li sam precenio ili podcenio? 24.03.2021. 15:34 #669389

status: user
broj poruka: 819
Ja mislim da je to preskupo.
https://valid.x86.fr/xc3qzq


:: Rešio sam da se oprostim od mog verng saradnika iz potpisa. Kako mi niko od vas nije dao odgovor u temi `procenite...`, recite mi jesam li preterao ili podcenio...lonako sam nikakav trgovac -
:: https://bit.ly/3rgAIy
::
:: ***************
:: DELL INSPIRON 17R N711
::
::
:: www :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
savatije Re: Re: da li sam precenio ili podcenio? 24.03.2021. 15:47 #669390

status: user
broj poruka: 1119
dobro, daj svoju procenu...A ja ću ti dati odgovor šta nosi tu okvirnu cenu...

****************
DELL INSPIRON 17R N7110



:: Ja mislim da je to preskupo
:: https://valid.x86.fr/xc3qz
::
::
:: :: Rešio sam da se oprostim od mog verng saradnika iz potpisa. Kako mi niko od vas nije dao odgovor u temi `procenite...`, recite mi jesam li preterao ili podcenio...lonako sam nikakav trgovac -
:: :: https://bit.ly/3rgAIy
:: ::
:: :: ***************
:: :: DELL INSPIRON 17R N711
:: ::
:: ::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
sweredom Re: Re: Re: da li sam precenio ili podcenio? 24.03.2021. 17:09 #669391

status: user
broj poruka: 819
Istu masinu ali asus pre 5 godina sam prodao za 400e.
https://valid.x86.fr/xc3qzq


:: dobro, daj svoju procenu...A ja ću ti dati odgovor šta nosi tu okvirnu cenu..
::
:: ***************
:: DELL INSPIRON 17R N711
::
::
::
:: :: Ja mislim da je to preskupo
:: :: https://valid.x86.fr/xc3qz
:: ::
:: ::
:: :: :: Rešio sam da se oprostim od mog verng saradnika iz potpisa. Kako mi niko od vas nije dao odgovor u temi `procenite...`, recite mi jesam li preterao ili podcenio...lonako sam nikakav trgovac -
:: :: :: https://bit.ly/3rgAIy
:: :: ::
:: :: :: ***************
:: :: :: DELL INSPIRON 17R N711
:: :: ::
:: :: ::
:: www :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
VMARC Re: Re: Re: Re: da li sam precenio ili podcenio? 24.03.2021. 19:40 #669396

status: user
broj poruka: 9381
Pre 5 godina nije bilo korone, online nastave ni rada od kuce.
Jesi li procitao sta se sve dobija novo uz laptop?

MBP Retina 13` Late 2012
macOS Catalina

I9-10900F/4X16GB/B460M/GTX980/500GB/550W/HP27hq

:: Istu masinu ali asus pre 5 godina sam prodao za 400e
:: https://valid.x86.fr/xc3qz
::
::
:: :: dobro, daj svoju procenu...A ja ću ti dati odgovor šta nosi tu okvirnu cenu..
:: ::
:: :: ***************
:: :: DELL INSPIRON 17R N711
:: ::
:: ::
:: ::
:: :: :: Ja mislim da je to preskupo
:: :: :: https://valid.x86.fr/xc3qz
:: :: ::
:: :: ::
:: :: :: :: Rešio sam da se oprostim od mog verng saradnika iz potpisa. Kako mi niko od vas nije dao odgovor u temi `procenite...`, recite mi jesam li preterao ili podcenio...lonako sam nikakav trgovac -
:: :: :: :: https://bit.ly/3rgAIy
:: :: :: ::
:: :: :: :: ***************
:: :: :: :: DELL INSPIRON 17R N711
:: :: :: ::
:: :: :: ::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
sweredom Re: Re: Re: Re: Re: da li sam precenio ili podcenio? 24.03.2021. 23:06 #669400

status: user
broj poruka: 819
Odlicno.
https://valid.x86.fr/xc3qzq


:: Pre 5 godina nije bilo korone, online nastave ni rada od kuce
:: Jesi li procitao sta se sve dobija novo uz laptop
::
:: MBP Retina 13` Late 201
:: macOS Catalin
::
:: I9-10900F/4X16GB/B460M/GTX980/500GB/550W/HP27h
::
:: :: Istu masinu ali asus pre 5 godina sam prodao za 400e
:: :: https://valid.x86.fr/xc3qz
:: ::
:: ::
:: :: :: dobro, daj svoju procenu...A ja ću ti dati odgovor šta nosi tu okvirnu cenu..
:: :: ::
:: :: :: ***************
:: :: :: DELL INSPIRON 17R N711
:: :: ::
:: :: ::
:: :: ::
:: :: :: :: Ja mislim da je to preskupo
:: :: :: :: https://valid.x86.fr/xc3qz
:: :: :: ::
:: :: :: ::
:: :: :: :: :: Rešio sam da se oprostim od mog verng saradnika iz potpisa. Kako mi niko od vas nije dao odgovor u temi `procenite...`, recite mi jesam li preterao ili podcenio...lonako sam nikakav trgovac -
:: :: :: :: :: https://bit.ly/3rgAIy
:: :: :: :: ::
:: :: :: :: :: ***************
:: :: :: :: :: DELL INSPIRON 17R N711
:: :: :: :: ::
:: :: :: :: ::
:: www :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
duqp jel se secas mozda gde si prodao to 25.03.2021. 07:01 #669401

status: user
broj poruka: 3466

u kupoprodaji od kolege clana ovde ili na kp sajtu ili tako negde?
Laki ti li si igras li wot? 100 naloga ili 1000?

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
gilopile ... 25.03.2021. 09:59 #669404

status: user
broj poruka: 9460

Cena je ok, s obzirom koje se kante danas prodaju za 400-500eur po prodavnicama.
Odlican lap + super ssd 500gb...ma sve savrseno.
Otici ce taj brzo, ne brini.

- Majstore, da li će ići ili neće ići?
- Hm, mislim da će biti čupavo.

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
imarkovic Re: ... 25.03.2021. 10:05 #669405

status: user
broj poruka: 18940
Bukvalno das 500-600eu i dobijes kantu od laptopa. Cak ni laptopovi od 1000eu+ nisu bas sjajni.

Crta ličnosti je uopšten i usredsređen neuropsihički sistem, svojstven za individuu, kadar da različite draži ucini funkcionalno ekvivalentnim i da započne
i vodi različite vidove adaptivnog i ekspresivnog ponašanja.
Gordon Allport


::
:: Cena je ok, s obzirom koje se kante danas prodaju za 400-500eur po prodavnicama
:: Odlican lap + super ssd 500gb...ma sve savrseno
:: Otici ce taj brzo, ne brini
::
:: - Majstore, da li će ići ili neće ići
:: - Hm, mislim da će biti čupavo
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60273. Broj poslatih odgovora: 646090.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs