Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Internet
Zanimljive Internet adrese
Proteini
STRANA 1 OD 1
mkukic Proteini 17.04.2021. 01:17 T68172

status: user
broj poruka: 2588
Znam da ovo nije tema za IT forum, ali ovde smo kao porodica, pa mozda neko ima sta da kaze i na ovu temu...

Zanima me da li je neko porucivao whey protein preko sajta myprotein.rs?

Vidim po komentarima na stranici da ljudi jesu narucivali i da su jako zadovoljni, ali ne mogu da kliknem na ime i kontaktiram te ljude. Zanima me konkretno koliko naplacuju carinu i eventualno porez jer se salje iz UK.

Cena za 5kg je oko 60e.

Hvala!

********************************

MacBook Pro 16` 2019
macOS Big Sur
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
duqp Zavisi sta radis 17.04.2021. 05:13 #669834

status: user
broj poruka: 3466

kako radis i koliko radis i koji ti protein treba, kazein, izolat itd

a koja crna carina ako je tacka rs `prodavnica` ?

Ja sam pre uzimao u kome god shop-u kod nas sam nalazio onaj predobri dymatize nutrition pa posle pauzirao sa sportom i sad idem samo u pro*eini.si prodavnice ili sajt ili poziv telefonom cao treba to i to :)




:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
imarkovic >> 17.04.2021. 09:16 #669845

status: user
broj poruka: 18930
Batali te praskove, samo promeni ishranu, i videces rezultate.

Crta ličnosti je uopšten i usredsređen neuropsihički sistem, svojstven za individuu, kadar da različite draži ucini funkcionalno ekvivalentnim i da započne
i vodi različite vidove adaptivnog i ekspresivnog ponašanja.
Gordon Allport


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
duqp sreca pa nije 17.04.2021. 09:21 #669846

status: user
broj poruka: 3466

posegnuo za herba zivotom i iluzijom o magiji i manekenskom izgledu :)

Ishrana pod 1 naravno, ali moze 1 obrok, uzinu izmedju dorucka i rucka da mu zameni proteinski sejk ili da umuljava u nesto dodatno neki pirinac, musli, tako nesto. Opet zavisi u kojem je stanju i sta zeli da postigne :)


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
mkukic ... 17.04.2021. 11:07 #669848

status: user
broj poruka: 2588
Ishrana je promenjena odavno, vodi se racuna o kalorijama, kalorijskim suficitima i deficitima kada sta treba, kao i o odnosu makronutrijenata :), ne radi se o tome.

Koristim Battery Whey i odlican je (preko Proteini.si), ali za ovaj MyProtein sam cuo da je odlican a cena mu je stvarno ok, zato pitam da li je neko narucivao zbog carine jer se salje iz Britanije. Pise na sajtu da je podlozno carinama i drugim porezima...

Inace protein koristim kao suplement, dodatak ishrani (samo njega i koristim). Treba ga uneti dosta jer se trenira stvarno puno i znaci mi za uzine, smutije itd. Zna vec onaj ko trenira dugo.

********************************

MacBook Pro 16` 2019
macOS Big Sur


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
duqp Re: ... 17.04.2021. 12:39 #669852

status: user
broj poruka: 3466
ja iskreno ne znam nikog da je porucivao odatle, a ako je i jeftinije od proteini.si, plus carina dodje ti na isto.
Svi ti whey izolati su u sustini isti, samo drugo pakovanje. Ok je battery ali ima mnogo boljih ali i skupljih.
Konzumiram ja svasta od battery-ja, kofein mi je prioritetna stvar. 3 kapsule dnevno i mozak radi kako treba.


:: Ishrana je promenjena odavno, vodi se racuna o kalorijama, kalorijskim suficitima i deficitima kada sta treba, kao i o odnosu makronutrijenata :), ne radi se o tome.
::
:: Koristim Battery Whey i odlican je (preko Proteini.si), ali za ovaj MyProtein sam cuo da je odlican a cena mu je stvarno ok, zato pitam da li je neko narucivao zbog carine jer se salje iz Britanije. Pise na sajtu da je podlozno carinama i drugim porezima..
::
:: Inace protein koristim kao suplement, dodatak ishrani (samo njega i koristim). Treba ga uneti dosta jer se trenira stvarno puno i znaci mi za uzine, smutije itd. Zna vec onaj ko trenira dugo
::
:: *******************************
::
:: MacBook Pro 16` 201
:: macOS Big Su
::

::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
micika988 ... 17.04.2021. 13:42 #669855

status: user
broj poruka: 1986
sto kaze markoni ko zna sta u tim praskovima ima, nisam ih testirao, ali u neku ruku najbolji su cenovno gledajuci (ulozeno-dobijeno), ovo sam testirao gotovo sve sa liste, sem onih koji su namenjeni zenama/doiljama i sl.:

https://wao.global/shop/?product_count=90

ili spirulina ili moringa, nisam jos provalio, izaziva alregijsku reakciju posle par sati i traje jedno 7 dana, blago crvenilo na prstima ruku i svrab, tako da obratiti paznju ili zaobici, ostalo se dobro miksuje po upustvu upotrebe bez problema

od proteina uglavnom se konzumira govedji but, svinjski kare, pileci/cureci file i neprevazidjena kuvana jaja (belance), chija seme itd.
ono sto se pokazalo dobrim na duge staze je uvek uzimati sveze stvari sezonski sa pijace kad god je to moguce, van sezone, poveci zamrzivac i problem resen,

za praskove mozda ne bi bilo lose istraziti neki dehidrator hrane, najbolja prica je liofilizator samo je to malo skup sport:

http://www.herbasana.rs/blog/brands/drenovac-d-o-o/

jos nisam iskopao bolji postupak ocuvanja nutritivnih sastojaka, a da trpi sobnu temperaturu, tako da za obicne smrtnike koji vole da se praskaraju, neki bolji dehidrator hrane od nerdjajuceg celika je izvodljiva investicija plus malo istrazivanje trzista sta je opticaju:

https://ibb.co/ckpzKK5

i napravis svoj miks koji provereno radi :)

`The aim of public education is not to spread enlightement at all. It is
simply to reduce as many individuals as possible to the same safe level,
to breed a standard citizenry, to put down dissent and originallity.`


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
duqp Re: ... 19.04.2021. 16:26 #669933

status: user
broj poruka: 3466

Dobra stvar, hvala za link micika

Nekad u penziji kad budem zaludan bavicu se uzgajanjem voca i povrca i isusivati i kandirati :)

Ako zafali neko za berbu, pisacu ovde nekako i mozda te zvati da asistiras :)

Jao kako sam kreativno iskoristio slobodna 2 sata zivota, u svaku diskusiju sam se ukljucio, ima da pocrkaju ovi neki kojima sam trn u oku i bolna rana ali neka, tako i treba jer za bolje i nisu :D

:: sto kaze markoni ko zna sta u tim praskovima ima, nisam ih testirao, ali u neku ruku najbolji su cenovno gledajuci (ulozeno-dobijeno), ovo sam testirao gotovo sve sa liste, sem onih koji su namenjeni zenama/doiljama i sl.
::
:: https://wao.global/shop/?product_count=9
::
:: ili spirulina ili moringa, nisam jos provalio, izaziva alregijsku reakciju posle par sati i traje jedno 7 dana, blago crvenilo na prstima ruku i svrab, tako da obratiti paznju ili zaobici, ostalo se dobro miksuje po upustvu upotrebe bez problem
::
:: od proteina uglavnom se konzumira govedji but, svinjski kare, pileci/cureci file i neprevazidjena kuvana jaja (belance), chija seme itd
:: ono sto se pokazalo dobrim na duge staze je uvek uzimati sveze stvari sezonski sa pijace kad god je to moguce, van sezone, poveci zamrzivac i problem resen
::
:: za praskove mozda ne bi bilo lose istraziti neki dehidrator hrane, najbolja prica je liofilizator samo je to malo skup sport
::
:: http://www.herbasana.rs/blog/brands/drenovac-d-o-o
::
:: jos nisam iskopao bolji postupak ocuvanja nutritivnih sastojaka, a da trpi sobnu temperaturu, tako da za obicne smrtnike koji vole da se praskaraju, neki bolji dehidrator hrane od nerdjajuceg celika je izvodljiva investicija plus malo istrazivanje trzista sta je opticaju
::
:: https://ibb.co/ckpzKK
::
:: i napravis svoj miks koji provereno radi :
::
:: `The aim of public education is not to spread enlightement at all. It i
:: simply to reduce as many individuals as possible to the same safe level
:: to breed a standard citizenry, to put down dissent and originallity.`
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60264. Broj poslatih odgovora: 645987.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs