Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Konfiguracije
PDA i SmartPhone
Preskociti login u google nalog posle hard reseta telefona
STRANA 1 OD 2  
leruman Preskociti login u google nalog posle hard reseta telefona 19.04.2021. 16:13 T68179

status: user
broj poruka: 145
Imam MI 8 kojem bi morao da uradim hard reset. U telefonu je globalni rom, tako da su google servisi integrisani.

Problem je posto sam sad u kini, goolde servis ne rade bez vpn. Da li je moguce prosto preskociti login u androdi nalog, i kada posle startuejm vpn da to uradim naknadno. da je u pitanju kineski ro ne bi bilo problema , ali je ovo globalni, pa je google integrisan.

Naponena. Na Yt sam nasao gomilu snimaka kako da zaobidjem google protection , ako je neki nalog vec instaliran a neko greskom odradi hard reset. U mom slucaju to ne bi bio problem, ja bih pre reseta obrisaa goodle nalog, tako da bi instalacija bila kao da je telefon nov.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
duqp Re: Preskociti login u goodle nalog posle hard reseta telefona 19.04.2021. 16:20 #669930

status: user
broj poruka: 3466

Ako pitas da li ima varijanta da bypass ti nekako ikako to i da nateras da radi, nema :)

Uloguj se nekako na nalog, pa se uloguj i koristi gugl zbog podataka ali ugasi factory reset protection FRP i nemas problem gde god da si i kad radis reset ili flesujes ili sta vec :)

ovako samo octo-ov shiomigadjura alat da ti skine gugl s` telefona :) jbg

Ne znam kako bese do androida 7-8 mozda 9 je moglo da se radi bypass ovako rucno i bez racunara, sa emergency call varijantama, ali jbg nauce i oni sta znaci leva ruka desni dzep i kako da koliko toliko obezbede korisnicke uredjaje i podatke :)

Kao sto to jojfon ima super ekstra high end protekshn level :)

:: Imam MI 8 kojem bi morao da uradim hard reset. U telefonu je globalni rom, tako da su google servisi integrisani
::
:: Problem je posto sam sad u kini, goolde servis ne rade bez vpn. Da li je moguce prosto preskociti login u androdi nalog, i kada posle startuejm vpn da to uradim naknadno. da je u pitanju kineski ro ne bi bilo problema , ali je ovo globalni, pa je google integrisan
::
:: Naponena. Na Yt sam nasao gomilu snimaka kako da zaobidjem google protection , ako je neki nalog vec instaliran a neko greskom odradi hard reset. U mom slucaju to ne bi bio problem, ja bih pre reseta obrisaa goodle nalog, tako da bi instalacija bila kao da je telefon nov.
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
leruman re 19.04.2021. 16:40 #669935

status: user
broj poruka: 145
Problem je sto sam u Kini ne mogu da korisitm google. A vpn ne mogu da pokrenem dok se udjem u telefon ..

FRP nije problem jer telefon trentuno normalno radi i mogu lako da obrisem google nalog pre reseta.

Da li bi pomoglo ako prosto iskljucim interent u toku reseta, da li ce mi dati opciju da skipp logina?


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
duqp Re: re 19.04.2021. 16:54 #669937

status: user
broj poruka: 3466

u sustini trebalo bi da moze, ona varijanta you can set up your google later :) I dont have internet right now itd :)

Meni 3 telefona nemaju gugl u sebi uopste :) a sve radi i nema ogranicenja vpn-a itd

Ako nesto spetljas, tu ce ti bilo kod od njih za 1 eur zavrsiti to :)

:: Problem je sto sam u Kini ne mogu da korisitm google. A vpn ne mogu da pokrenem dok se udjem u telefon .
::
:: FRP nije problem jer telefon trentuno normalno radi i mogu lako da obrisem google nalog pre reseta
::
:: Da li bi pomoglo ako prosto iskljucim interent u toku reseta, da li ce mi dati opciju da skipp logina
::
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
miki069 1 evro? 20.04.2021. 00:00 #669953

status: user
broj poruka: 1234
Ozbiljni servisi tu uslugu ne rade jer je u 99.99% slucajeva kraden telefon. Oni koji rade uzimaju najmanje 20 evra i vise. Odjavi telefon sa google naloga i onda slobodno resetuj.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
duqp Re: 1 evro? 20.04.2021. 03:25 #669958

status: user
broj poruka: 3466
Pod 1
https://ibb.co/DK0H12V

Pod 2
https://ibb.co/Q8SrfwC


Ako je čovek tamo, i pojavljuje se sa tim problemom koji je izneo ovako kako je izneo, na ulici ce mu bilo koja baka za 0 Eura ne 1 Euro resiti problem na akumulator i type c kabl ako je tako kao sto je rekao da jeste, ogranicen je zbog roma i zna da ce mu traziti google pri paljenju telefona, znaci nije frp i nije kraden uredjaj i hvala bogu da ce mu kinezi reci `oh haj velkam to d haus. Vi ken fleš ju aur čajniz rom vidaut gugl servisez`

Mozda ne za 0 eur nego i jos da plate njemu jer se izčlanjuje iz velikog stada google ovaca.

Evo opet cu da ponovim za tebe genijalnog

Covek koristi telefon, otkljucava, zakljucava, loguje se na gugl nalog sa vpn dok je telefon aktivan ali nema vpn na welcome ekranu koji dobije ako uradi factory reset. Ogranicen je zbog roma, metnuce mu kineski i to je to.

Nikakva `kradenost` nije u pitanju prema recima kolege clana, lepo je objasnio o cemu se radi i odgovor dobija na osnovu toga.

A da se pojavi bilo gde sa telefonom na kome pise `phone was wiped after being lost O-R stolen and now is protected with google services, please type in entire e-mail adress asd***jkl@gmail.com to continue with activation and its password

To je vec nesto gde ce ga svako ozbiljan Bogu hvala odbiti i reci ne može ovo da se uradi. Prosto i jednostavno.

:: Ozbiljni servisi tu uslugu ne rade jer je u 99.99% slucajeva kraden telefon. Oni koji rade uzimaju najmanje 20 evra i vise. Odjavi telefon sa google naloga i onda slobodno resetuj.
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
miki069 Kraden? 20.04.2021. 08:14 #669969

status: user
broj poruka: 1234
Gde sam ja napisao da je njegov telefon kraden?
Naveo sam cene u servisima u Srbiji.
Možda mu baba sa akumulatorom i po.uši za jedan evro.
Ne znam cene u Kini, ali ne verujem da je išta jeftinije nego u Srbiji.

Dovoljno je da telefon odjavi sa googl naloga i sme slobodno da ga resetuje.



:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
duqp Re: Kraden? 20.04.2021. 08:20 #669970

status: user
broj poruka: 3466

Ne trebaju njemu cene u Srb kad je on tamo, ljudi, bake i deca rade na hoklicama na ulici popravljaju sve zivo, skoro pa gratis, a mozda je gospodin u nekom egzoticnom delu zemlje pa ce da ga klepe vise nego sto bi u Beogradu.

Ako se odjavis sa naloga, puknes reset, kad na pocetku kaze welcome to google idi na later, skip, ne znam ni ja vise sta kaze, ne kaci se na internet samo doteraj do pocetnog ekrana i onda rucno download .apk od vpn i vrati se do google dodavanja.

Napisano je malo konfuzno ali ja bih na njegovom mestu i ako se vec zadrzava tamo, stavio kineski rom i uzivao u slobodi ali ne moze ga se preskace sa globala na kineski i obrnuto, to je od pocetka ili su naknadno zabranili jbg.

:: Gde sam ja napisao da je njegov telefon kraden
:: Naveo sam cene u servisima u Srbiji
:: Možda mu baba sa akumulatorom i po.uši za jedan evro.
:: Ne znam cene u Kini, ali ne verujem da je išta jeftinije nego u Srbiji
::
:: Dovoljno je da telefon odjavi sa googl naloga i sme slobodno da ga resetuje
::
::
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
leruman re 21.04.2021. 09:00 #670030

status: user
broj poruka: 145
Hvala svima na odgovorima.

Nije nikakav kraden telefon. Ima problem koji verovatno moze da se resi sa nekim custom romom.

Ne moze da se poveze preko usb sa racunaronm. Punjenje radi, ali nema sanse da prenese podatke. To je radilo u pocetku, kada sam pre resetovao telefon, ali je posle prestalo da radi. Neki custom rom verovatno nece imati traj problem, jer je softwerski probklem negde.

Ako ne mogu da ga resim, onda kupujem novi telefon dok sam jos uvek ovde, posto ovde ima nekih modela koji ne mogu da se kupe u Evropi. Zato mi je bitno da dok sam ovde u kini vidim da li novi rom moze da resi problem ili ne. Lako bih ga resetovao kad sam u Srbiji.




:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
miki069 ROM 21.04.2021. 10:47 #670037

status: user
broj poruka: 1234
Problem ne mora da bude softverski.

Igranje sa romovima koje je neko pravio može da bude skupa rabota.

Unutra je Qualcom, a on se brikuje vrlo verovatno i vrlo često.
Napraviš ciglu od telefona.
Onda platiš u servisu 50 evra da ga ožive.



:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
duqp Re: re 21.04.2021. 11:19 #670040

status: user
broj poruka: 3466

Napisi koji je model tj daj ss od about phone

Preskrabaj samo imei i sn

Sw problem za transfer podataka, tesko. Ali ajde da ne lupamo napamet. Vidi, sigurno mozes skip da uradis, =aktivirao si tel za poziv sms na planini si nema neta nemas kredita. Nije uslov za dolazak na pocetni ekran gugl plej

Drugo, eksportuj taj .apk vpn na memorijsku, negde, pre reseta. Okaci na zippyshare ili negde da imas kad aktiviras tel

:: Hvala svima na odgovorima
::
:: Nije nikakav kraden telefon. Ima problem koji verovatno moze da se resi sa nekim custom romom.
::
:: Ne moze da se poveze preko usb sa racunaronm. Punjenje radi, ali nema sanse da prenese podatke. To je radilo u pocetku, kada sam pre resetovao telefon, ali je posle prestalo da radi. Neki custom rom verovatno nece imati traj problem, jer je softwerski probklem negde
::
:: Ako ne mogu da ga resim, onda kupujem novi telefon dok sam jos uvek ovde, posto ovde ima nekih modela koji ne mogu da se kupe u Evropi. Zato mi je bitno da dok sam ovde u kini vidim da li novi rom moze da resi problem ili ne. Lako bih ga resetovao kad sam u Srbiji
::
::
::
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
ICEsd Re: re 22.04.2021. 01:02 #670063

status: user
broj poruka: 2155

Pazi oko kupovine telefona u kini. Ja sam kupio Redmi note 8 pro i radio je 4 meseca u Srbiji, posle mu je nestao imei i broadband. Ne postoji nacin ovo da resim osim da promenim plocu a ovlasceni servis nece da promeni plocu jer je telefon kupljen u Kini a ne kod nas.

Tako da sam postao paranoican da su kinezi detektovali da koristim telefon van kine i unistili imei :P

:: Hvala svima na odgovorima
::
:: Nije nikakav kraden telefon. Ima problem koji verovatno moze da se resi sa nekim custom romom.
::
:: Ne moze da se poveze preko usb sa racunaronm. Punjenje radi, ali nema sanse da prenese podatke. To je radilo u pocetku, kada sam pre resetovao telefon, ali je posle prestalo da radi. Neki custom rom verovatno nece imati traj problem, jer je softwerski probklem negde
::
:: Ako ne mogu da ga resim, onda kupujem novi telefon dok sam jos uvek ovde, posto ovde ima nekih modela koji ne mogu da se kupe u Evropi. Zato mi je bitno da dok sam ovde u kini vidim da li novi rom moze da resi problem ili ne. Lako bih ga resetovao kad sam u Srbiji
::
::
::
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
duqp Re: Re: re 22.04.2021. 08:27 #670069

status: user
broj poruka: 3466

Eft ili octo mogu da ti urade repair imei-ja i bb

Pa cak i da odaberes drugi imei da ti upisu i da te kinezi ne onesposobljavaju

Ne moras menjati plocu. Desi se sa raznim modelima da to prsne samo od sebe :)


::
:: Pazi oko kupovine telefona u kini. Ja sam kupio Redmi note 8 pro i radio je 4 meseca u Srbiji, posle mu je nestao imei i broadband. Ne postoji nacin ovo da resim osim da promenim plocu a ovlasceni servis nece da promeni plocu jer je telefon kupljen u Kini a ne kod nas
::
:: Tako da sam postao paranoican da su kinezi detektovali da koristim telefon van kine i unistili imei :
::
:: :: Hvala svima na odgovorima
:: ::
:: :: Nije nikakav kraden telefon. Ima problem koji verovatno moze da se resi sa nekim custom romom.
:: ::
:: :: Ne moze da se poveze preko usb sa racunaronm. Punjenje radi, ali nema sanse da prenese podatke. To je radilo u pocetku, kada sam pre resetovao telefon, ali je posle prestalo da radi. Neki custom rom verovatno nece imati traj problem, jer je softwerski probklem negde
:: ::
:: :: Ako ne mogu da ga resim, onda kupujem novi telefon dok sam jos uvek ovde, posto ovde ima nekih modela koji ne mogu da se kupe u Evropi. Zato mi je bitno da dok sam ovde u kini vidim da li novi rom moze da resi problem ili ne. Lako bih ga resetovao kad sam u Srbiji
:: ::
:: ::
:: ::
:: ::
:: ::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
miki069 Imei 22.04.2021. 12:28 #670076

status: user
broj poruka: 1234
Kolika je cena usluge?

Najverovatnije ništa ispod 50 evra.


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
duqp Re: Imei 22.04.2021. 12:49 #670078

status: user
broj poruka: 3466

reparacija imei-ja zavisi od toga da li se samom proizvodjacu placa otkljucavanje bootloader-a i da li sam alat koristi kredite za to, zavisi od modela i na kraju krajeva kako za koga.

Upisivanje/prekucavanje/prepravljanje ime-ja koliko ja znam ne radi niko od servisera po nasem gradu, eventualno da kada se radi na enable-ovanju sim-a pa se mora jednostavno izmisliti neki random imei za sim2 slot, kod modela koji su hardwerski predvidjeni za to a ko zna iz kog razloga se vode kao 1 sim


:: Kolika je cena usluge
::
:: Najverovatnije ništa ispod 50 evra
::
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
miki069 Model 22.04.2021. 22:41 #670088

status: user
broj poruka: 1234
Kolega je vec napisao da je u pitanju Redmi note 8 pro. Kolika je cena za kolegu clana?

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
duqp Re: Model 23.04.2021. 06:34 #670091

status: user
broj poruka: 3466

On nije pitao nista, rekao je sta mu se desilo i pomenuo sta bi uradio i kako bi i ima ideju da su kinezi uništili imei.

Imei se ne nulira sam od sebe, ja ne znam sta je radio i kako je radio itd niti ulazim u to.

Ovako informativno pitanje `koliko je za redmi 8`

Pa ako se nadje neki na ulici, otme negde, trgne iz ruku pa stvara ideja o poslovnoj aktivnosti necijoj i da ja to podsticem stvarno ne mogu niti zelim.

Da se ogradim odmah, Bog otac da mi se javi i kaze cao zabo mi frp i imei mi se ne dopada jel moze repair koliko god da kosta, ja cu da kazem ne kosta, ne moze da se uradi. Pozdrav.

Ne zeli niko da ucestvuje u bilo kakvoj nelegalnoj radnji zbog 5, 10, 20 eur i kolege clana ili 50-100 eur nekog random padobranca.

Prosta stvar veoma

@icesd pominjano je dosta servisa, baci oko na gugl. Ja ne mogu da ti uradim reparaciju imei-ja izvini nisam u poslu sa telefonima :) Ucim i fokusiran sam na nesto drugo skroz :)





:: Kolega je vec napisao da je u pitanju Redmi note 8 pro. Kolika je cena za kolegu clana?
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
ICEsd Re: Re: Model 25.04.2021. 04:25 #670146

status: user
broj poruka: 2155

Vidi prekucavanje IMEI i brobadband-a nije moguce na redminote 8 pro, bar ne na mome, ne vidie se nvram prticija. Probao sam sve moguce fore sa raznih sajtova na primer sa xda-developers. Preko 5 programa za upisivanje za MTK procesore i ne moze, na primer maui meta.

E sad ili ima toliko dobru zastitu da mu treba bas specialan hardware za upisavanje imei-a ili je crkao/sprzen modem za komunikaciju. Telefon lepo radi a kamera mu je odlicna tako da mi sluzi kao fotoaparat i kevi za gledanje klipova

Originalan IMEI imam na kutiji za oba sima i broadbadnd ali ne postoji nacin da se upisu.

::
:: On nije pitao nista, rekao je sta mu se desilo i pomenuo sta bi uradio i kako bi i ima ideju da su kinezi uništili imei.
::
:: Imei se ne nulira sam od sebe, ja ne znam sta je radio i kako je radio itd niti ulazim u to.
::
:: Ovako informativno pitanje `koliko je za redmi 8
::
:: Pa ako se nadje neki na ulici, otme negde, trgne iz ruku pa stvara ideja o poslovnoj aktivnosti necijoj i da ja to podsticem stvarno ne mogu niti zelim.
::
:: Da se ogradim odmah, Bog otac da mi se javi i kaze cao zabo mi frp i imei mi se ne dopada jel moze repair koliko god da kosta, ja cu da kazem ne kosta, ne moze da se uradi. Pozdrav.
::
:: Ne zeli niko da ucestvuje u bilo kakvoj nelegalnoj radnji zbog 5, 10, 20 eur i kolege clana ili 50-100 eur nekog random padobranca.
::
:: Prosta stvar veom
::
:: @icesd pominjano je dosta servisa, baci oko na gugl. Ja ne mogu da ti uradim reparaciju imei-ja izvini nisam u poslu sa telefonima :) Ucim i fokusiran sam na nesto drugo skroz :)
::
::
::
::
::
:: :: Kolega je vec napisao da je u pitanju Redmi note 8 pro. Kolika je cena za kolegu clana?
:: ::
:: ::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
duqp Re: Re: Re: Model 25.04.2021. 09:23 #670151

status: user
broj poruka: 3466
Ne moze bez kutijice da se radi nista naprednije a pogotovo ta vrsta delatnosti
Umt, octo, hydra

Modem stvarcice su u protect_f i protect_s particijama ali svakako im ne možeš prići samo sa usb kablom.

Ja sam nekad davno neki nakaradni mtk drndao i jedva ga naterao da ga program vidi u dal bese vcom i ubijem ga skroz. Nije mi vise bio ni za kameru ni za wifi nego samo posmrtna lampica, sve nula.
Oflesovan komplet i izreparirano sta je trebalo i eto. A danima sam se mucio da ga racunar samo detektuje na kablu i kad jeste, ja ga vratim u kameno doba :)

https://ibb.co/vQcpzFW

Sta god da se desi telefonu, prsne na nulled, ima svakako jedan deo u sebi iz kog iscita originalni i upise ga, restore uradi

Kad se prepravlja i na *#06* vidi drugi i u about phone isto, to je samo mamac za budale, da zamisljaju kao da su prekucali brojeve na nekom automobilu i da nema traga.

Bazne stanice vide originalni nepromenjivi taj neki broj i svasta nesto i samo je pitanje koliko je urgirano i koliko neko boce da se bavi lociranjem i trazenjem prekucanih uredjaja, koji su otudjeni, oteti, nadjeni itdd

Obrni okreni corava posla



::
:: Vidi prekucavanje IMEI i brobadband-a nije moguce na redminote 8 pro, bar ne na mome, ne vidie se nvram prticija. Probao sam sve moguce fore sa raznih sajtova na primer sa xda-developers. Preko 5 programa za upisivanje za MTK procesore i ne moze, na primer maui meta
::
:: E sad ili ima toliko dobru zastitu da mu treba bas specialan hardware za upisavanje imei-a ili je crkao/sprzen modem za komunikaciju. Telefon lepo radi a kamera mu je odlicna tako da mi sluzi kao fotoaparat i kevi za gledanje klipova
::
:: Originalan IMEI imam na kutiji za oba sima i broadbadnd ali ne postoji nacin da se upisu
::
:: ::
:: :: On nije pitao nista, rekao je sta mu se desilo i pomenuo sta bi uradio i kako bi i ima ideju da su kinezi uništili imei.
:: ::
:: :: Imei se ne nulira sam od sebe, ja ne znam sta je radio i kako je radio itd niti ulazim u to.
:: ::
:: :: Ovako informativno pitanje `koliko je za redmi 8
:: ::
:: :: Pa ako se nadje neki na ulici, otme negde, trgne iz ruku pa stvara ideja o poslovnoj aktivnosti necijoj i da ja to podsticem stvarno ne mogu niti zelim.
:: ::
:: :: Da se ogradim odmah, Bog otac da mi se javi i kaze cao zabo mi frp i imei mi se ne dopada jel moze repair koliko god da kosta, ja cu da kazem ne kosta, ne moze da se uradi. Pozdrav.
:: ::
:: :: Ne zeli niko da ucestvuje u bilo kakvoj nelegalnoj radnji zbog 5, 10, 20 eur i kolege clana ili 50-100 eur nekog random padobranca.
:: ::
:: :: Prosta stvar veom
:: ::
:: :: @icesd pominjano je dosta servisa, baci oko na gugl. Ja ne mogu da ti uradim reparaciju imei-ja izvini nisam u poslu sa telefonima :) Ucim i fokusiran sam na nesto drugo skroz :)
:: ::
:: ::
:: ::
:: ::
:: ::
:: :: :: Kolega je vec napisao da je u pitanju Redmi note 8 pro. Kolika je cena za kolegu clana?
:: :: ::
:: :: ::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
ICEsd re 25.04.2021. 13:59 #670154

status: user
broj poruka: 2155

pa jel radi neko to kod nas? Ne pitam za ime vec da li radi da se cimam ili i dalje da ga koristim kao fotoaparat.

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
duqp Radi naravno 25.04.2021. 14:30 #670155

status: user
broj poruka: 3466

Svaki iole krsten servis koji ima racunar i alate za rad sa softverom telefona.

Zavisno od lokacije i kirije i napucanosti lokala zavisi i cena. Negde je 10eur a negde 30, 40, 50. Mozda i vise.

Zavisi od tvog nastupa i da li ce da ti prodaju priču da ti je crkla grejna ploca i ventilator uz softver

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
miki069 50 25.04.2021. 18:28 #670160

status: user
broj poruka: 1234
Ne racunaj nista ispod 50 evra. I da ce posle 4 meseca opet da izgubi IMEI
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
duqp Re: 50 25.04.2021. 18:59 #670161

status: user
broj poruka: 3466

Ako je hw problem i da jw zbog toga pobrljavio, da može biti 50 i vise ali ako se stavi nov deo i lepo uradi nece ga sigurno izgubiti. Isto tako ako je zbog cackanja po softveru prso, i ako se stavi njegov krsteni imei onda nema zasto da ga izgubi.

U kojoj varijanti i zbog cega se gubi nakon 4 meseca zivo me zanima

:: Ne racunaj nista ispod 50 evra. I da ce posle 4 meseca opet da izgubi IMEI
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
miki069 Kinezi 25.04.2021. 19:10 #670163

status: user
broj poruka: 1234
Ce opet da mu blokiraju IMEI. Kao i prvi put. Posle 4 meseca.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
duqp Re: Kinezi 25.04.2021. 19:52 #670164

status: user
broj poruka: 3466
Ma nisu mu oni block, to je bas nebulozno. Cuo to ni video nisam. Bzvz i nerealno


:: Ce opet da mu blokiraju IMEI. Kao i prvi put. Posle 4 meseca.
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
ICEsd re 25.04.2021. 19:53 #670165

status: user
broj poruka: 2155

Hvala na odgovorima kad se nakupe rezervni delovi promenicu plocu, za sad ostaje dobar fotoaparat.

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 2  
Broj postavljenih tema: 60273. Broj poslatih odgovora: 646078.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs