Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Tehnika
Kućna tehnika
Tehnika iz Rumunije
STRANA 1 OD 1
Ognjeni Tehnika iz Rumunije 25.04.2021. 22:08 T68199

status: user
broj poruka: 4506
Ljudi kakvo je stanje, nabavlja li neko tehniku iz Rumunije ? Ovi `madjari` tj ljudi sto nabavljaju iz Hu em ne rade svaki drugi dan, em nestanu posle nekog perioda i unazad par godina su se extremno obezobrazili sa cenama. Za dosta stvari cene izadju kao i kod nas u Srbiji.

Vidim da je tehnika u Rumunije extremno povoljna kad je na akciji, skoro duplo nego iz Madjarske ali da li iko zna ikog da nabavlja iz Temisvara, da ide tamo?

Skoro svi rade iskljucivo Madjarsku i nije mi jasno da se ne exploatise ova povoljna situacija i da se nabavlja iz Rumunije ?


Ryzen 3700x | NZXT Kraken x62 | Asrock Taichi x470 | 32gb G.Skill Trident Z 3200mhz | Gigabyte 5700 XT Aorus | LG UW 34UC79G | Creative Blaster ZxR | Samsung M.2 970 evo PLUS 500gb | Samsung 840 pro 256gb | 2 TB WD black | Evga SuperNOVA 850w...
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
VMARC Mislim da je operator nesto petljao sa rumunima 25.04.2021. 23:04 #670181

status: user
broj poruka: 9380
Ali nisam siguran...

MBP Retina 13` Late 2012
macOS Catalina

I9-10900F/32GB/B460M/GTX1050ti/250GB/550W/Dell S2721DGFA

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
srdoch Re: Tehnika iz Rumunije 26.04.2021. 01:19 #670182

status: user
broj poruka: 1261
Za Rumuniju ne znam a voleo bih da saznam ako je već toliko povoljno. Što se tiče `mađara` situacija je tu jasna u poslednje vreme. Nestaju jer ih jure naši kao ludi. Cene su zato i skočile jer neće da se cimaju više za male pare. Hajka je došla čak dotle da upadaju kurirskim službama u magacine i plene pošiljke kojima uđu u trag. Mojem ortaku zaplenili intel 11gen platformu pre dve nedelje, tj ne njemu već ovom `mađaru` koji je slao ali opet, ortak ostao praznih ruku. Rizik im je prevelik pa većina bataljuje celu priču.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
operator re 26.04.2021. 14:18 #670187

status: user
broj poruka: 4225
Cene izađu isto u Mađarskoj i Srbiji, jer neko nabavlja opremu iz Rumunije za Srbiju.

Pozitivna osobina da ljudi stalno preispituju svoja znanja i da u skladu sa tim funkcionišu je osobina velikih ljudi. Mali se i onako zadovolje osrednjošću.

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60273. Broj poslatih odgovora: 646078.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs