Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Tehnika
Kućna tehnika
Roborock S6 MaxV
STRANA 1 OD 1
acosuper Roborock S6 MaxV 15.05.2021. 18:29 T68233

status: user
broj poruka: 1207
Pozdrav svima. Da li neko ima iskustva sa ovim usisivacima?
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
duqp Re: Roborock S6 MaxV 15.05.2021. 22:38 #670566

status: user
broj poruka: 3466

Irobot roomba ne znam tacno koji model (cenovno su slični cini mi se) a ne mogu da se setim da li je i od njih slicna spravica za pranje prozora.




:: Pozdrav svima. Da li neko ima iskustva sa ovim usisivacima
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
vladarko Re: Re: Roborock S6 MaxV 15.05.2021. 23:03 #670567

status: user
broj poruka: 4228
Mnogo si mu pomogao!

Imam rumbu model 631 već godinama. Imam i liv usisivač sa `vodenim` usisavanjem. Rumba je jednostavna za održavanje. Potrošni materijal je jeftin (aliexpress). Lako se pokreće, pa se može i češće angažovati. Temeljna je. Kada se isprazni, ako joj je punjač u dometu - sama ode da se napuni.

Mane su što ipak zahteva čistinu. Nama je u stanu dosta toga podignuto, tako da ona može da prođe ispood troseda, stolova. Opet, svaki put kada je puštam moram pola stana da premestim! Ne može da usisa baš određeno mesto, pa je tada lakše uzeti metlicu i đubravnik. Zatim, ona temeljnost koju sam naveo kao prednost je i mana, na neki način, jer značajno produžuje potrebno vreme za usisavanje prostorije. Proždrljiva je i progutaće sve što joj se nađe na putu: razne kabliće, končiće, pantljike, ubruse (udari u sto i obori ubrus).

Pozdrav!

Vlada

::
:: Irobot roomba ne znam tacno koji model (cenovno su slični cini mi se) a ne mogu da se setim da li je i od njih slicna spravica za pranje prozora.
::
::
::
::
:: :: Pozdrav svima. Da li neko ima iskustva sa ovim usisivacima
:: ::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
duqp Re: Re: Re: Roborock S6 MaxV 15.05.2021. 23:08 #670568

status: user
broj poruka: 3466

Bolje da se hvata rumbe nego roborock-a :)

Proverena je na milion strana. Da izspamujemo forum uzduz i popreko niko verovatno nije eksperimentisao sa rock-om :)

Ja sam i dalje u kamenom dobu, apgrejdovao se samo na vodeni i nema tog robota kiborga koji ce bolje i detaljnije da promandrlja sve kao sto se moze rucno uraditi :D

:: Mnogo si mu pomogao!
::
:: Imam rumbu model 631 već godinama. Imam i liv usisivač sa `vodenim` usisavanjem. Rumba je jednostavna za održavanje. Potrošni materijal je jeftin (aliexpress). Lako se pokreće, pa se može i češće angažovati. Temeljna je. Kada se isprazni, ako joj je punjač u dometu - sama ode da se napuni
::
:: Mane su što ipak zahteva čistinu. Nama je u stanu dosta toga podignuto, tako da ona može da prođe ispood troseda, stolova. Opet, svaki put kada je puštam moram pola stana da premestim! Ne može da usisa baš određeno mesto, pa je tada lakše uzeti metlicu i đubravnik. Zatim, ona temeljnost koju sam naveo kao prednost je i mana, na neki način, jer značajno produžuje potrebno vreme za usisavanje prostorije. Proždrljiva je i progutaće sve što joj se nađe na putu: razne kabliće, končiće, pantljike, ubruse (udari u sto i obori ubrus).
::
:: Pozdrav
::
:: Vlad
::
:: ::
:: :: Irobot roomba ne znam tacno koji model (cenovno su slični cini mi se) a ne mogu da se setim da li je i od njih slicna spravica za pranje prozora.
:: ::
:: ::
:: ::
:: ::
:: :: :: Pozdrav svima. Da li neko ima iskustva sa ovim usisivacima
:: :: ::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
vladarko Što se snage, mogućnosti usisavanja tiče 15.05.2021. 23:17 #670569

status: user
broj poruka: 4228
rumba tu nema šta da traži. to su, inače, dve različite vrste uređaja sličnih namena.

Pozdrav!

Vlada
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Ognjeni .... 16.05.2021. 02:46 #670572

status: user
broj poruka: 4506
Robot ti je samo ako ti je stan pretezno bez tepiha, prostran bez nabacanih stvari na sve strane i namestaja na svakih 20 cm. Onda ce super ocistiti, za sve ostalo,moraces da ides za njim i pospremis opet ali da si pored njega pa da pomeras stolice i ostalo sa puta da bi lepo ocistio.


Ryzen 3700x | NZXT Kraken x62 | Asrock Taichi x470 | 32gb G.Skill Trident Z 3200mhz | Gigabyte 5700 XT Aorus | LG UW 34UC79G | Creative Blaster ZxR | Samsung M.2 970 evo PLUS 500gb | Samsung 840 pro 256gb | 2 TB WD black | Evga SuperNOVA 850w...

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60273. Broj poslatih odgovora: 646087.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs