Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Komponente
Ploče, procesori i memorije
Pa dobor majku mu
STRANA 1 OD 1
zerocool55 Pa dobor majku mu 24.05.2021. 16:28 T68251

status: user
broj poruka: 1130
Je.....m pa sta je to sa ram memorijama ko da su od zlata pravljenje 16GB DDR3 memorije kosta kao ceo jedan kompljuter polovni sa 8GB rama gde je logika tu....
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
777 Re: Pa dobor majku mu 24.05.2021. 17:11 #670810

status: user
broj poruka: 85
Sta ce ti 16, uzmi 12 kao ja


:: Je.....m pa sta je to sa ram memorijama ko da su od zlata pravljenje 16GB DDR3 memorije kosta kao ceo jedan kompljuter polovni sa 8GB rama gde je logika tu...
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
imarkovic >> 24.05.2021. 17:19 #670811

status: user
broj poruka: 18940
Ne znam, ovde mi cene deluju korektno:
https://www.monitor.rs/ram-memorija?limit=12&sort=artid_desc&strana=0&price_retail=Min:1420-Max:104770&

Crta ličnosti je uopšten i usredsređen neuropsihički sistem, svojstven za individuu, kadar da različite draži ucini funkcionalno ekvivalentnim i da započne
i vodi različite vidove adaptivnog i ekspresivnog ponašanja.
Gordon Allport


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
777 Re: >> 24.05.2021. 17:24 #670812

status: user
broj poruka: 85
Druze ja mislim da je covek trazio DDR3 a ne DDR4 memoriju ali svejedno si u pravu. Od DDR3 sam samo SODIMM pronalazio u prodavnicama, nema klasicnih za desktop kompove vise u prodaji.

:: Ne znam, ovde mi cene deluju korektno
:: https://www.monitor.rs/ram-memorija?limit=12&sort=artid_desc&strana=0&price_retail=Min:1420-Max:104770
::
:: Crta ličnosti je uopšten i usredsređen neuropsihički sistem, svojstven za individuu, kadar da različite draži ucini funkcionalno ekvivalentnim i da započne
:: i vodi različite vidove adaptivnog i ekspresivnog ponašanja
:: Gordon Allport
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
imarkovic Re: Pa dobor majku mu 24.05.2021. 18:56 #670819

status: user
broj poruka: 18940
Pogresio sam filter:
https://www.monitor.rs/ram-memorija?limit=12&sort=artid_desc&strana=1&price_retail=Min:1420-Max:104770&Tip%20memorije=DDR3&

Starija je to memorija, trebalo bi da je jeftinija, ali takva je cena za novu.. Na KP ima puno oglasa, mogao bi da nadjes povoljno.

Crta ličnosti je uopšten i usredsređen neuropsihički sistem, svojstven za individuu, kadar da različite draži ucini funkcionalno ekvivalentnim i da započne
i vodi različite vidove adaptivnog i ekspresivnog ponašanja.
Gordon Allport


:: Je.....m pa sta je to sa ram memorijama ko da su od zlata pravljenje 16GB DDR3 memorije kosta kao ceo jedan kompljuter polovni sa 8GB rama gde je logika tu...
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60273. Broj poslatih odgovora: 646078.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs