Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Softver
Aplikacije
Predlog za mp3 aplikaciju na Andr platformi?
STRANA 1 OD 1
Adzem Predlog za mp3 aplikaciju na Andr platformi? 28.06.2021. 22:44 T68305

status: user
broj poruka: 3796
https://ibb.co/Vv0R3GF

Godinama koristim Samsung music za mp3 i generalno sam zadovoljan. Samo mi nije jasno zasto je ostao zakucan na 900 pesama, kada ih sad vec imam oko 1200? Da napomenem da sam telefon Note9 formatirao i kopirao ponovo sve pesme sa kompa i napravio folder u telefonu, ali i dalje stoji 900. Najnovija je verzija, pokusao sam i to. Ja sam u aplikaciji ukljucio opciju da mesa pesme i pusta ih random. Da li onda aplikacija barata sa svih 1200 koliko ih imam, a samo prikazuje 900 ili jednostavno sam player prima do 900 pesama i sa njima barata? Ako moze neko da mi pojasni ovde neke stvari, takodje sam pokusao da skinem neke druge koje imaju ogromne ocene, ali nije moglo da se zivi od adova... Postavlja se pitanje uopste kupovine novih i boljih telefona, kada adovi prosto iskacu kao Vucic iz wc solje i frizidera....

Finalna masina konacno sastavljena:
Ryzen 5600x OC
G.Skill Trident Z Neo 3800
MSI B450 Tomahawk Max
RX 570
Acer KG251QDbmiipx 240hz
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
duqp Re: Predlog za mp3 aplikaciju na Andr platformi? 28.06.2021. 22:53 #671572

status: user
broj poruka: 3466

Aimp

Fabrički su krš ali ovaj razbija po svemu

:: https://ibb.co/Vv0R3G
::
:: Godinama koristim Samsung music za mp3 i generalno sam zadovoljan. Samo mi nije jasno zasto je ostao zakucan na 900 pesama, kada ih sad vec imam oko 1200? Da napomenem da sam telefon Note9 formatirao i kopirao ponovo sve pesme sa kompa i napravio folder u telefonu, ali i dalje stoji 900. Najnovija je verzija, pokusao sam i to. Ja sam u aplikaciji ukljucio opciju da mesa pesme i pusta ih random. Da li onda aplikacija barata sa svih 1200 koliko ih imam, a samo prikazuje 900 ili jednostavno sam player prima do 900 pesama i sa njima barata? Ako moze neko da mi pojasni ovde neke stvari, takodje sam pokusao da skinem neke druge koje imaju ogromne ocene, ali nije moglo da se zivi od adova... Postavlja se pitanje uopste kupovine novih i boljih telefona, kada adovi prosto iskacu kao Vucic iz wc solje i frizidera...
::
:: Finalna masina konacno sastavljena
:: Ryzen 5600x OC
:: G.Skill Trident Z Neo 3800
:: MSI B450 Tomahawk Max
:: RX 570
:: Acer KG251QDbmiipx 240hz
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
tomma99 Stellio player 6.2.14 28.06.2021. 23:44 #671578

status: user
broj poruka: 23
Одличан, брз, песама колико хоћеш у телефону


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
cojka032 Re: Predlog za mp3 aplikaciju na Andr platformi? 29.06.2021. 03:46 #671580

status: user
broj poruka: 295
+1 za AIMP
koristim program vec duzi niz godina i na PC u i na telefonu i jedan je od prvih koji instaliram kad oborim sistem.
Em sto cita sve od a-z cita i .flac koji je njivo ispod audio kvaliteta i uglavnom mi je sva muzika u tom formatu
Windows Hardware update
Windows has detected that you have moved your mouse.
Please restart your computer

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
duqp Re: Re: Predlog za mp3 aplikaciju na Andr platformi? 29.06.2021. 04:39 #671581

status: user
broj poruka: 3466

Isto tako, toliko intenzivno da u winamp ne znam nista osim play pause ako se zadesim negde.

Da, flac. Zaboravio i to da dodam :)

:: +1 za AIM
:: koristim program vec duzi niz godina i na PC u i na telefonu i jedan je od prvih koji instaliram kad oborim sistem
:: Em sto cita sve od a-z cita i .flac koji je njivo ispod audio kvaliteta i uglavnom mi je sva muzika u tom format
:: Windows Hardware update
:: Windows has detected that you have moved your mouse
:: Please restart your compute
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
krkub - 29.06.2021. 11:51 #671585

status: user
broj poruka: 1006
AIMP, svakako
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Neba Re: Re: Predlog za mp3 aplikaciju na Andr platformi? 29.06.2021. 21:51 #671598

status: user
broj poruka: 1196
Izvinjavam se za mali of.

Kada kažeš `audio kvaliteta`, pretpostavljam da misliš na raw (ne komprimovani), pcm, .wav, format?

Ako je to slučaj, flac nije ispod tog nivoa, jer je lossless, znači mora biti u reprodukciji (!) mora biti isti.


:: +1 za AIM
:: koristim program vec duzi niz godina i na PC u i na telefonu i jedan je od prvih koji instaliram kad oborim sistem
:: Em sto cita sve od a-z cita i .flac koji je njivo ispod audio kvaliteta i uglavnom mi je sva muzika u tom format
:: Windows Hardware update
:: Windows has detected that you have moved your mouse
:: Please restart your compute
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Adzem ... 02.07.2021. 22:47 #671637

status: user
broj poruka: 3796
Hvala najlepse svima. Danima se igram sa Aimp, radi kao svajcarac, a plus prost kao pasulj. Hvala jos jednom!

Finalna masina konacno sastavljena:
Ryzen 5600x OC
G.Skill Trident Z Neo 3800
MSI B450 Tomahawk Max
RX 570
Acer KG251QDbmiipx 240hz

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60273. Broj poslatih odgovora: 646077.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs