Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Tehnika
Kućna tehnika
Kombinovani frizider preporuka
STRANA 1 OD 1
Rohirrim Kombinovani frizider preporuka 15.08.2021. 21:50 T68343

status: user
broj poruka: 40
Interesuje me komb. frizider dimenzija da je V:200cm, S:60cm. Neki budzet do 60k. Od nekih karakteristika, da je inverter motor, no frost, cuvanje sveze hrane...
Kakvi su Beko frizideri? Posto mi je jedna osoba rekla da ih zaobidjem... A mene je bas jedan model privukao, pored Beka, Whirpool i Electrolux mi deluju zanimljivo.

Koja bi se marka preporucila u odnosu na budzet i da ima u sastavu gore navedenog?


Bog je s`nama i Hristova mati!
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Pisko Imao si skoro temu ovde 16.08.2021. 11:02 #671978

status: user
broj poruka: 6643
.. i povremeno se ponavlja, kao sada. Nakon par dana sluđivanja sa postovima i preporukama, zaključio sam (što ne mora biti istina, naravno), da je trenutno jedino LG i Beko neka garancija kvaliteta. I uzeh BEKO jer je imao neki popust tog trenutka, a LG je bio još toliko skuplji koliko je popust iznosiom nekih 20000 ukupno. A posle su davali uz Beko i usisavač pride, al` to sam već promašio... vidi možda još traje ta ponuda.
Sad bi bilo idiotski da ti preporučujem BEKO zato jer kod mene radi. Pa i treba da radi jošgodinama, videćemo.
Inače, jedna od `karakteristika` koja mi je zanosila m u krivini bio je podatak o buci koju proizvodi, u decibelima... koje mere sami proizvođači. Tu je jedino bilo par decibela više kod Beka u odnosu na LG koji mu po ostalim karakteristikama odgovara.... kad ono u stvarnosti, ne čuje se skoro ništa, ali, opet, nov je.
I da, nemoj Indesit-ov, moj iz Poljske, osim što lepo izgleda, imao je sve moguće probleme, i kilave popravke.

Budale računaju na sreću.

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
perrakojot Re: Imao si skoro temu ovde 16.08.2021. 11:26 #671980

status: user
broj poruka: 985
Evo i ja mogu da potvrdim, u zadnjih 17-18 godina sam korisnik nekoliko Beko proizvoda,iz razlicitih kategorija,jedan Beko frizider imao 15 godina i ispravnog ga poklonim drugaru koji nije imao para za drugi frizider,cak ni polovan,a stari mu crko,evo ga treca godina isti frizider radi kod njega,on presrecan,a ja pre tri godine kad sam mu poklonio ovaj uzmem neki Beko frizider koji sam procenio da je neka sredina,neki bestbuy,nisam se pokajao,radi za sve pare,videcemo koliko dugo,ali ako samo bude kao prethodnik,ja sam PREZADOVOLJAN :) svaki Beko uredjaj je sebe tri puta isplatio po mom misljenju,znaci za te pare,Beko nudi veoma pristojan kvalitet...


:: .. i povremeno se ponavlja, kao sada. Nakon par dana sluđivanja sa postovima i preporukama, zaključio sam (što ne mora biti istina, naravno), da je trenutno jedino LG i Beko neka garancija kvaliteta. I uzeh BEKO jer je imao neki popust tog trenutka, a LG je bio još toliko skuplji koliko je popust iznosiom nekih 20000 ukupno. A posle su davali uz Beko i usisavač pride, al` to sam već promašio... vidi možda još traje ta ponuda
:: Sad bi bilo idiotski da ti preporučujem BEKO zato jer kod mene radi. Pa i treba da radi jošgodinama, videćemo
:: Inače, jedna od `karakteristika` koja mi je zanosila m u krivini bio je podatak o buci koju proizvodi, u decibelima... koje mere sami proizvođači. Tu je jedino bilo par decibela više kod Beka u odnosu na LG koji mu po ostalim karakteristikama odgovara.... kad ono u stvarnosti, ne čuje se skoro ništa, ali, opet, nov je
:: I da, nemoj Indesit-ov, moj iz Poljske, osim što lepo izgleda, imao je sve moguće probleme, i kilave popravke
::
:: Budale računaju na sreću.
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
phoboskv Gorenje 16.08.2021. 15:31 #671981

status: user
broj poruka: 939
Ja koristim NoFrost Gorenje frizider tih dimenzija sada vec osma godina. Pu pu, bez problema. Bio je oko 42000 din.


Tell the Spartans, stranger passing by,
that here obedient to their laws we lie

`I`m the best there is at what I do, but what I do isn`t very nice`


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
macann Moj glas ide... 16.08.2021. 17:52 #671983

status: user
broj poruka: 58
Isto kao i brat phoboskv, imam Gorenje NoFrost, nemam pjma koji je model, mrzi meda kopam po papirima
Nemam zamerke, sve je u redu, par gidina je kod mene
Predlazem Gorenje, pozdrav



:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
imarkovic >> 16.08.2021. 18:41 #671984

status: user
broj poruka: 18940
ja koristim gorenje, neki shatro nofrost, to je ukratko djubre od proizvoda i nikom ga ne bih preporucio. Sve fioke iz zamrzivaca su pukle odmah posle kratkog koriscenja, polomila se rucka, pokidala guma na vratima i hvata se led svuda, mozes da napravis sneska belica (anti-frost).
Crko mi je cak i secko njihov za nepunih godinu dana.

Gorenje vise ne postoji, to je prodato i kvalitet je 0. Nije to ono staro dobro gorenje koje traje po 40god.

“La debilidad no está en nosotros, es lo que tenemos afuera”.

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Rohirrim ... 16.08.2021. 19:35 #671986

status: user
broj poruka: 40
Mislim da sam polako doneo odluku, jer uzimam u G... Izbor na tu visinu je ogranicen, tako da mi se dopao model: https://rs.gorenje.com/proizvodi/hladenje/samostalni-frizideri/REFRIG-HZF3568SED-NRK6202AXL4-GOR/p/000000000000736286

Za Beko sam cuo nesto od jednog druga, da mu je lik koji drzi servis rekao da bezim od Beka, da novije generacije su bas lose i da je elektronika uzas. Valjda sa ovim Gorenje necu pogresiti, njih je kao uzeo Hisense. Hvala svakako na prenetim iskustvima i predlozima.

Bog je s`nama i Hristova mati!

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60273. Broj poslatih odgovora: 646078.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs