Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Internet
Zanimljive Internet adrese
Resident Evil 8
STRANA 1 OD 1
H-nitro Resident Evil 8 28.09.2021. 10:15 T68387

status: user
broj poruka: 1958
Samo da iznesem utiske o igri presao sam je juce na najteze, nije ni prici RE7, ajde kao se nastavlja prica ali je toliko naivno, sto opet iste stvari kao i u tomb raideru, sve u zadnjoj sekundi, scene previse nasilne a samo ti uvek prezivljavas mislim za decu od 10 godina

tacno je da ne spojlujem, kao na kraju to malo opravdaju sto ne mozes tako lako da umres ali, bas se vidi da je ispelverena na brzinu i po samom hororu nije prici resident evil 7

engine je dobar stvarno nema bagova malo mi nije jasno cini mi se da je losija grafika nego u re7 mislim zahtevnija je tako da moram da spustim na medium dok sam re7 igrao na high, i cutscene iz nekog razloga imaju kasnjenje zvuka i sL-I-K-E to sam video da mnogi imaju nevezano za konfiguraciju, ali engine je dobar naravno

sve u svemu ostavili su pricu za nastavak ali ako bude naivan kao ovaj deo onda nije vredno, mislim da se opet gube u tome da ne mogu da naprave dobru pricu tako da re2 i 3 remake i re7 su vredni svake paznje s tim sto je re7 nova fransiza i stvarno jeste horor ambijent



Ovca ne sme da se brani, vuk se njenim strahom hrani

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
JovanZ Re: 30.09.2021. 01:54 #672490

status: user
broj poruka: 2996
That`s just L-I-K-E, your opinion, dude. :)

Meni je poslednji RE bas legao kako treba i po meni je jedan od boljih delova u serijalu. Fransiza mora da se menja i da ide u korak sa vremenom, ne moze da bude isti gameplay i da bude ista prica kao sto su bili pre 15 godina. Likovi su mi zanimljivi, kao i sama prica, borba i generalno sam feel igre je po mom ukusau, bas kako treba i to je naravno samo moje misnjenje.

A sada, da li je za decu od 10 godina... sa time se bas i ne bih slozio. Ali ono, ocigledno su gameplay, prica i sve ostalo bili dovoljno dobri da te nateraju da predjes celu igru. E sada, ako si igrao na silu samo da bi presao onda - zasto to radis sebi covece? :)


Informaciona pismenost

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
H-nitro re 30.09.2021. 12:32 #672495

status: user
broj poruka: 1958
Ok nismo se razumeli, ne kazem da ne treba da se menja fansiza naravno da treba i prica sa tim, likovi i jesu zanimljivi u ovoj prici, i engine je dobar kao i uvek naravno s tim nisam imao problem, rekao sam samo da je tako naivna prica tj toliko je preterano kako i ko ga na sve nacine ubija, ono veliko cudo skace rusi sve oko tebe a tebe kao ne moze da skine sa mosta itd
mislim da je nepotrebno to kao i u tombraider novoj igri gde sve u zadnjoj sekundi pada a u stvari ne nabije tenziju tako nego stvori sliku kako je naivno previse

re7 stvara mnogo vecu tenziju a nije sve u zadnjoj sekundi, nije poenta da se izmices svemu za milimetar jer je to totalno nerealno to je kao marvelovi filmovi, bez obzira ako je naucna fantastika nemas taj osecaj ako je dobro implementirana prica ali ako oni izmicu kao smrti sve u zadnjoj sekundi onda pocne da bude smesno,

kao hobit zadnji deo kad legolas skace po onim ciglama koje se ruse u provaliju i onda pocne ceo bioskop da se smeje jer je to nepotrebno decije naivno

a igru sam morao da zavrsim do kraja da bi znao da diskutujem kakva je ne mogu odma pricati a nisam video celokupnu pricu

Engine je stvarno dobar osecaj pucanja osecaj u 3d to mi je jako dobro odradjeno, prica nije toliko losa ali nacin na koji neka stvorenja sruse sve da bi te ubila a to ih gadjas minobacacem a onda ik na kraju ubijes nozem napr je presmesno



Ovca ne sme da se brani, vuk se njenim strahom hrani



:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60264. Broj poslatih odgovora: 645986.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs