Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Internet
Internet servisi, programi, prezentacije, ...
Iris GO preko internet pregledaca
STRANA 1 OD 1
Xecutor Iris GO preko internet pregledaca 30.09.2021. 18:17 T68393

status: user
broj poruka: 188
Kako gospodi iz mt:s-a da objasnim da LOG OUT (nuzno se desi posle clear history, uvek radim clear history osim u Firefoxu gde se to radi automatski) nije isto sto i 1) kacenje drugog racunara na nalog 2) drugog pregledaca sa istog racunara na nalog 3) drugog telefona na nalog 4) itd. sto mi automatski dodaje broj uredjaja koji koriste Iris / mts nalog odnosno utice na broj zamena.

Maksimalno 3 uredjaja istovremeno mogu koristiti Iris GO a nigde ne stoji da je maksimalni broj zamena (brisanja postojeceg uredjaja i zamene drugim uredjajem) - ni 5 ni 6 nego 7 (slovima: SEDAM)...

Rizikuju da im se oprema vrati u $%)@(#% stanju i da se ugovor raskine prevremeno, ne znam zasto uvode nesto kao uslugu a ne znaju da servisiraju istu.

Idioti.

Btw, ista sifra kojom se pristupa Iris GO-u je za mail i moj mts nalog... o.O

Ko me kleo nije dangubio sistem...
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
MaliAbner Nekima zivot bas nije lak... 01.10.2021. 06:00 #672503

status: user
broj poruka: 7761
Meni se Vasa usluga ne svidja zato sto radi kako radi a ne kako ja hocu ili kako meni treba...

Vrati opremu plati penale do kraja ugovorne obaveze i predji na Kodi ili duvaj u prste.

To na sta se ti zalis je i u SBB-u samo sto tamo moze zamena samo PET puta u toku mesec dana...

Citat:
`Молимо паметне да престану са попуштањем, ситуација је постала неподношљива!`

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Xecutor Re: Nekima zivot bas nije lak... 01.10.2021. 15:37 #672532

status: user
broj poruka: 188
SBB samo nazovem i kazem nesto sam zahebo ajde mi obrisite sve uredjaje i oni to uvek urade iako kontaju da nesto muvam i bole ih bas patka za glupi EON a ovi od Iris-a napravili famu, no ima fala dragom Bogu i u mts-u normalnih ljudi (retkost na zalost, ostalo su stranacki vojnici, pretezno IT nepismeni) pa rese problem i ulepsaju coveku dan.

Uglavnom mali je broj profesionalaca u mts-u, a ove curke sa call centra - ne znam jel imaju redovan ses, ne zvuce kao da ga imaju uopste . - )

Ne`e podrzan Chromium, resismo dilemu, nabrojao mi je covek 4 browsera na kojima mogu log out koliko god puta ocu. Odoh da drndam Edge i iskreno bojim se da logout sa njega.

A ovo za 7 promena je kompenzacija sto daju samo 3 uredjaja verovatno.


:: Meni se Vasa usluga ne svidja zato sto radi kako radi a ne kako ja hocu ili kako meni treba..
::
:: Vrati opremu plati penale do kraja ugovorne obaveze i predji na Kodi ili duvaj u prste
::
:: To na sta se ti zalis je i u SBB-u samo sto tamo moze zamena samo PET puta u toku mesec dana..
::
:: Citat:
:: `Молимо паметне да престану са попуштањем, ситуација је постала неподношљива!`
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60273. Broj poslatih odgovora: 646078.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs