Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Komponente
Zvuk
Nozice/nogice za zvucnike
STRANA 1 OD 1
Xecutor Nozice/nogice za zvucnike 30.11.2021. 16:49 T68501

status: user
broj poruka: 188
Trebale bi mi neke samolepljive, dakle ne na srafljenje i slicno, nego gumene nozice/nogice za zvucnike 2x4 komada, sa jedne strane lepljivo sa druge strane da bude onako, kao nogice od nekog kucista za racunar ali ne tih dimenzija, da mi se ne prenose toliko vibracije na radni sto i da pre svega levi zvucnik ne seta ko blesav po stolu kad se to malo agresivnije slusa...

Hvala unapred svima na preporukama.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
vexlord Jedino 30.11.2021. 16:56 #673550

status: user
broj poruka: 1043

Dynavox

https://m.kupujemprodajem.com/audio/delovi-i-oprema/spajkovi-siljci-dynavox-na-lepljenje-set-4-komada/oglas/35834543#mhs0-1638287705461

A da se ne setaju po podlozi predlazem lepljivu cicak traku


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
gilopile ... 30.11.2021. 17:00 #673551

status: user
broj poruka: 9460
Iskreno, prvi put cujem da kutija seta kada se otpanji.
Nikad video ni cuo.
Siljkovi su tu samo zbog toga da se ne prenose vibracije na podlogu. Da ne zveci podloga...

Ni manje ni vise nego 20 evrica za te siljkove.
Znaci, treba ti 40 eur za 2 kutije :D
Jbt, toliko kostaju solidne Hi Fi kutije :D :D
Kao `pure sound` gluposti.


- Majstore, da li će ići ili neće ići?
- Hm, mislim da će biti čupavo.

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Xecutor Re: Jedino 30.11.2021. 17:06 #673552

status: user
broj poruka: 188
Hvala ti ko najrodjenijem, ovo mi treba, sad cu da zovem pa nek salju, nego kako mislis cicak traku, meni bas treba nesto da je sa jedne strane lepljivo a sa druge guma da ne kliza a pre toga sto obrisem nekim dobrim sprejem tipa pronto za drvo itd.

U svakom slucaju hvala jos jednom za ekspresni odgovor, nisam ocekivao toliko lepu pricu na ovom forumu.

@Gilopile

Jbg, mnogo kilovati imaju sta cu im ja :P

::
:: Dynavo
::
:: https://m.kupujemprodajem.com/audio/delovi-i-oprema/spajkovi-siljci-dynavox-na-lepljenje-set-4-komada/oglas/35834543#mhs0-163828770546
::
:: A da se ne setaju po podlozi predlazem lepljivu cicak traku
::
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
gilopile ... 30.11.2021. 17:08 #673553

status: user
broj poruka: 9460
Pa ako su jaki, onda su i teski. Nema tu setanja, nije to ves masina brate.


- Majstore, da li će ići ili neće ići?
- Hm, mislim da će biti čupavo.

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
gilopile .... 30.11.2021. 17:13 #673554

status: user
broj poruka: 9460
Nabavis nesto ovako i nasadis kutiju na njih i nema vibracije, nema klizanja.
Mekana guma.
http://srla.fengchengroup.org/package-materials/rubber-stoppers/transfusion-rubber-stoppers-rubber-stopper.html
Ili odes u radnju gde se prodaje vodo-instalacioni materijal i nadjes nesto pogodno kao gumeni cepici i sl.


- Majstore, da li će ići ili neće ići?
- Hm, mislim da će biti čupavo.

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Xecutor Re: ... 30.11.2021. 17:39 #673555

status: user
broj poruka: 188
Pa jesu teski ali je ovaj filozof sto ih je imao pre mene to drzao na nekim stalcima ludilima ili mozda bas ovome sto vexlord pise i glumio ludilo i izbusio dno a prodavac je to pokupio po sistemu koji ce ti i napravio mi kanal, jedino da im zamenim mesta posto se desni ne mrda a i on je busen a mozda ima ravnije dno ili da uzmem neke nogice pa kud puklo da pukne samo da nije membrana zvucnika

Nasao sam uglavnom sta mi treba, nije bas mala cena ali zivci nemaju cenu...


:: Pa ako su jaki, onda su i teski. Nema tu setanja, nije to ves masina brate
::
::
:: - Majstore, da li će ići ili neće ići
:: - Hm, mislim da će biti čupavo
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
vexlord Cicak traka dvoslojna lepljiva 30.11.2021. 18:29 #673561

status: user
broj poruka: 1043

Naprave se dve šine na stolu i na dnu zvučnika i samo se zalepe. Stoje fiksirano a kad treba da se pomera odlepi se kao klasicna cicak traka. Ali siljkovi ce raditi posao drzace sve na mestu

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Xecutor Re: Cicak traka dvoslojna lepljiva 30.11.2021. 19:40 #673567

status: user
broj poruka: 188
Kapiram, ali nisu ravni dole a ja da smirglam, poravnavam, popunjavam, farbam i izigravam ucenika drvne skole ne mogu sve i da hocu...

Ovako si mi lepo dao u drugom po redu postu sta da jurim po kp, i tako

12 tih djavola nadjoh za pa ne bas dzabe ali kazem opet, zivci nemaju cenu a i lepo ce da izgleda, elegantno.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
vexlord Odlicno 30.11.2021. 20:04 #673569

status: user
broj poruka: 1043

Mislio sam u varijanti da siljci ne odrade sta treba onda cicak i nema setanja po stolu. Ali ako je vec tolika snaga onda ne znam da li bi bilo sta pomoglo osim posebnih polica, stalaka za zvučnike

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Xecutor Re: Odlicno 30.11.2021. 20:14 #673570

status: user
broj poruka: 188
Joj opet si malo ironican, dobro ajde neka te, ali da znas da si mnogo pomogao, bio sam nacisto popizdeo, te zovi ovog, te zovi onog, ma ajte vise svi u tri lepe, odes na PCBerzu i dobra dusa ti resi problem za celih 7 minuta

A taman sam hteo da prestanem ovde da dolazim jer je opet pocelo svadjanje i smaranje.

Imas dobar radio za relaksaciju na ovom linku: https://www.friskyradio.com

::
:: Mislio sam u varijanti da siljci ne odrade sta treba onda cicak i nema setanja po stolu. Ali ako je vec tolika snaga onda ne znam da li bi bilo sta pomoglo osim posebnih polica, stalaka za zvučnike
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
imarkovic Re: Nozice/nogice za zvucnike 30.11.2021. 22:32 #673572

status: user
broj poruka: 18940
Ovo ti zavrsava posao:
https://novi.kupujemprodajem.com/elektronika-i-komponente/moduli-za-samoizgradnju/crne-mini-samolepljive-silikonske-nogice-4-komada/oglas/71555281

“La debilidad no está en nosotros, es lo que tenemos afuera”.

:: Trebale bi mi neke samolepljive, dakle ne na srafljenje i slicno, nego gumene nozice/nogice za zvucnike 2x4 komada, sa jedne strane lepljivo sa druge strane da bude onako, kao nogice od nekog kucista za racunar ali ne tih dimenzija, da mi se ne prenose toliko vibracije na radni sto i da pre svega levi zvucnik ne seta ko blesav po stolu kad se to malo agresivnije slusa..
::
:: Hvala unapred svima na preporukama
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
casper Re 30.11.2021. 22:56 #673573

status: user
broj poruka: 234
Idi jednostavno u prodavnicu gde se prodaje sitna oprema za namestaj, rucice, bravice, sharkice i slicno i trazi zastitne nalepnice za nogare za stolice u domacinstvu, ima ih u raznim velicinama, okrugle, kvadratne i slicno koje su sa jedne strane samolepljive a sa druge strane gumirane ili neki drugi filc materijal koji stiti pod od grebanja nogara pri guranju stolica, odlicne su za te stvari a debljine su oko 4-5 mm i razlicitih precnika a nisu ni skupe.

Ovako nesto:
https://www.zastitazadecu.com/Proizvod/zastita-za-nogare-9-u-pakovanju/
https://www.virtualnigrad.com/filc-podloske-cuvaju-vas-pod-korac-r-doo-lepljive-trake/


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
imarkovic Re: Re 30.11.2021. 23:07 #673574

status: user
broj poruka: 18940
To je filc, toga ima svuda, uradi sam, womax, ali to klizi, treba mu guma da se zvucnici ne mrdaju. Ne znam zasto nema gumenih spajkova, stalci su uvek najbolje resenje, ali kostaju.

“La debilidad no está en nosotros, es lo que tenemos afuera”.

:: Idi jednostavno u prodavnicu gde se prodaje sitna oprema za namestaj, rucice, bravice, sharkice i slicno i trazi zastitne nalepnice za nogare za stolice u domacinstvu, ima ih u raznim velicinama, okrugle, kvadratne i slicno koje su sa jedne strane samolepljive a sa druge strane gumirane ili neki drugi filc materijal koji stiti pod od grebanja nogara pri guranju stolica, odlicne su za te stvari a debljine su oko 4-5 mm i razlicitih precnika a nisu ni skupe
::
:: Ovako nesto
:: https://www.zastitazadecu.com/Proizvod/zastita-za-nogare-9-u-pakovanju
:: https://www.virtualnigrad.com/filc-podloske-cuvaju-vas-pod-korac-r-doo-lepljive-trake
::
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Xecutor Hvala Igi 01.12.2021. 01:02 #673576

status: user
broj poruka: 188
Hvala Igi, porucio sam




:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
gilopile ... 01.12.2021. 13:30 #673577

status: user
broj poruka: 9460
E to je to. Gumice i cao.
Kakvi crni siljci od 40eur :D


- Majstore, da li će ići ili neće ići?
- Hm, mislim da će biti čupavo.

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
sakall siljci 01.12.2021. 13:36 #673578

status: user
broj poruka: 101
ce jedini dati ono sto zelis,nikakve gumice i sl.


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
vexlord Sa razlogom u tom segmentu postoje 02.12.2021. 11:13 #673583

status: user
broj poruka: 1043

Šiljci, rade to sto rade a i realno lepse izgledaju nego da se podmeće filc za trosede ili tako nešto.


Fabrički šiljci, možda jer nije dovoljno težak za tu snagu koju ima, ali ne šeta nam po podu u stanu.

https://www.amazon.co.uk/Mission-MH-019982-03B-MS-400-Subwoofer-Black/dp/B01MYU2042

https://www.amazon.co.uk/Dynavox-DH-919-Watt-Absorber-Black/dp/B0047N09H0



:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Xecutor Re: ... 02.12.2021. 12:04 #673584

status: user
broj poruka: 188
A bre druze ovo je troll forum, sta si ti ocekivao, da ti neko da normalan savet sta da radis?

Kakvi bre ebeni siljci, nemam ja studijske monitore da ne smem da promasim nesto u postprodukciji pa da mi grand pevaljka otkine tuki jezikom i ustima...

Uzeo lepo nesto vrlo elegantno, a uzeo i ovo sto je Igi preporucio, pa sta mi se bude vise svidjalo to ce da mi stoji na stolu i kraj price, nego ovde nekima bude dosadno ili pak namenski dolaze da se sprdaju, nebitno, reseno je i cao


:: E to je to. Gumice i cao
:: Kakvi crni siljci od 40eur :
::
::
:: - Majstore, da li će ići ili neće ići
:: - Hm, mislim da će biti čupavo
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
gilopile ... 02.12.2021. 19:47 #673588

status: user
broj poruka: 9460


``pa da mi grand pevaljka otkine tuki jezikom i ustima...``

Ma sve bi ti lose bilo da ti zagrize vrsnjaka :D

- Majstore, da li će ići ili neće ići?
- Hm, mislim da će biti čupavo.

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Xecutor Re: ... 02.12.2021. 20:10 #673589

status: user
broj poruka: 188
Pa moze malo (shy)

A ovi ovde napravili pricu ko da ja imam opremu od trilion evra i Yamaha NS-10 monitore i po ceo dan preslusavam vokal Seke Aleksic dok mi ispod stola Milica Pavlovic ... drzi mikrofon...

Ajdeder molim te, 40 eur 40 funti, pa jbt...

Drmaju sad dobro ovi Visaton Alto I zvucnici, nema vise ni distorzije kad se otpanji dodaske... Dobro je ovo jadno pojacalo, ali najvise zahvaljujem Asusovoj integrusi za onim japanskim kondenzatorima, potapa i ozbiljnije sisteme od ovog sirotinjskog mog od cca 160 eur (shy)


::
::
:: ``pa da mi grand pevaljka otkine tuki jezikom i ustima...`
::
:: Ma sve bi ti lose bilo da ti zagrize vrsnjaka :
::
:: - Majstore, da li će ići ili neće ići
:: - Hm, mislim da će biti čupavo
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
vexlord Ima samo problem 02.12.2021. 20:17 #673591

status: user
broj poruka: 1043

Sto Milica preferira isti pol pa to ispod stola moze da bude samo pusta neostvarena fantaizja


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Xecutor Re: Ima samo problem 02.12.2021. 20:21 #673592

status: user
broj poruka: 188
c c c, velika steta, onda moze i Dara Bubamara, jbg...


::
:: Sto Milica preferira isti pol pa to ispod stola moze da bude samo pusta neostvarena fantaizj
::
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
vexlord Verovatno da moze 02.12.2021. 20:30 #673593

status: user
broj poruka: 1043

I elektra elit samo sto ima jos veci problem od Milicine skkonosti koja ne podrazumeva muskarce. Nece one.


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Xecutor Re: Verovatno da moze 02.12.2021. 20:41 #673595

status: user
broj poruka: 188
Fuj bre, sta je bre ovo sad LGBT forum u pm?

Idi dete leci se, ne smaraj vise, sta udaras replike nonstop, ako te pale siljci i trandze o tome sa psihologom, vracarom, psihijatrom raspravi u cemu je tvoj problem a mene bre mani, tema je o NOGICAMA ZA ZVUCNIKE, problem je RESEN, ako ti se slusa mozes doci kad se dogovorimo pa da cujes kako to zvuci a te tvoje opsesivno kompulzivne poremecaje bolesnim LGBT ljudima ostavi za neko drugo i ruznije mesto.

Pozdrav veliki, ipak si mi ti prvi dao ideju sta da pretrazim po KP.

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
vexlord Samo se nadovezujem na neku prethodnu temu 02.12.2021. 21:15 #673600

status: user
broj poruka: 1043

O transrodnim damama pa eto kad se prica o pevacicama pa estradi i onda ok vam je i elektra. To opet ima jos veci problem. Elektra ima dečka otpada i ta fantazija iako se bavio/la prodavanjem ljubavi

https://www.instagram.com/p/CVdERb6lM0N/?utm_medium=copy_link


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60273. Broj poslatih odgovora: 646078.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs