Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Komponente
Zvuk
teamspeek 3
STRANA 1 OD 1
markoin teamspeek 3 07.12.2021. 22:42 T68514

status: user
broj poruka: 272
Pozdrav forumasi,
da li neko moze da mi pomogne oko stelovanja mikrofona na teamspeek . Igram WOT u klanu udjem na nas teamspeek grupu nastelujem tamo na slovo koje cu da priccam ali niko me necuje. Sve zivo sam probao ali nista a kad igram wot tu me cuju radi mikrofon proverio sam i u podesavanjima.


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
krkub Koji mikrofon, koji OS, koja ploča, koja interguša, ko sam ja... 07.12.2021. 23:20 #673710

status: user
broj poruka: 1006

try to find the solution
living in the land of illusion






:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
vexlord Obrisi i instaliraj opet poslednju verziju 08.12.2021. 00:23 #673713

status: user
broj poruka: 1043

Teamspeak i pogledaj u opcijama za input sta ti stoji, mozes to i pre reinstalacije

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
markoin teamspeek 3 08.12.2021. 20:20 #673728

status: user
broj poruka: 272
U pitanju je Lenovo G50 laptop intel cpu grafa 810 4 gmb (ubacio 8 gb)
Podesio sam mikrofon na teamspeek ali kad odredim dugme na koje cu da pricam ne radi. U probi radi ali ovako nece. Nece dfa se upali svetlo plavo kada pricam.



:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Pisko Re: teamspeek 3 08.12.2021. 21:26 #673730

status: user
broj poruka: 6643
Jesi li odredio isti taster kao PTT i u wot-u i u teamspeaku?
Trebalo bi da ne bude isto kao komandni tasteri koji se koriste u wot-u.... pošto konfuzno pišeš, recimo da si prošao probu - test u teamspeaku. Moj predlog je da ostaviš podrazumevan taster (E) jer ako nisi ništa prčkao po wot-u, taj je taster dokon (baš iz tog razloga).
Ako prolaziš test, tj. aktivira se mikrofon u ts na pritisnuto E, čuješ sebe. Onda pokreni wot u windowed modu, tj. u prozoru sram me bilo, ne u fullscreen-u, i vidi šta se dešava onda...
wot se isključuje kao izvor zvuka, čim nije u fokusu - ako se minizuje ili prebaci na drugi prozor sa alt-tab, više nemaš zvuk iz igre, suprotno, plejeri, browseri, teamspeak, tj. svi ostali izvori zvuka, miksuju se sa zvukom u igri i kada je igra u fokusu, prvom planu. To što važi za zvuk, ne važi za komandne tastere koji su označeni u igri, jer, kada je wot u fokusu, prvom planu, preuzima funkcije svih komandnih tastera koji su mu dodeljeni, kao i u ostalim krštenim igrama. Ne radi win-taster ali SVI nemapirani u igri, rade.

Budale računaju na sreću.

:: U pitanju je Lenovo G50 laptop intel cpu grafa 810 4 gmb (ubacio 8 gb
:: Podesio sam mikrofon na teamspeek ali kad odredim dugme na koje cu da pricam ne radi. U probi radi ali ovako nece. Nece dfa se upali svetlo plavo kada pricam
::
::
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
markoin teamspeek 3 09.12.2021. 09:30 #673742

status: user
broj poruka: 272

Resio sam problem. Osetljivost mikrofona mi je bila na minimumu u podesavanjima tu sam pojacao i sad je sve ok. Hvala na savetima i pozdrav forumasi.

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60274. Broj poslatih odgovora: 646092.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs