Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Softver
Igre
Rockstar games problem GTA 5
STRANA 1 OD 1
markoin Rockstar games problem GTA 5 28.12.2021. 15:22 T68548

status: user
broj poruka: 272
Postovani forumasi,
Pisao sam pre da nisam mogao da startujem GTA V klincu. Kupio sam nalog i posle sam uspeo da instaliram i radila je. Nije igrao nekih 2 meseca na tom kompu. Oborio sam sistem i on vise ne koristi taj komp. Kupio sam mu drugi instaliram Epic Games u njemu se uloguje on sa tim nalogom koji smo kupili za GTA 5 instalira igru ali nemoye da se uloguje u rockstar games lancer kad mu trazi. Probao sam i preko laptopa samo da se uloguje na rockstar games ali nece pocne da ucitava stranicu i izbaci da je predugo trajalo. da li neko ima resenje da moze da se uloguje. E da i kada instalira GTA 5 i pokrene je on mu trazi da se uloguje u rockstar izbacu mu da ubaci mail kad to uradi izbaci mu gresku kao ofline i nece dalje.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
filni .. 28.12.2021. 15:47 #674004

status: user
broj poruka: 1198
Mislim da je nesto do njih.
Odrzavanje ili ko zna sta.
Nasao sam da se mnogi zale od kada su izbacili trilogiju.

ASROCK AB350 Pro4
Ryzen 5 1600 AF
2 x 8gb DDR4
256GB A2000 Kingston NVME, 120GB SSD Patriot Blast, WD blue 320GB
ASUS Expedition OC RX 570 4GB
Thermaltake Litepower 550W RGB
Asus DVD/RW

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
dzonihsv re 28.12.2021. 18:14 #674006

status: user
broj poruka: 330


Ako koristiš Supernovu kao internet, nije nemoguće da je do toga. Prejak CGNAT, plus razni problemi oko cheat-era sa jedne ip... Probaj tethering sa telefona (ili direkt sa telefona da probaš), da iskoristiš paketne podatke da vidiš da li će odatle da se uloguje.

Nisi ni prvi ni poslednji sa tim problemom (ako je Supernova u pitanju). Zovi ih i žali se.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60273. Broj poslatih odgovora: 646078.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs